שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הפנים למשחק נגד אחי נצרת
13-Mar-2017, 23:43
הודעה: #61
RE: הפנים למשחק נגד אחי נצרת
(13-Mar-2017 23:25)טל.מ כתב:  דיברתי המון בחודש האחרון והרגשתי שאני מדבר לקירות .. אז .. אמיר זה לא יצליח. עוד מאותו הדבר כבר לא יביא אותנו לשום מקום. 8 נק מ21 זה לא ירידה ביכולת זה הרבה מעבר. אבל מה אני מבין .. יש כאן מומחים ממני.

Sent from my iPhone using Tapatalk
מה היה בחודשיים האחרונים כולנו יודעים כולנו מכירים את הסגל לטוב ולרע וגם שאין אפשרות לעשות שינוי פרסונלי ובוודאי לא בעמדת המאמן ולכן מה אתה מציע לעשות כבר מחר? בשלב כזה של העונה זה רק עבודה על הראש בתוספת התאמות מקצועיות על הדשא.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
13-Mar-2017, 23:45
הודעה: #62
מה עם כחלון ??
13-Mar-2017, 23:47
הודעה: #63
(13-Mar-2017 23:27)זאב רווח כתב:  עזוב 7 משחקים צריך להתאבד על הדשא נגד קטמון זה מה שכרגע חשוב לנצח את קטמון

נשארו 9 משחקים,לא 7.
14-Mar-2017, 0:01
הודעה: #64
הפנים למשחק נגד אחי נצרת
אמיר - בשלב ראשון ערן לוי לספסל ומשחק רק מי שמסוגל למשחק לחץ. מי שלא מסוגל ללחוץ על ה16 של היריב שישב בחוץ. זה מה שעושים לנו כבר הרבה משחקים ללא תגובה ראויה . מעבר לאפס לחץ שלנו - ערן לוי מאבד כדור על החצי ומצלם בעמידה את הגול השני .. כן הוא לא אשם לבד אבל זה סימפטום לקבוצה שאיבדה את החשק , קבוצה שהפסיקה לנשוך. אנחנו מחלקים מתנות כי הקישור שלנו הפסיק לתפקד ויש רווחים גדולים מידי במערכי הקבוצה.
לשחק עם 4 חלוצים בלי שיהיה מי שימסור להם .. סלובו נהיה לי עכשיו שלומי דורה ..?
סלובו רך מידי. השווינו ? יופי! מה כולם חוזרים להפקיר את ההגנה שוב ? איפה המשמעת הטקטיקה הסדר הקשיחות ? סגירת רווחים בין השחקנים ? סלובו מסוגל בכלל לעשות סדר ?
אני יודע שזה מרחיק לכת - הקבוצה לא שלי אני לא זה שצריך לשלם לו פיצויים .. הייתי שולח אותו הביתה עכשיו. אולי אין מאמנים בחוץ, לא יודע. אני רק מרגיש שהוא מיצה והולך להיות כאן פספוס ענק. אני מצטער מראש אם איזה עיתונאי יתחיל לקרא לפיטוריו.. השאלה הפשוטה היא האם מישהו מאמין שסלובו מסוגל להעלות את הקבוצה על דרך המלך בחזרה. אני קצת נואשתי.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
14-Mar-2017, 0:01 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 14-Mar-2017 על ידי 0:05 אלדד.)
הודעה: #65
אולסק לא משחק ואי אפשר לעבור את החצי?, ההנעת כדור בחלק האחורי משחקת לטובת היריב, כמה אפשר למסור בלם בלם מגן בלם בלם קישור בלם, לא רואה את זה קורה בליגת העל
תצמצמו רווחים בקישור תרדו לקבל כדור, ואם היריבה לוחצת גבוה אז כדור ארוך אחד חכם ואתה ביתרון מספרי בהתקפה
14-Mar-2017, 0:03 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 14-Mar-2017 על ידי 0:08 אופיר34.)
הודעה: #66
(13-Mar-2017 23:25)טל.מ כתב:  דיברתי המון בחודש האחרון והרגשתי שאני מדבר לקירות .. אז .. אמיר זה לא יצליח. עוד מאותו הדבר כבר לא יביא אותנו לשום מקום. 8 נק מ21 זה לא ירידה ביכולת זה הרבה מעבר. אבל מה אני מבין .. יש כאן מומחים ממני.

לנתח מספרים תמיד אפשר ואת הכסף אתה יודע איפה ומתי סופרים.
לא הארת עיניים של אף אחד בחודש האחרון כי כולם (אפילו אני) הבינו שהקבוצה נמצאת במשבר גם לפני המשחק של היום, אז בוא נרגע עם "האמרתי לכם".

ואני יודע שאתה מאד אוהב להתעלם מזה אבל אנחנו עדיין מדברים על קבוצה שאגרה 13 נקדות יותר ממקום שלישי ו 8 יותר ממקום ראשון .זה לא הגיע משום מקום. מישהו עבד מאד קשה כדי שזה יקרה. את ההישג הזה לא אתה ולא אף אחד אחר יכולים לבטל.
כן, יש משבר. כן, התשוקה כמעט ונעלמה. כן, השתן לא יורד עדיין מהראש.
לא, אי אפשר לבטל אותנו ! בטח לא בכזאת קלות כמו שאתה עושה.

תפקידם של הצוות המיקצועי להחזיר את הרעב שהיה פה רק לפני חודש וחצי. אם זה יקרה נעלה ובקלות ,ואם לא אז נעשה את זה שנה הבאה.
הכל תלוי בנו.

(14-Mar-2017 0:01)טל.מ כתב:  אמיר - בשלב ראשון ערן לוי לספסל ומשחק רק מי שמסוגל למשחק לחץ. מי שלא מסוגל ללחוץ על ה16 של היריב שישב בחוץ. זה מה שעושים לנו כבר הרבה משחקים ללא תגובה ראויה . מעבר לאפס לחץ שלנו - ערן לוי מאבד כדור על החצי ומצלם בעמידה את הגול השני .. כן הוא לא אשם לבד אבל זה סימפטום לקבוצה שאיבדה את החשק , קבוצה שהפסיקה לנשוך. אנחנו מחלקים מתנות כי הקישור שלנו הפסיק לתפקד ויש רווחים גדולים מידי במערכי הקבוצה.
לשחק עם 4 חלוצים בלי שיהיה מי שימסור להם .. סלובו נהיה לי עכשיו שלומי דורה ..?
סלובו רך מידי. השווינו ? יופי! מה כולם חוזרים להפקיר את ההגנה שוב ? איפה המשמעת הטקטיקה הסדר הקשיחות ? סגירת רווחים בין השחקנים ? סלובו מסוגל בכלל לעשות סדר ?
אני יודע שזה מרחיק לכת - הקבוצה לא שלי אני לא זה שצריך לשלם לו פיצויים .. הייתי שולח אותו הביתה עכשיו. אולי אין מאמנים בחוץ, לא יודע. אני רק מרגיש שהוא מיצה והולך להיות כאן פספוס ענק. אני מצטער מראש אם איזה עיתונאי יתחיל לקרא לפיטוריו.. השאלה הפשוטה היא האם מישהו מאמין שסלובו מסוגל להעלות את הקבוצה על דרך המלך בחזרה. אני קצת נואשתי.

צודק.
אייל, לטיפולך.
אל תשכח גם את בובליל ושמחה, גופדה וקליינמן....
לזרוק את כולם.
14-Mar-2017, 0:08
הודעה: #67
הפנים למשחק נגד אחי נצרת
אופיר אני לא אגרר למי יש יותר גדול. אני רק אוהד והכוונה לא היתה להגיד אמרתי לכם. אני לא מבטל את מה שעשינו קודם אבל זה כבר לא רלוונטי. הליגה התקדמה קבוצות למדו אותנו קבוצות התחזקו ואנחנו דורכים במקום. אתה רוצה תפנים אתה רוצה אל תפנים.
פעם היו חייבים בודקי תוכנה, היום המקצוע הזה הולך ונעלם בסביבת הפיתוח בענן. אתה יכול להיות איש הבדיקות הטוב בעולם שגילה באגים שהצילו מערכות .. אז ? העולם השתנה ומשתנה ו״אתה״ דורך במקום. כן אז בדרך ללשכת התעסוקה מישהו אולי יזכור שהיית בודק מופלא. יופי.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
14-Mar-2017, 0:18
הודעה: #68
לפני חודש קראו בעכו לפטר את שלומי דורה והיום הוא מקום ראשון, קטע כזה.
טל מ. תעשה טובה לאנושות ותתרחק ממקצוע הפרשנות.
טוב שהגיע ההפסד, חבל בדיעבד שלא הגיע כבר כמה מחזורים מוקדם יותר, ביום שישי נדע האם ההפסד עשה לקבוצה רק טוב או שנכנסים לסיחרור.
14-Mar-2017, 0:19 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 14-Mar-2017 על ידי 0:20 Nir Simoni.)
הודעה: #69
הפנים למשחק נגד אחי נצרת
צריך לתת לסלובו להמשיך עד סוף העונה, יהיה אשר יהיה. לגביי המשך אני חושב שחייב להיות לזה קשר לאיך שנסיים את העונה. בכל מקרה הדיבורים על העונה הבאה מיותרים, סידרו לנו סרט מלחמה, שיהיה לנו בהצלחה.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
14-Mar-2017, 0:28
הודעה: #70
(14-Mar-2017 0:19)Nir Simoni כתב:  צריך לתת לסלובו להמשיך עד סוף העונה, יהיה אשר יהיה. לגביי המשך אני חושב שחייב להיות לזה קשר לאיך שנסיים את העונה. בכל מקרה הדיבורים על העונה הבאה מיותרים, סידרו לנו סרט מלחמה, שיהיה לנו בהצלחה.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

הגזמתם...מישהו האמין שנהיה כרגע במקום שני..כולם חשבו וקיוו שנהיה במקום טוב לפני הפליאוף...סלובו לא הבעיה אלא הפתרון...בתקציב השחקנים שלנו הוא הצלחה אדירה..אדירה...ניר וטל אתם יותר גרועים מפרימו ... מפטרים בשניות...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים