שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
זה לא יגמר לעולם
26-Jul-2014, 14:52
הודעה: #51
זה לא יגמר לעולם
מה לקחת ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
26-Jul-2014, 14:52
הודעה: #52
RE: זה לא יגמר לעולם
אי שקט כלכלי זה אחד הגורמים העיקריים אם לא העיקרי שבהם לאי הצלחה מקצועית.
26-Jul-2014, 15:19
הודעה: #53
(26-Jul-2014 14:26)amir כתב:  רק לא מבין איך לפני עידן שגב בלדב ולב העבירו קבוצה של למעלה מ20 מיליון בבקרה ואיך עכשיו עם בעלים יש קשיים.
איך אתה חותם על חוזה עם שחקן על 220 אלף יורו ואין לך כמה שקלים לשדרג לניר אברג'יל את החוזה.
ובכל זאת הרבה לא מסתדר עם מה שאמר שגב ברדיו לכן הייתי מחכה לעוד ידיעות ממקום אחר אולי טוכמן לפני שנשבור את הכלים.

קובי וגיל מכרו כל דבר שזז ויחד עם גיוס ספונסרים הצליחו למשוך,ברגע שלא היה את מי למכור והגרעון איים על המשך הפעילות מצאו את שגב ומאור.הרעיון של קבוצה ללא בעלים כבר לא תופס לכן לא צריך לשבור את הכלים(מה שכמה אוהדים,חלקם בכירים,מנסים לעשות).בואו נקווה שהרעש הקיים הוא גם במסגרת הפעלת לחצים על גורמים שונים שיפתחו קצת את הארנק...
26-Jul-2014, 15:21 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Jul-2014 על ידי 15:23 טל.מ.)
הודעה: #54
זה לא יגמר לעולם
מי שובר את הכלים אלון ? אולי הציפייה לניהול שפוי בלי רעש וצלצולים ועם יציבות היא משהו שגדול על בעלים של קבוצת כדורגל בישראל ? ואם כן אז בשביל מה להכנס לזה ? וגם אם אכשהו נצא מהמצב הזה בשנה הבאה מאיפה שגב יביא כסף שאין לו ?

26-Jul-2014, 15:33 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Jul-2014 על ידי 15:37 nitzan.)
הודעה: #55
כאשר עלה הנושא של שגב או מאור או מישהו אחר במקומם, ציינתי בזהירות רבה שאת מקורותיו של מאור
אני מכיר (באופן כללי אמנם),את מקורותיו של שגב כלל לא.
למעט עדויות של אנשי הפועל חיפה מן העבר(תקופת שייכותו של שגב למועדון זה בשנות ה-80), שלא החמיאו (בעדינות).
הזהרתי מפיתויים ואי שפיות כלכלית, אשר תרחיק אנשים כמו יוסי מאור מהאגודה שלנו.
נראה לי שכמה עצוב, ככה נכון...
הלוואי ואתבדה ,אבל שקט כלכלי כנראה לא יהיה מנת חלקנו גם עם הבעלים הנוכחי...
לצערי צדק גם מי שנגע בנקודת היועצים למיניהם, עם כל האהבה הגדולה ל"מכסיקו 70"-כך כינו את האיש לא פעם בפורום...
הרבה כיום חוץ משכר מוגזם, כנראה הוא כבר לא תורם...
אני מקווה ששגב יתעשת ולפחות ינסה פנייה שפוייה למי שתרם כבר מכספו ולא רק לקח... , במידה שלא- עתידנו באמת אינו ברור אך כנראה די עצוב..
26-Jul-2014, 15:43
הודעה: #56
הבאסה העיקרית היא תחושת אכזבה ....אין תלונות על גובה התקציב יש תלונות על ההתנהלות ...והעניין ששוב מישהו נתן לנו להרגיש טוב ובתכל'ס הוליך אותנו שולל... האמת מצידי לשחק עם נוער מחוזק ולהיות במרכז טבלה ומטה...אבל לראות מועדון מחוזק עם דרך ובנייה עתידית , ניהול בצורה נכונה לטווח ארוך ,ולא זיגזג שיום אחד מחתימים קליברים ולמחרת אין כסף....
יאללה בואו נקווה לטוב , והלוואי ונאכל את הכובע ונרים את אופיר על הכתפיים ונסיים 1-4
26-Jul-2014, 16:02
הודעה: #57
זה לא יגמר לעולם
(26-Jul-2014 15:33)nitzan כתב:  כאשר עלה הנושא של שגב או מאור או מישהו אחר במקומם, ציינתי בזהירות רבה שאת מקורותיו של מאור
אני מכיר (באופן כללי אמנם),את מקורותיו של שגב כלל לא.
למעט עדויות של אנשי הפועל חיפה מן העבר(תקופת שייכותו של שגב למועדון זה בשנות ה-80), שלא החמיאו (בעדינות).
הזהרתי מפיתויים ואי שפיות כלכלית, אשר תרחיק אנשים כמו יוסי מאור מהאגודה שלנו.
נראה לי שכמה עצוב, ככה נכון...
הלוואי ואתבדה ,אבל שקט כלכלי כנראה לא יהיה מנת חלקנו גם עם הבעלים הנוכחי...
לצערי צדק גם מי שנגע בנקודת היועצים למיניהם, עם כל האהבה הגדולה ל"מכסיקו 70"-כך כינו את האיש לא פעם בפורום...
הרבה כיום חוץ משכר מוגזם, כנראה הוא כבר לא תורם...
אני מקווה ששגב יתעשת ולפחות ינסה פנייה שפוייה למי שתרם כבר מכספו ולא רק לקח... , במידה שלא- עתידנו באמת אינו ברור אך כנראה די עצוב..

אמת אני זוכר שאכן אמרת את הדברים הללו . כנראה מכיר חיפאי נפש שכניו ..

The following 1 user Likes טל.מ's post:
nitzan (2626-0707-2014201420142014)
26-Jul-2014, 16:04
הודעה: #58
(26-Jul-2014 15:21)טל.מ כתב:  מי שובר את הכלים אלון ? אולי הציפייה לניהול שפוי בלי רעש וצלצולים ועם יציבות היא משהו שגדול על בעלים של קבוצת כדורגל בישראל ? ואם כן אז בשביל מה להכנס לזה ? וגם אם אכשהו נצא מהמצב הזה בשנה הבאה מאיפה שגב יביא כסף שאין לו ?

טל,יש הרבה אוהדים בפייסבוק שחושבים שצריך לשבור את הכלים ואני לא מדבר על ילדים בני הטיפשעשרה אלא על קצת יותר אינטלגנטים ובעלי השפעה...
26-Jul-2014, 16:13
הודעה: #59
זה לא יגמר לעולם
הסתכלתי קצת בפייסבוק . לפחות בדף הרשמי לא ראיתי יותר מחמישה אנשים שיש להם משהו לומר בנושא

26-Jul-2014, 16:27
הודעה: #60
ואני מקווה שאף שחקן לא יסכים לקיצוץ בשקל מהשכר היד שחתמה על חוזה שתדע להתמודד עם מה שעשתה שתחתוך בשומנים ולא בשחקנים דרך אגב שראיתי בסרטון הקידוש את צרלי שם ידעתי שאנחנו בצרות.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים