שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
גזענות חמורה בערוץ הספורט
19-Mar-2015, 21:30
הודעה: #31
RE: גזענות חמורה בערוץ הספורט
(18-Mar-2015 2:55)יגאל יהב כתב:  
(17-Mar-2015 18:50)אלדד כתב:  
(17-Mar-2015 16:34)ORENARIEL כתב:  
(17-Mar-2015 13:32)עידן444 כתב:  אפשר להפסיק להזכיר את השם של הפלשתינאית בעלת שם המשפחה שזהה לשם משפחה של שחקן מהמגזר ששיחק אצלנו פעם?
זה מזהם את הפורום!

הגול היחיד שאני זוכר של הישאם זועבי זה נגד באר שבע.. איזה משחק זה היה
הבאנו 10 אלף בקופסא , וב"ש איפה כל האהודים שלהם ? זאת ההוכחה הכי טובה למי יש יותר אוהדים.
ואיזה כייף לראות את יצחק תשובה ביציע ...

עשית לי צמרמורת להיזכר בכל זה

הזכרונות החזקים לי ביותר ממנו הם מיום ה-21.05.1999, מועד משחק ההעפלה בפ"ת נגד הפועל לוד (הסתיים בנצחון 1:3. המשחק התקיים שם כי המשטרה לא אישרה ללוד לארח במגרשה). בדקה הרביעית החברה מובילים 0:1, אבל לוד משווה מהר מאוד ל-1:1 וזו תוצאת המחצית. במחצית השנייה החברה, כמובן, תוקפים, אפילו מפספסים פנדל, אבל בסוף מצליחים לשים את ה-1:2. היריבה, בספורטיביות ראוייה לשבח, שוב תוקפת כדי להשוות למרות שהתוצאה לא חשובה לה, וחושפת בכל את העורף שלה. כאן עושה מלמיליאן צעד נכון: מכניס את זועבי כדי לנצל את החורים ולהכריע בכך את המשחק (והיציעים מלאים ב-10,000 אוהדים מוטרפים שמתים לראות עניין סגור). תוך 10 דקות, אם אני זוכר נכון, הוא מגיע לשלושה מצבים טובים עד מצויינים ומפספס את כולם. באחרון שבהם הוא רץ חצי מגרש לבד לגמרי מול השוער (מצב יותר טוב מהגול הראשון של קיודה נגד ב"ש), ובסוף שלח פצצה ישר לגוף שלו. זה כבר הרס אותי לגמרי. טמנתי את הראש בין הרגליים כשאני ממלמל לעצמי "הישאם, הישאם, מה אתה עושה לי?! מה אתה עושה לי?!". בסוף השלישי נכנס מעצמי מטופש של שוער היריבה שעד אז היה מצויין.

לא הסתדר לי בראש למה אתה מתאר כל כך בפירוט את המשחק הזה כי מי לא זוכר כל רגע משם ואז נפל לי האסימון שעברו כבר 16 שנה..לא יאומן.
בקשר לקליפ מהמשחק נגד ב״ש, ראיתי אותו בחיי בקלות מספר תלת ספרתי של פעמים ועדיין אני מתאכזב כל פעם מחדש שזויטי לא שם את ה-2-0
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים