שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
גזענות חמורה בערוץ הספורט
16-Mar-2015, 8:04
הודעה: #11
RE: גזענות חמורה בערוץ הספורט
קל לשנוא(מכיר מקרוב ומגוף ראשון)
ושמח מאוד שהתבגרנו ו"פוסט" כמו של יגאל עובר בשלום בלי "ברכות".
שמדובר על סכנות קיומיות,חנין זועבי היא בעיה שולית(והיא בהחלט בעיה חמורה),העומד בראש וזה שעמד לפניו(ושניהם עלק "מלח הארץ",קצינים ב"יחידה")הם סכנה אמיתית לעתידנו,שניהם שכחו כבר מזמן מי שלח אותם ואת מי הם מייצגים,האחד מייצג את עצמו ואת האינטרסים הכלכליים שלו והשני מייצג את ה"ספונסר" המיליארדר הרפובליקני ההזוי,שמנסה לפני מותו להשאיר במזרח התיכון שממה ושיממון.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
16-Mar-2015, 12:02 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 16-Mar-2015 על ידי 12:04 עידן444.)
הודעה: #12
כשמביטים אחורה ורואים מה השמאל או "הימין" בשרות השמאל עשו כאן בזמן שהיו בשלטון, עדיף אחד שלא עושה כלום...(נניח שהשמאל צודק וביבי 6 שנים לא עשה כלום... עדיין זה עדיף על לעשות נזקים כפי שעשו רבין, פרס ואריאל שרון)

"ישראל היום" היה ללא ספק עיתון מביך אילולא היה תולדה של תקשורת שמאלנית, מוטית, לא אובייקטיבית, "משכילה ונאורה" עאלק, ששולטת כאן לאורך שנים.

"ישראל היום", יחד עם אנשים כמו יהורם שפטל, ארא"ל סגל ומיכאל בן ארי שמקבלים במה יותר ויותר הם התשובה והאיזון לתקשורת השמאלנית הדוחה שאולי תצליח להשלים את משימתה מחר...

השמאל פשוט קצת יותר אלגנטי, בטח בהשוואה לאנשים כמו עו"ד יהורם שפטל וד"ר מיכאל בן ארי- אבל הם לא פחות משכילים ואף יותר מרוב אנשי השמאל, ויודעים להסתכל על ההסטוריה בדיוק כפי שהיא, ולא מתוך איזו אשליה שמזלנו הגדול נקטעה עם עלייתו של בינימין נתניהו לשלטון ב 1996, רגע לפני שממשלת השמאל בחסות הערבים היתה גורמת כאן לנזקים בלתי הפיכים.

אני יודע שאני נגד פוליטיקה בפורום, אבל יום בחירות מחר ואני מודה שזה חזק ממני...
כולי תקווה שהפועל פ"ת לא תעשה סנסציה היום, ונתניה בסבירות די גבוהה תשאר בליגה בבטחה.
16-Mar-2015, 12:41
הודעה: #13
עידן,היסטורית הימין שלט באינטילגנציה והשמאל הוא מעמד הפועלים,29 שנות שלטון מפא"י(שהיתה יותר מרכז משמאל),גרמו לתיעוב אצלצחלקים בולטים במעמד החולצות הכחולות שנוצל היטב ע"י מנחם בגין בשתי מערכות הבחירות שבהם זכה ושהם למעשה הפכו למהפך המעמדות.
מעריב היה בזמנו עיתון של הימין(והיה העיתון הנפוץ ביותר),לאחר מכן ידיעות לקח את הבכורה ומעריב התמסמס עד לחדלות פרעון..
נכון להיום שהשלטון בראשות ביבי שולט למעשה בכל העיתונות המשודרת,בראש ובראשונה ברשות השידור,בערוץ 10 ע"י חרב שמונחת על צווארו ועל ערוץ 2 בחוקים שעומדים לפצלו והעיתונות החוקרת כבר מזמן ירדה מנכסייה,זה מביך לשמוע כל בוקר מחדש אימרות בגנות העיתונות,כשבידך עיתון שכל תפקידו להשאירך בשילטון,רשות שידור ממלכתית שסרה(לא שרה..)למרותך ואיום מתמיד על ערוצי הטלוויזיה העיקריים.
ולא לשכוח שמקור המאבק בנוני מוזס קשור למאבקי כח בליכוד ואין להם קשר לשמאל וימין.
16-Mar-2015, 12:50
הודעה: #14
(15-Mar-2015 22:49)יגאל יהב כתב:  
(15-Mar-2015 13:17)אריאל כתב:  לשלוח שדרן ערבי לשדר גול של פאפאדופולוס זאת התעללות!

אריאל, אז שמע ברצינות מה קרה לי אתמול: אני עובר ביפו ליד הגן בפינת יפת - ארליך, והנה את מי אני רואה? לא פחות ולא יותר מאשר את ח"כ חנין זועבי. היא התראיינה שם באנגלית לאיזשהו אמצעי תקשורת זר, ודיברה על ההיסטוריה של העם הפלסטינאי בארץ בכלל וביפו בפרט ועוד כל מיני בלה בלה. לאחר שסיימה להתראיין ניגשתי אליה לחצתי את ידה והזדהיתי כמצביע ל"רשימה המשותפת", אבל גם ציינתי בפניה שאני חלוק עליה בדברים רבים אולם בכל הקשור למאבק בכיבוש אני סומך על מפלגתה יותר מאשר על כל אחרת. זה הרעיון (שלא פירטתי באוזניה): יש לי מחלוקות קשות איתה, ולאחר שיסתיים הכיבוש אתפנה לנהל נגדה את החשבונות הראויים. דברים אחרים יתפסו את העדיפות העליונה. כך יהיה ללא ספק, אולם כל עוד הוא - הכיבוש - מתקיים המאבק בו מבטל הכל.

אוי יגאל יגאל...
אני פותח פוסט "הומוריסטי" על שדרן שזועק "באבאדובולוס" ומשכיב אותי ואת הבן שלי על הריצפה ואתה נופל לפח של הגברת שהתראיינה לרשת לבנונית ואמרה שמנסים להפוך אותה לישראלית אבל היא הייתה ונשארת פלסטינית...

הכיבוש מזיק, בזה אין ספק. כשרבין אמר תשברו להם את הידים והרגלים, הפלוגה שלי שברה עצמות (תרתי משמע) למספר אנשים שקבוצות בליגת העל היו שמחות לארח במשחקי בית.
הכיבוש מחייב אלימות ואלימות גולשת מהשרות הצבאי היתה לחברה האזרחית שלנו.
אבל שלא תטעה! מבחינת ה"פלסטינים" הכיבוש יסתיים כשתצא מיפו, מעכו, מאום חאלד (http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7%9...7%9C%D7%93) וכו'

מבחינת ידידתך (או לכל הפחות, זו שזוכה לכיסא בכנסת בזכותך), אתה נטע זר פה ודינך או מוות או עזיבה. אתה תוצר של ארגון שלימד את דאעש מהי אלימות (איך אפשר להגיד דבר כזה, נשגב מבינתי, הרי אם דאעש למדו מאיתנו, הדובר היה מאבד את ראשו במקום, באישור יו"ר ועדת הבחירות המרכזית... אופס, גם הוא ערבי... איזה קיצונים יש פה)

דרך אגב, אם ידידתך היתה דוברת אמת בלבד, הראיון שלה על ההיסטוריה של העם הפלסטיני היה צריך להיות ראיון קצרצר מאד. בכל העולם הערבי הבלוף של לאומיות (עירקית, סורית, לובית, תימנית, לבנונית, ירדנית) מתפוצץ ורק פה, משיקולים אחרים לגמרי, ממציאים לאומיות מלאכותית

מפגר אבל אופטימי
The following 2 users Like אריאל's post:
shraga (1616-0303-2015201520152015), אלון (1616-0303-2015201520152015)
17-Mar-2015, 11:29 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Mar-2015 על ידי 11:30 עידן444.)
הודעה: #15
(16-Mar-2015 12:41)אייל ס כתב:  עידן,היסטורית הימין שלט באינטילגנציה והשמאל הוא מעמד הפועלים,29 שנות שלטון מפא"י(שהיתה יותר מרכז משמאל),גרמו לתיעוב אצלצחלקים בולטים במעמד החולצות הכחולות שנוצל היטב ע"י מנחם בגין בשתי מערכות הבחירות שבהם זכה ושהם למעשה הפכו למהפך המעמדות.
מעריב היה בזמנו עיתון של הימין(והיה העיתון הנפוץ ביותר),לאחר מכן ידיעות לקח את הבכורה ומעריב התמסמס עד לחדלות פרעון..
נכון להיום שהשלטון בראשות ביבי שולט למעשה בכל העיתונות המשודרת,בראש ובראשונה ברשות השידור,בערוץ 10 ע"י חרב שמונחת על צווארו ועל ערוץ 2 בחוקים שעומדים לפצלו והעיתונות החוקרת כבר מזמן ירדה מנכסייה,זה מביך לשמוע כל בוקר מחדש אימרות בגנות העיתונות,כשבידך עיתון שכל תפקידו להשאירך בשילטון,רשות שידור ממלכתית שסרה(לא שרה..)למרותך ואיום מתמיד על ערוצי הטלוויזיה העיקריים.
ולא לשכוח שמקור המאבק בנוני מוזס קשור למאבקי כח בליכוד ואין להם קשר לשמאל וימין.

אייל, זה שתלך רחוק בהסטוריה ואני בטוח שאתה מכיר אותה טוב ממני זה לא ישנה את העובדה שכל אנשי הרוח בארץ, אנשי האומנות, אנשי הברנז'ה- מייצגים את השמאל. כביכול "אנשי השלום".
פשוטי העם, עיירות הפיתוח, ערי הפריפריה- הרוב לליכוד שולט שם לאורך שנים.
תקן אותי אם אני טועה- נקודת המפנה שבין מה שאתה מתאר מההסטוריה היותר רחוקה לבין מה שקורה בפועל ב 30-40 שנה האחרונות רשומה על שמו של מנחם בגין. מנחם בגין הוא זה שכבש המוני מזרחיים ברחבי הארץ שהרגישו נחותים וחלקם הגדול עדיין שומר אמונים לימין(לצערי לימין ולא מספיק לליכוד).
בנוסף לכך יש גם חלק גדול בעליה הרוסית עם דעות ימניות, הציבור הדתי לאומי הוא ימני ולמעשה הסיכוי היחיד של השמאל לעלות הוא בתמיכת הערבים. בלי הערבים לא יכולה להיות כאן ממשלת שמאל.
אני מקווה שאני טועה, אבל יש לי תחושה לא טובה שבוז'י הולך להיות ראש הממשלה הבא. וזה לא שבוז'י והשמאל מנצחים. הרצון לשינוי הוא זה שינצח. המון אנשים אומרים לי- אנחנו ימנים בדעתנו ומיואשים מביבי. רוצים שינוי. וזה לדעתי מה שיביא למהפך היום. למעשה אלה רק תחושות... ההיגיון שלי מנגד אומר שאין לשמאל איך להרכיב קואליציה.
17-Mar-2015, 13:11
הודעה: #16
(16-Mar-2015 12:50)אריאל כתב:  
(15-Mar-2015 22:49)יגאל יהב כתב:  
(15-Mar-2015 13:17)אריאל כתב:  לשלוח שדרן ערבי לשדר גול של פאפאדופולוס זאת התעללות!

אריאל, אז שמע ברצינות מה קרה לי אתמול: אני עובר ביפו ליד הגן בפינת יפת - ארליך, והנה את מי אני רואה? לא פחות ולא יותר מאשר את ח"כ חנין זועבי. היא התראיינה שם באנגלית לאיזשהו אמצעי תקשורת זר, ודיברה על ההיסטוריה של העם הפלסטינאי בארץ בכלל וביפו בפרט ועוד כל מיני בלה בלה. לאחר שסיימה להתראיין ניגשתי אליה לחצתי את ידה והזדהיתי כמצביע ל"רשימה המשותפת", אבל גם ציינתי בפניה שאני חלוק עליה בדברים רבים אולם בכל הקשור למאבק בכיבוש אני סומך על מפלגתה יותר מאשר על כל אחרת. זה הרעיון (שלא פירטתי באוזניה): יש לי מחלוקות קשות איתה, ולאחר שיסתיים הכיבוש אתפנה לנהל נגדה את החשבונות הראויים. דברים אחרים יתפסו את העדיפות העליונה. כך יהיה ללא ספק, אולם כל עוד הוא - הכיבוש - מתקיים המאבק בו מבטל הכל.

אוי יגאל יגאל...
אני פותח פוסט "הומוריסטי" על שדרן שזועק "באבאדובולוס" ומשכיב אותי ואת הבן שלי על הריצפה ואתה נופל לפח של הגברת שהתראיינה לרשת לבנונית ואמרה שמנסים להפוך אותה לישראלית אבל היא הייתה ונשארת פלסטינית...

הכיבוש מזיק, בזה אין ספק. כשרבין אמר תשברו להם את הידים והרגלים, הפלוגה שלי שברה עצמות (תרתי משמע) למספר אנשים שקבוצות בליגת העל היו שמחות לארח במשחקי בית.
הכיבוש מחייב אלימות ואלימות גולשת מהשרות הצבאי היתה לחברה האזרחית שלנו.
אבל שלא תטעה! מבחינת ה"פלסטינים" הכיבוש יסתיים כשתצא מיפו, מעכו, מאום חאלד (http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7%9...7%9C%D7%93) וכו'

מבחינת ידידתך (או לכל הפחות, זו שזוכה לכיסא בכנסת בזכותך), אתה נטע זר פה ודינך או מוות או עזיבה. אתה תוצר של ארגון שלימד את דאעש מהי אלימות (איך אפשר להגיד דבר כזה, נשגב מבינתי, הרי אם דאעש למדו מאיתנו, הדובר היה מאבד את ראשו במקום, באישור יו"ר ועדת הבחירות המרכזית... אופס, גם הוא ערבי... איזה קיצונים יש פה)

דרך אגב, אם ידידתך היתה דוברת אמת בלבד, הראיון שלה על ההיסטוריה של העם הפלסטיני היה צריך להיות ראיון קצרצר מאד. בכל העולם הערבי הבלוף של לאומיות (עירקית, סורית, לובית, תימנית, לבנונית, ירדנית) מתפוצץ ורק פה, משיקולים אחרים לגמרי, ממציאים לאומיות מלאכותית

אוי אריאל אריאל...
איזה כיף! יום בחירות שהוא גם יום חופש, ואפשר לשבת מול המחשב ולקשקש ללא הגבלה. עכשיו תן לי רק עוד 14 מנדטים ל"משותפת" והכל יהיה מושלם. ולזועבי. היא אומרת שהיא הייתה פלסטינאית והיא נשארת כזו? זו הדמוקרטיה! יגדיר כל אדם את עצמו כחפצו. שנינו מתלהבים מהגדרת דרעי את עצמו כמזרחי ("מזרחי מצביע למזרחי")? אתה יודע את התשובה אבל זו זכותו.

הכיבוש יסתיים רק כשנצא גם מיפו ומחיפה? אנחנו צריכים לעשות מה שטוב לנו בלי להתחשב בקשקושים המגוחכים שיש להם במוח. בגלל שהם מטומטמים (באשר לאלו מהם שהם כך) אנחנו צריכים להיגרר למדיניות שגוייה? זו הצדקה שנמשיך לקיים תצפיות בקסבה של חברון ולפטרל בעוקף עזה (דברים שעשיתי. יש עוד דברים שאינני מכיר כי לא עשיתי) בגלל מחלקת המטומטמים הזו? אנחנו צריכים לעשות, בראש ובראשונה, מה שטוב לנו מבלי להתייחס לרעיונות האנשים הכסילים והרומנטיים ללא תקנה שבשורותיהם, והקריאה לסיום הכיבוש, יורשה לי לומר, איננה קריאה לפירוק צה"ל מכוחו ועוצמתו (אני גא ביותר בשירותי הצבאי ובכך שאני זכאי לענידת שתי אותות, ואני, בנוסף לכך, גם מומחה מהשורה הראשונה לכל השירים ההירואיים של הלהקות הצבאיות. בתחום זה אני אביס בנקל פטריוטים רבים בעיני עצמם).

אריאל, מעולם לא שמעתי את ח"כ זועבי טוענת שהיהודים צריכים לנטוש את הארץ הזו ולהגר לארצות אחרות. נוכחות היהודים בחבל ארץ זה, כידוע לכולנו, חוללה שיפורים רבים כהעלאת רמת התעסוקה והשכר ורמת שירותי הבריאות ועוד תחומים רבים שתקצר היריעה מלדון בם, אולם מכל התבטויותיה של הח"כ הנ"ל לא זיהיתי כפירה בכך. מעולם לא זיהיתי בדבריה שמץ של כמיהה לחיי הזבל במדינות המקיפות אותנו.

לגבי הזהויות הלאומיות הערביות במרחב הזה הרי שהן פותחו ע"י הקולוניאליזם. זה ידוע, אבל זה לא תופס ספציפית לגבי זו הפלסטינאית. העם הפלסטינאי חי וקיים כי בניו חפצים בזהות זו. כך הם מגדירים את עצמם עד כלות, ודבר לא יעזור לאיש. אי אפשר לרקוח עם שלא קיים או לבטל את קיומו של מי שקיים לא בחדר הסגלגל בבית הלבן ולא במרתפי הקרמלין. שום גאון לא יצליח בכך. מי שטוען שאין עם פלסטינאי מחביר את עצמו למחלקה של אבסורד מטורף.
17-Mar-2015, 13:32
הודעה: #17
אפשר להפסיק להזכיר את השם של הפלשתינאית בעלת שם המשפחה שזהה לשם משפחה של שחקן מהמגזר ששיחק אצלנו פעם?
זה מזהם את הפורום!
17-Mar-2015, 16:34 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Mar-2015 על ידי 16:38 ORENARIEL.)
הודעה: #18
(17-Mar-2015 13:32)עידן444 כתב:  אפשר להפסיק להזכיר את השם של הפלשתינאית בעלת שם המשפחה שזהה לשם משפחה של שחקן מהמגזר ששיחק אצלנו פעם?
זה מזהם את הפורום!

הגול היחיד שאני זוכר של הישאם זועבי זה נגד באר שבע.. איזה משחק זה היה
הבאנו 10 אלף בקופסא , וב"ש איפה כל האהודים שלהם ? זאת ההוכחה הכי טובה למי יש יותר אוהדים.
ואיזה כייף לראות את יצחק תשובה ביציע ...

17-Mar-2015, 18:29
הודעה: #19
היום מהפך!
V15 הערב מנצחים!
17-Mar-2015, 18:50
הודעה: #20
(17-Mar-2015 16:34)ORENARIEL כתב:  
(17-Mar-2015 13:32)עידן444 כתב:  אפשר להפסיק להזכיר את השם של הפלשתינאית בעלת שם המשפחה שזהה לשם משפחה של שחקן מהמגזר ששיחק אצלנו פעם?
זה מזהם את הפורום!

הגול היחיד שאני זוכר של הישאם זועבי זה נגד באר שבע.. איזה משחק זה היה
הבאנו 10 אלף בקופסא , וב"ש איפה כל האהודים שלהם ? זאת ההוכחה הכי טובה למי יש יותר אוהדים.
ואיזה כייף לראות את יצחק תשובה ביציע ...

עשית לי צמרמורת להיזכר בכל זה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 3 אורחים