מכבי נתניה

גירסה מלאה: גזענות חמורה בערוץ הספורט
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
לשלוח שדרן ערבי לשדר גול של פאפאדופולוס זאת התעללות!
(15-Mar-2015 13:17)אריאל כתב: [ -> ]לשלוח שדרן ערבי לשדר גול של פאפאדופולוס זאת התעללות!

אריאל, אז שמע ברצינות מה קרה לי אתמול: אני עובר ביפו ליד הגן בפינת יפת - ארליך, והנה את מי אני רואה? לא פחות ולא יותר מאשר את ח"כ חנין זועבי. היא התראיינה שם באנגלית לאיזשהו אמצעי תקשורת זר, ודיברה על ההיסטוריה של העם הפלסטינאי בארץ בכלל וביפו בפרט ועוד כל מיני בלה בלה. לאחר שסיימה להתראיין ניגשתי אליה לחצתי את ידה והזדהיתי כמצביע ל"רשימה המשותפת", אבל גם ציינתי בפניה שאני חלוק עליה בדברים רבים אולם בכל הקשור למאבק בכיבוש אני סומך על מפלגתה יותר מאשר על כל אחרת. זה הרעיון (שלא פירטתי באוזניה): יש לי מחלוקות קשות איתה, ולאחר שיסתיים הכיבוש אתפנה לנהל נגדה את החשבונות הראויים. דברים אחרים יתפסו את העדיפות העליונה. כך יהיה ללא ספק, אולם כל עוד הוא - הכיבוש - מתקיים המאבק בו מבטל הכל.
(15-Mar-2015 22:49)יגאל יהב כתב: [ -> ]
(15-Mar-2015 13:17)אריאל כתב: [ -> ]לשלוח שדרן ערבי לשדר גול של פאפאדופולוס זאת התעללות!

אריאל, אז שמע ברצינות מה קרה לי אתמול: אני עובר ביפו ליד הגן בפינת יפת - ארליך, והנה את מי אני רואה? לא פחות ולא יותר מאשר את ח"כ חנין זועבי. היא התראיינה שם באנגלית לאיזשהו אמצעי תקשורת זר, ודיברה על ההיסטוריה של העם הפלסטינאי בארץ בכלל וביפו בפרט ועוד כל מיני בלה בלה. לאחר שסיימה להתראיין ניגשתי אליה לחצתי את ידה והזדהיתי כמצביע ל"רשימה המשותפת", אבל גם ציינתי בפניה שאני חלוק עליה בדברים רבים אולם בכל הקשור למאבק בכיבוש אני סומך על מפלגתה יותר מאשר על כל אחרת. זה הרעיון (שלא פירטתי באוזניה): יש לי מחלוקות קשות איתה, ולאחר שיסתיים הכיבוש אתפנה לנהל נגדה את החשבונות הראויים. דברים אחרים יתפסו את העדיפות העליונה. כך יהיה ללא ספק, אולם כל עוד הוא - הכיבוש - מתקיים המאבק בו מבטל הכל.
לבנאדם כזה לא צריך ללחוץ יד....
(15-Mar-2015 23:22)KOBI כתב: [ -> ]
(15-Mar-2015 22:49)יגאל יהב כתב: [ -> ]

לבנאדם כזה לא צריך ללחוץ יד....

הסברתי מה המצב טוב למדי...

אבל תראו: בני סח'נין עכשיו בפיגור 2:0 בבאר שבע ואני מרוצה מכך. אתם רואים? לא תמיד אני אוטומטית בעד הערבים!
אני לא מרוצה מזה וגם לא מרוצה שאתה נותן לגטימציה לטרוריסטית....

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
(16-Mar-2015 0:05)אלון כתב: [ -> ]אני לא מרוצה מזה וגם לא מרוצה שאתה נותן לגטימציה לטרוריסטית....

פירוש רש"י: אנחנו צריכים להיות מאוד מרוצים מההפסד של סח'נין. תוצאה זו מיקמה אותה במקום התשיעי מתחת לקבוצתנו שבשמיני, וזה נותן לקבוצתנו חמישה משחקים בפלייאוף באיצטדיון הביתי ורק שניים מחוצה לו. היפוך מקומות, ז"א בני סח'נין במקום השמיני וקבוצתנו בתשיעי, היה מקלקל את זה (ועכשיו אני יכול לעבור בראש שקט לסימפוניה ה-96 של פרנף יוזף היידן).
לא היית צריך להסביר... אני יותר חושש מאליפות של ב״ש מירידה שלנו... גם תיקו היה טוב...
תהנה מהסימפוניה...

(16-Mar-2015 0:31)אלון כתב: [ -> ]לא היית צריך להסביר... אני יותר חושש מאליפות של ב״ש מירידה שלנו... גם תיקו היה טוב...
תהנה מהסימפוניה...

נגמרה הסימפוניה (23 דקות ומחצית הדקה אורכה). אתה חושש שהפועל ב"ש תקח אליפות. יש לך משהו נגדם. זה מיותר. אוהד מועדון כדורגל צריך להקדיש את כל האנרגיות שלו רק למען קבוצתו. עוינות כלפי קבוצה אחרת זה בזבוז אנרגיות רגשיות.

ובכל זאת בין מכבי ת"א לבין הפועל ב"ש אני מעדיף את השנייה. למכבי ת"א יש כבר איזה 20 תארי אליפות, אז שהיא תשאיר משהו גם לאחרים. גם לאחרים מגיע פרוסות מהעוגה. רפלקס סוציאליסטי. רק זה השיקול שלי, ולא משהו שקשור לשם המותג.
אין לי בעיה שתשאיר, רק לא לב״ש...

אני לא יודע מה הייתי עושה אם חנין זועבי היתה לידי
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's