שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עוד שבוע. עוד נקודה...
31-Dec-2013, 13:56
הודעה: #21
RE: עוד שבוע. עוד נקודה...
(31-Dec-2013 12:15)טל.מ כתב:  אלון אני לא נסחף. שיחקנו 20 דק כבשנו שני שערים בזכות אותו שחקן שכולם פה נהנים להשמיץ והשחקן הזה הוא כל מה שיש לנו להציע בחלק הקדמי. אם היינו הולכים לישון והיינו מתעוררים לפרקים אז ניחא. אני טוען שזו היכולת. אין סמ מעבר לזה. זה נמשך כל כך הרבה זמן שאפשר להבין שזה מה יש. אין הנעת כדור מינימלית, אין משחק אגפים אין מתפרצות אפקטיביות למעט אחת. ביתר תא שלטה בקצב בהנעת הכדור ומי שהסתגר כל הזמן בחצי שלו היינו אנחנו. עדי סופר מביך.. ליפניה מסתבך סתם שלא לצורך וגורם למצבים , שלו משחק לאחור רן רול חסר יסודות משחק , אקסברד נראה כבד ומיותר על המגרש , שריקי לא מעורב מספיק צלישר דווקא היה בסדר לשם שינוי. כל השאר ככה .. בלטו כרגיל ערן לוי שבלעדיו לא היינו מבקיעים ולויטה שבלעדיו היינו מפסידים.

ולשם שינוי סוף סוף מזרחי הבין שככה זה לא יכול להמשך. אני לא יודע מה הוא יוכל להביא בינואר אבל אי אפשר לבסס קבוצה שלמה על שחקן אחד ולהמשיך להגיד שיהיה בסדר. ואם אני אחזיר אותך להתחלה, למה שכתבתי אתמול בערב - בשנה הבאה (במידה ולא נצליח לחרבן את העליה..) יצטרכו לבנות קבוצה כמעט מאפס וזה בדרך כלל מביא למקומות לא טובים.

עם כל זה אנחנו בפער ענק מה"דולקות" אחרינו,אז כנראה שאנחנו לא כאלה גרועים ביחס לליגה הזו.כנראה שהסגל והכדורגל מספיק טובים לליגה הזו.לגבי שנה הבאה-גם השנה בנינו קבוצה מאפס וזה מביא (בינתיים)אותנו למקומות טובים....בוא נקווה שגם אם נצטרך שנה הבאה לבנות קבוצה מאפס זה יביא אותנו לאותו מקום שאנחנו נמצאים בו היום(בליגת העל כמובן)....
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
31-Dec-2013, 14:49
הודעה: #22
RE: עוד שבוע. עוד נקודה...
נראה לי שהשחקנים עושים את המינימום שצריך. הליגה הזאת כל כך חלשה שזה מספיק. בחלק מהמקרים אני מזהה זלזול, בחלק סתם חוסר רצון להתאמץ כי במילא זה הולך טוב ובסוף מקבלים מענקים...
מעבר לזה, אתמול היה הרבה חוסר מזל. בעיקר לערן לוי. הכדורים שלו שרקו מסביב והאמת, רחמים עליו.
לי נראה שקובי חסן יעזוב עוד מעט. שריר החשק שלו קרוע...
בעניין אחר, אני לא מבין למה מאמנים כל הזמן מקטרים על הקושי בלבנות קבוצה מאפס. חודשיים אימונים, מחנה אימונים לפחות 10 משחקי אימון. כל אלו לא אמורים לעשות את העבודה?
31-Dec-2013, 15:57
הודעה: #23
Re: עוד שבוע. עוד נקודה...
Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2
אתה בטוח שראינו את אותו המשחק?
לא ראיתי שום הבדל בין המשחק הזה למשחק בלוד.
31-Dec-2013, 17:10
הודעה: #24
עוד שבוע. עוד נקודה...
(31-Dec-2013 14:49)אסףג כתב:  נראה לי שהשחקנים עושים את המינימום שצריך. הליגה הזאת כל כך חלשה שזה מספיק. בחלק מהמקרים אני מזהה זלזול, בחלק סתם חוסר רצון להתאמץ כי במילא זה הולך טוב ובסוף מקבלים מענקים...
מעבר לזה, אתמול היה הרבה חוסר מזל. בעיקר לערן לוי. הכדורים שלו שרקו מסביב והאמת, רחמים עליו.
לי נראה שקובי חסן יעזוב עוד מעט. שריר החשק שלו קרוע...
בעניין אחר, אני לא מבין למה מאמנים כל הזמן מקטרים על הקושי בלבנות קבוצה מאפס. חודשיים אימונים, מחנה אימונים לפחות 10 משחקי אימון. כל אלו לא אמורים לעשות את העבודה?

צודק ברוב הדברים שרשמת.
חוץ מרן רול ושלו מנשה, לא מזהים אצל כולם כזה רצון גדול לנצח.
ושום מחנה אימונים ותרגולים לא יכולים לחבר קבוצה כמו משחק ליגה עם קהל ומצלמות.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים