שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עוד שבוע. עוד נקודה...
31-Dec-2013, 9:31
הודעה: #11
RE: עוד שבוע. עוד נקודה...
אם שיטת המשחק שלנו היא להעביר את כובד המשחק הכדור ראשון לערן לוי שמשמש כשחקן ציר ואז לסמוך על היכולת שלו להרוויח את הכדור במאבק מול המגן, להסתובב עליו ואז לאתר את השחקן הפנוי במרחב - אז עידו אקסברד מיותר וכדאי לשחק עם שחקנים שיוכלו בזמן הזה לעשות את התנועה המהירה לעומק. ערן לוי באמת מצליח באחוז מעורר התפעלות לעשות את הדברים שציינתי, אבל אז מה? אין אף אחד שמסוגל לנצל את כל השטחים המתים שנוצרים בעקבות האש שערן לוי מושך אליו. בהרכב שעלה אתמול יש רק שחקן אחד שמסוגל לרוץ לכדורי עומק והוא רן רול; הבעיה היא שבהרכב שבו ערן לוי ועידו אקסברד משחקים ביחד ולא תורמים כלום למשחק ההגנה, רן רול לא יכול להרשות לעצמו להמר כדי לייצר הפתעה במשחק שלנו.

אגב, מדהים איך ברוב המוחלט של המשחקים מגיני הקבוצה היריבה סוגרים לאמצע כאילו היו בלמים וחושפים את ה-אין משחק אגפים שלנו. לפני חלוץ או קשר, מגינים זו העמדה הראשונה שאנחנו צריכים להתחזק בה. בצורה שבה הקבוצות משחקות מולנו, המגינים שלנו היו צריכים לככב או לכל הפחות להוכיח ליריבות שלנו שהם איום מספיק רציני כדי לגרום להגנות של היריבות להתפרס יותר ובכך לייצר שטחים.

[img]http://srv2.jpg.co.il/4/5241460cd3e91.jpg[/img]
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
31-Dec-2013, 9:57
הודעה: #12
אני לא ממש מסכים אנחנו לא חלשים ולי זה נראה שאלו רצינו גם היינו מנצחים 4:0.
פשוט זלזלנו ושילמנו על זה , נכון שעד הגול הראשון שהיה סה״כ די מיקרי לא עשינו כלום אבל מדקה 10 עד 40 היתה רק קבוצה אחת על המגרש...חצי שני גם פתחנו טוב ואז קאיודה נכנס לדעתי היום הוא קצת בילגן את המשחק ...
אבל מפה ועד חריש עמוק לא מסכים צריך 5 שחקנים בקליבר בינלאומי : מגן שמאלי, בלם , קשר אחורי (הלוואי תמיר כהן) , קשר בכנפיים (הלוואי פיראס) ,חלוץ .
מי שמצפה ליותר מזה ( אני מדבר על שחקנים בכירים) חי בסרט...
31-Dec-2013, 10:28
הודעה: #13
לא טענתי שאנחנו חלשים (להפך, אתמול דווקא היינו טובים במחצית הראשונה). פשוט הצבעתי על החולשות שלנו, שבולטות לעין.

[img]http://srv2.jpg.co.il/4/5241460cd3e91.jpg[/img]
31-Dec-2013, 10:47
הודעה: #14
(31-Dec-2013 2:06)טל.מ כתב:  איך שהקבוצה נראית .. היו רגעים שרציתי שיחטפו את השני כי לא הגיע לנו לנצח.
גועל נפש של כדורגל. יצטרכו להחליף כמעט את כל הקבוצה רק כדי שנצליח לשרוד בליגת העל כי עם כל הכבוד לכווולם אנחנו נראים זוועה ויש שחקנים שפשוט מביך לראות אותם על המגרש. אם לבית״ר תא היתה רגל מסיימת לא היינו אפילו מסיימים בתיקו.

כרגיל נסחף, אפוקליפסה עכשיו, סדום ועמורה, מצב אנוש וסופני, כל התשובות נכונות.
31-Dec-2013, 10:52 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 31-Dec-2013 על ידי 10:54 טל.מ.)
הודעה: #15
עוד שבוע. עוד נקודה...
(31-Dec-2013 10:47)פיליפצוק כתב:  
(31-Dec-2013 2:06)טל.מ כתב:  איך שהקבוצה נראית .. היו רגעים שרציתי שיחטפו את השני כי לא הגיע לנו לנצח.
גועל נפש של כדורגל. יצטרכו להחליף כמעט את כל הקבוצה רק כדי שנצליח לשרוד בליגת העל כי עם כל הכבוד לכווולם אנחנו נראים זוועה ויש שחקנים שפשוט מביך לראות אותם על המגרש. אם לבית״ר תא היתה רגל מסיימת לא היינו אפילו מסיימים בתיקו.

עשה לי טובה .. תחסוך את אימרותיך ושאר הבולשיט שאתה מספר לעצמך לפני השינה. הגיע הזמן להגיד את האמת . חרא של כדורגל. קבוצה שכל מה שיש בה זה שחקן אחד שבלעדיו אנחנו מגרדים מרכז טבלה בלאומית. אם אתה רוצה להמשיך לשקר לעצמך מי אני שאפריע לך. ולגבי כל תאורי האפוקליפסה שלך - אתה השתמשת בהם לא אני, אז מה זה אומר עליך ? ועוד אתה תמיד מספר לנו שהמועדון שואף לבינוניות ... אם מה שאתה רואה מקובל עליך אתה המצאת את המושג ..

מרקו רויס - לא מילה גסה !
31-Dec-2013, 11:18
הודעה: #16
טל אתה טועה זה לא מיקרי שבכל משחק עושים את המינימום..
31-Dec-2013, 11:23
הודעה: #17
(31-Dec-2013 10:52)טל.מ כתב:  

עשה לי טובה .. תחסוך את אימרותיך ושאר הבולשיט שאתה מספר לעצמך לפני השינה. הגיע הזמן להגיד את האמת . חרא של כדורגל. קבוצה שכל מה שיש בה זה שחקן אחד שבלעדיו אנחנו מגרדים מרכז טבלה בלאומית. אם אתה רוצה להמשיך לשקר לעצמך מי אני שאפריע לך. ולגבי כל תאורי האפוקליפסה שלך - אתה השתמשת בהם לא אני, אז מה זה אומר עליך ? ועוד אתה תמיד מספר לנו שהמועדון שואף לבינוניות ... אם מה שאתה רואה מקובל עליך אתה המצאת את המושג ..

יש בעיות, כדורגל טעון שיפור, יש צורך בשידרוג עמדות מפתח שגורמות לתקיעת המשחק ורמת הכדורגל בינונית.
ועדיין, 10 ו- 12 פור ממקום שני ושלישי בהתאמה, אני שמח שבינואר יוסי מזרחי (שמודע לבעיות ולא טומן את הראש בחול בניגוד לדראק משנה שעברה) ינסה לפתור את הבעיות או חלק מהן מהעמדה הזו ולא מזו של הפועל פ"ת או הפועל ר"ג.
כשאני קורא את התגובות שלך אני מתבלבל וחושב לרגע שאני בפורום של הפועל ר"ג או הפועל אשקלון.
31-Dec-2013, 11:59 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 31-Dec-2013 על ידי 12:00 אלון.)
הודעה: #18
(31-Dec-2013 10:52)טל.מ כתב:  

טל,אתה נסחף,מחצית ראשונה(אחרי ה1:0) זו הייתה המחצית הכי טובה שלנו.מחצית שנייה הלכנו לישון(כרגיל) ואני אפילו לא ראיתי את הגול שחטפנו כי המשחק ממש לא עיניין באותן דקות.כנראה שה 2:0 פלוס הפער בצמרת עושים את שלהם וגורמים לשחקנים קצת לזלזל.בנוסף לכך החילופים ושינויי השיטה במחצית השנייה לא תרמו.עם כל זה לא הייתי מתחלף במצב של הרצליה,פ"ת,אשקלון,ר"ג וכו...
31-Dec-2013, 12:15
הודעה: #19
אלון אני לא נסחף. שיחקנו 20 דק כבשנו שני שערים בזכות אותו שחקן שכולם פה נהנים להשמיץ והשחקן הזה הוא כל מה שיש לנו להציע בחלק הקדמי. אם היינו הולכים לישון והיינו מתעוררים לפרקים אז ניחא. אני טוען שזו היכולת. אין סמ מעבר לזה. זה נמשך כל כך הרבה זמן שאפשר להבין שזה מה יש. אין הנעת כדור מינימלית, אין משחק אגפים אין מתפרצות אפקטיביות למעט אחת. ביתר תא שלטה בקצב בהנעת הכדור ומי שהסתגר כל הזמן בחצי שלו היינו אנחנו. עדי סופר מביך.. ליפניה מסתבך סתם שלא לצורך וגורם למצבים , שלו משחק לאחור רן רול חסר יסודות משחק , אקסברד נראה כבד ומיותר על המגרש , שריקי לא מעורב מספיק צלישר דווקא היה בסדר לשם שינוי. כל השאר ככה .. בלטו כרגיל ערן לוי שבלעדיו לא היינו מבקיעים ולויטה שבלעדיו היינו מפסידים.

ולשם שינוי סוף סוף מזרחי הבין שככה זה לא יכול להמשך. אני לא יודע מה הוא יוכל להביא בינואר אבל אי אפשר לבסס קבוצה שלמה על שחקן אחד ולהמשיך להגיד שיהיה בסדר. ואם אני אחזיר אותך להתחלה, למה שכתבתי אתמול בערב - בשנה הבאה (במידה ולא נצליח לחרבן את העליה..) יצטרכו לבנות קבוצה כמעט מאפס וזה בדרך כלל מביא למקומות לא טובים.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
31-Dec-2013, 13:30
הודעה: #20
לקחנו, עם הקבוצה ה"מוגבלת" הבנויה על "שחקן אחד שמנמן מושמץ" 40 נקודות ב-17 מחזורים, אנחנו בדרך להפוך את הפליאוף למיותר אז מבחינתי, כל שקל לחיזוק לעונה זו מיותר.

אם מזרחי יחליט לחזק עמדה שדווקא נראית "חזקה" בשחקן שמתאים לשנה הבאה, לגיטימי, אבל חיזוק לשם חיזוק לליגה השניה = ביזבוז כסף.

בודדים יזכרו עם עלינו מהמקום הראשון או השני, אף אחד לא יזכור עם עלינו עם 2 הפרש או 22

מפגר אבל אופטימי
The following 1 user Likes אריאל's post:
תומר חרוב (3131-1212-2013201320132013)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים