מכבי נתניה

גירסה מלאה: עוד שבוע. עוד נקודה...
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
חביב. נלך לים עוד בחורף
(30-Dec-2013 23:13)אריאל כתב: [ -> ]חביב. נלך לים עוד בחורף

ערן לוי מכין כבר תחוטיני

Sent from my iPhone using Tapatalk
חביב חביב אבל יוצא עם טעם מר בפה

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2
הקבוצה צריכה מגן שמאלי בינואר וקשר עושה משחק שיחזיק את הכדור באמצע.
הקבוצה לא יודעת לצאת למתפרצות
הקבוצה לא יודעת להחזיק כדור באמצע
(31-Dec-2013 1:16)פיליפצוק כתב: [ -> ]הקבוצה צריכה מגן שמאלי בינואר וקשר עושה משחק שיחזיק את הכדור באמצע.
הקבוצה לא יודעת לצאת למתפרצות
הקבוצה לא יודעת להחזיק כדור באמצע

לדעתי מזרחי טעה בחילוף של שלו מנשה ברגע שהוא יצא איבדת את מרכז השדה
לדעתי חצי ראשון טוב , ערן לוי היה מצויין בחצי הזה , כמו גם רן רול , ושריקי , צלישר שומר על יציבות , שליו במשחק סביר, חוליה אחורית ושוער פנטסטיים (פרט לסופר שקצת כואב על הטיפשות שלו ) אקסברד במשחק סביר...
עומר פרץ אשם בגול סגירה לקויה ,
ההחלטה הכי נבונה של מזרחי היום היתה שלא נתן לאברג׳יל אפילו דקה...
רכש טיפשי בעיני לחזק את הקבוצה בשחקני ליגה שניה אם מחזקים צריך להביא שחקנים לליגת העל !!!
הגדולה של הקבוצה ש-3 שחקני הרכב פצועים וזה לא מורגש...
הפנטזיה בלב במחצית היתה לעבור לשחק עם 2 חלוצים ולדרוס ...
שימו לב למספרים של מאור פרץ מיבנה, אני מקווה שיבחר בסוף בנתניה למרות שהוא מחזיק גם בהצעות מליגת העל.
איך שהקבוצה נראית .. היו רגעים שרציתי שיחטפו את השני כי לא הגיע לנו לנצח.
גועל נפש של כדורגל. יצטרכו להחליף כמעט את כל הקבוצה רק כדי שנצליח לשרוד בליגת העל כי עם כל הכבוד לכווולם אנחנו נראים זוועה ויש שחקנים שפשוט מביך לראות אותם על המגרש. אם לבית״ר תא היתה רגל מסיימת לא היינו אפילו מסיימים בתיקו.
מסכים שהיה כדורגל מגעיל היום רק תזכור שאם היתה רגל מסיימת לביתר ת״א, לוד, הכח, עפולה ,פ״ת וכל שאר הקבוצות הם לא היו בליגה הזאת ואנחנו לא היינו מובילים את הליגה ב 12 פור !
המשחק היום הוא ההמשך של המשחק בלוד והנצחון היום (מעבר לזה שאין פשוט מתנגד בליגה הזאת) הוא רק בזכות ההברקות של ערן לוי. שאמרתי שערן לוי יקבע אם נעלה או לא לזה התכוונתי.
ועדיין, למטרה שהוגדרה הוא מתאים ,אבל אם (חס וחלילה...) תהיה כוונה לבנות פה קבוצה עם כוונות רציניות יותר ערן לוי הוא האחרון שהייתי בוחר בו.
ומילה אחת על סופר - זה שהוא שחקן מוגבל על זה אין וויכוח אבל מצד שני הוא די מסכן. גם מוגבל טכנית וגם משחק בתפקיד לא טבעי לו. עם כל החולשה שלו אני בכלל לא בטוח שעם טובול היינו מתעצבנים פחות...
מגן שמאלי זה מאסט ואחריו קשר אחורי. לדעתי ,גם בלעדיהם נצטרך להיות מאד מוכשרים בשביל לפשל השנה, אבל מצד שני מכבי נתניה זה מכבי נתניה..... אצלנו הכל יכול לקרות....
ואני בגישה ש״אם זה עובד, אל תיגע בזה״

לא הייתי מביא כלום בינואר, נשאר עם מה שיש ולא מוציא אגורה מיותרת השנה.

צריך להשאיר כל אגורה פנויה לחריש העמוק/לרכש המסיבי/לבניית קבוצה חדשה לשנה הבאה
עמודים: 1 2 3
Reference URL's