מכבי נתניה

גירסה מלאה: אך טופי ..
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5
מי שלא רוצה את טופי , שיוכל את הכובע, נכון שהוא לא הכי טכני ולפעמים לא הכי מדוייק , אבל איזה מהירות , איזה לחימה תחנה אחרונה , החתמה ראשונה לליגת העל.
אני מבין שאתה שיכור מהניצחון זה בסדר מחר זה יעבור...
דווקא עומר פרץ הפתיע אותי לטובה.
מפתח. תקווה הייתי לוקח את המגן הימני גולדברג ודיע סבא יכול להיות מחליף טוב.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
למרות האופוריה שעוד לא ירדה,הקבוצה כמו שהיא היא ברמה של קבוצת פליאוף תחתון בליגת העל אשר נאבקת על החיים שלה...נצטרך הרבה מזל מלחמה ונחישות כדי לקחת את הגביע,מכיון שמבחינת יכולת אין לנו סיכוי מול ק״ש,אלא אם כן יפצעו להם עוד כמה שחקנים בדרך...
טופייי שחקן מפחידדד
טופי אחלה מגן חייב להמשיך לא מבין מה יש לאוהדים נגדו
אפשר גם אפשר לנצח גם ק"ש.
המפתח יהיה ניטרולו של מנגה

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk
(17-Apr-2014 1:19)eliahu כתב: [ -> ]אפשר גם אפשר לנצח גם ק"ש.
המפתח יהיה ניטרולו של מנגה

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk

ואחמד עאבד
המפתח זה שהמשחק לא יערך ברמת גן
טופי מגן מצוין בסטנדרטים שלנו ואני לא הייתי צריך את המשחק של היום בשביל להגיד את זה שוב.
אנשים שבויים בתיאוריות מסוימות ופשוט נוח להם לכסות את העיניים.
מדברים איתי על חוסר יכולת להרים כדור כמו שצריך. תאמינו לי שאני רואה כל שבוע כדורגל מהליגות הכי טובות בעולם וסטטיסטית רב הכדורים של רב המגינים לא מגיעים ליעד, אז עשו טובה רדו מהעניין הזה.
טופי אתלטי (שוב בפעם ה 1000), מהיר וחזק. בדיוק מה שמגן צריך להיות.
אני בטוח שלא נמצא משהו יותר טוב, ולכן - להחתים !

ומילה על עומר פרץ - הרבה צחקו על השחקן הזה וזלזלו בו, אבל פרץ מוכיח בשבועות האחרונים שהוא אחד הפייטרים הגדולים שיש לנו. נותן את הנשמה, משקיע , עושה גליצ'ים ובאמת נותן את הכל. אז נכון שהוא מוגבל טכנית ועושה שטויות לפעמים, אבל לדעתי בחודש האחרון הוא הוכיח שיש לו מקום לפחות בסגל לשנה הבאה.

ומילה אחרונה על ערן לוי - זה יום מאד משמח היום ואני לא מתכוון להעכיר את האווירה, אבל תזכרו מה שאני אומר עליו כבר שבועות - זה לא יהיה כזה קל בליגת העל !
מה שהיה היום צפוי לנו בהרבה מאד משחקים וגם שני הבישולים האלה לא משפרים את המצב.
והלוואי שאני אטעה.....
עמודים: 1 2 3 4 5
Reference URL's