מכבי נתניה

גירסה מלאה: אך טופי ..
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5
טופי, קאיודה, סביטי ולויטה היו אנשי המשחק אתמול.
(17-Apr-2014 2:26)אופיר34 כתב: [ -> ]טופי מגן מצוין בסטנדרטים שלנו ואני לא הייתי צריך את המשחק של היום בשביל להגיד את זה שוב.
אנשים שבויים בתיאוריות מסוימות ופשוט נוח להם לכסות את העיניים.
מדברים איתי על חוסר יכולת להרים כדור כמו שצריך. תאמינו לי שאני רואה כל שבוע כדורגל מהליגות הכי טובות בעולם וסטטיסטית רב הכדורים של רב המגינים לא מגיעים ליעד, אז עשו טובה רדו מהעניין הזה.
טופי אתלטי (שוב בפעם ה 1000), מהיר וחזק. בדיוק מה שמגן צריך להיות.
אני בטוח שלא נמצא משהו יותר טוב, ולכן - להחתים !

ומילה על עומר פרץ - הרבה צחקו על השחקן הזה וזלזלו בו, אבל פרץ מוכיח בשבועות האחרונים שהוא אחד הפייטרים הגדולים שיש לנו. נותן את הנשמה, משקיע , עושה גליצ'ים ובאמת נותן את הכל. אז נכון שהוא מוגבל טכנית ועושה שטויות לפעמים, אבל לדעתי בחודש האחרון הוא הוכיח שיש לו מקום לפחות בסגל לשנה הבאה.

ומילה אחרונה על ערן לוי - זה יום מאד משמח היום ואני לא מתכוון להעכיר את האווירה, אבל תזכרו מה שאני אומר עליו כבר שבועות - זה לא יהיה כזה קל בליגת העל !
מה שהיה היום צפוי לנו בהרבה מאד משחקים וגם שני הבישולים האלה לא משפרים את המצב.
והלוואי שאני אטעה.....

אופיר,כמו שאתה יודע וכפי שכתבתי בתחילת העונה לא הייתי מאושר שהוחתם ערן לוי,לא אהבתי את התנהגותו והתנהלות בתחילת העונה.
.לשמחתי הזמן עשה לו ובעיקר לנו טוב,אני מקווה שמשחק כמו אתמול ייתן לו פרספקטיבה לליגת העל,יכין עצמו כהלכה בקייץ וכולנו נרוויח.
כמו אופיר גם אני בטוח שטופי חייב להשאר בקבוצה. וכשנתתי כל הזמן את הדוגמא עם דני אלבס היא לא היתה סתם.. מגינים ברמות הגבוהות ביותר שוגים בהגבהות הכדור מהצד. לטופי יש מקום כמעט בכל קבוצה בליגת העל בטח שאצלנו.

לגבי ערן לוי - אומנם שני בישולים אבל משחק רע מאוד שלו. אי אפשר לשחק בעמידה, בטח לא במעמד כזה.
זה בכלל נראה שכל הקבוצה קיבלה פיק ברכיים אתמול כולל המאמן שעשה אתמול לפחות בעיני דברים תמוהים (חילופים מאוד מאוחרים שריקי כבר היה על סף התמוטטות, וההוצאה של פרץ כדי להכניס את קובי חסן , חילוף התקפי כשצריך לשמור על תוצאה ? )

במשחק השני ראינו כמה אנחנו רחוקים מהרמה של פלייאוף עליון בליגת העל. זה נראה כמו משחק אחר לגמרי. אני לא רואה איך אנחנו עוברים את ק״ש אבל זה היה ידוע מראש. לפחות אם נפסיד לא נצטרך לסבול את הקהל של באר שבע על הראש.
(17-Apr-2014 9:40)טל.מ כתב: [ -> ]כמו אופיר גם אני בטוח שטופי חייב להשאר בקבוצה. וכשנתתי כל הזמן את הדוגמא עם דני אלבס היא לא היתה סתם.. מגינים ברמות הגבוהות ביותר שוגים בהגבהות הכדור מהצד. לטופי יש מקום כמעט בכל קבוצה בליגת העל בטח שאצלנו.

לגבי ערן לוי - אומנם שני בישולים אבל משחק רע מאוד שלו. אי אפשר לשחק בעמידה, בטח לא במעמד כזה.
זה בכלל נראה שכל הקבוצה קיבלה פיק ברכיים אתמול כולל המאמן שעשה אתמול לפחות בעיני דברים תמוהים (חילופים מאוד מאוחרים שריקי כבר היה על סף התמוטטות, וההוצאה של פרץ כדי להכניס את קובי חסן , חילוף התקפי כשצריך לשמור על תוצאה ? )

במשחק השני ראינו כמה אנחנו רחוקים מהרמה של פלייאוף עליון בליגת העל. זה נראה כמו משחק אחר לגמרי. אני לא רואה איך אנחנו עוברים את ק״ש אבל זה היה ידוע מראש. לפחות אם נפסיד לא נצטרך לסבול את הקהל של באר שבע על הראש.

שוב יוסי מזרחי,לא נמאס לך,מאמן אדיר,מאמן גדול,בוחר את ההרכב הנכון כבר הרבה מאד זמן,הוא ניצח ז"א שהחילופים שלו היו מצויינים...די רד ממנו
עדיף להביא מגן ישראלי טוב מטופי.
לא מבין מה אתם רוצים מערן לוי. במשחק חלש ולחוץ מצד שתי הקבוצות הוא ניצח את המשחק בשני מהלכים מבריקים. כושר גופני? נתן את התשובה בבישול בדקה ה-88
ברור שבשנה הבאה צריך לבנות קבוצה חזקה ומאוזנת יותר שלא תתבסס רק על היכולות שלו.
(17-Apr-2014 10:50)davidb7 כתב: [ -> ]
(17-Apr-2014 9:40)טל.מ כתב: [ -> ]כמו אופיר גם אני בטוח שטופי חייב להשאר בקבוצה. וכשנתתי כל הזמן את הדוגמא עם דני אלבס היא לא היתה סתם.. מגינים ברמות הגבוהות ביותר שוגים בהגבהות הכדור מהצד. לטופי יש מקום כמעט בכל קבוצה בליגת העל בטח שאצלנו.

שוב יוסי מזרחי,לא נמאס לך,מאמן אדיר,מאמן גדול,בוחר את ההרכב הנכון כבר הרבה מאד זמן,הוא ניצח ז"א שהחילופים שלו היו מצויינים...די רד ממנו

אני לא מנסה לרדת עליו . לא הבנתי את החילופים שלו אתמול . אתה הבנת?
לא יודע איפה ישבת אבל כל מי שישב ב8-10 ראה שמהדקה ה65 בערך שריקי תופס את הצד לא מסוגל לרוץ בלי אויר לנשום. החילוף הגיע 10 דק אחרי כשבינתיים התקפה אחרי התקפה הכדור הולך לצד של שריקי.
דקה 88 - אתה מוציא קשר אחורי שמתאבד על כל כדור ומכניס שחקן עושה משחק חלש פיזית שלא ירד לגליץ מהנוער ..?

אבל עזוב זה לא הסיפור. הסיפור בעיני הוא שהופתעתי (למרות שידעתי) לגלות כמה ההבדל בין צמרת ליגת העל לבין מקום ראשון בלאומית הוא תהומי.
ציטוט:אני לא מנסה לרדת עליו . לא הבנתי את החילופים שלו אתמול . אתה הבנת?
לא יודע איפה ישבת אבל כל מי שישב ב8-10 ראה שמהדקה ה65 בערך שריקי תופס את הצד לא מסוגל לרוץ בלי אויר לנשום. החילוף הגיע 10 דק אחרי כשבינתיים התקפה אחרי התקפה הכדור הולך לצד של שריקי.
דקה 88 - אתה מוציא קשר אחורי שמתאבד על כל כדור ומכניס שחקן עושה משחק חלש פיזית שלא ירד לגליץ מהנוער ..?

אבל עזוב זה לא הסיפור. הסיפור בעיני הוא שהופתעתי (למרות שידעתי) לגלות כמה ההבדל בין צמרת ליגת העל לבין מקום ראשון בלאומית הוא תהומי.
קודם כלהוא ביצע את החילוץ הזה בגלל שהשחקן סימן שהוא לא יכול להמשיך לכן הוא הוציא את השחקן והכניס במקומו שחקן אחר.
סלחו לי אבל יש פה אנשים שההבנה שלהם בכדורגל שואפת ל0

מכבי נתניה היא קבוצה שנבנתה לעלות ליגה. היא לא נבנתה להוכיח למישהו שהסגל הזה יכול להתמודד בליגת העל.

זה שאנחנו מצליחים לעשות את זה צריך להגיד תודה לצוות המקצועי ולשחקנים! על ההשוואה פלייאוף עליון תחתון זה פשוט מצחיק אותי כשאני קורא את הדברים האלה. אולי אם תזכרו מה היה פה שנה שעברה תבינו את גודל ההישג

תחגגו את גודל המעמד שהגענו אליו תראו איזה קבוצות נשארו מחוץ למפעל הזה.

ושלא יגמר לעולם!Smile
טל, יוסי משך את החילוף של שריקי כי רצה לסחוט ממנו כמה שיותר, זה הימור שעבד. עומר פרץ היה גמור וביקש להתחלף, במצב של 1-0 יוסי לקח עוד הימור, הוא אמר לעצמו שקובי אולי יעזור קצת בהחזקת כדור וכדורים ארוכים ושאם נצטרך ללכת להארכה, אז החילוף האחרון שלו הוא חילוף התקפי שמשאיר כלי שיכול לנצח את המשחק בהארכה.

בכל מקרה ובלי קשר, אני חושב שיוסי מזרחי פשוט מלמד אותנו כדורגל העונה. הוא יצר סגל כל כך מאוזן וטוב, עם שני שחקנים על כל עמדה. העבודה שהוא עשה עם קאיודה והבישול האיטי שלו, ההברקה של ירין חסן בקישור, הקרדיט לצלישר, מה שהוא עשה מעומר פרץ ובלי להזכיר את ערן לוי ואת חדר ההלבשה הכל כך כל כך בריא. יוסי מזרחי זה הרכש הכי טוב שעשינו העונה, בלי תחרות.
(17-Apr-2014 11:48)טל.מ כתב: [ -> ]אני לא מנסה לרדת עליו . לא הבנתי את החילופים שלו אתמול . אתה הבנת?

עומר פרץ כמעט התמוטט, היה לו צהוב והסכנה הכי גדולה מפ"ת הייתה בעיטה בעקבות פאול קרוב לרחבה. ופאול כזה כמעט צפוי מעומר פרץ שהוא באפיסת כוחות. להכניס במקומו את קובי חסן שיכול לשמור קצת על הכדור ולהרגיע את ההגנה נראה כמו חילוף טוב. אבל, מה אנחנו מבינים. הקבוצה עמדה נהדר על המגרש וניצחנו די בקלות את מכבי פ"ת. מול קריית שמונה הסיפור יהיה אחר.
עמודים: 1 2 3 4 5
Reference URL's