מכבי נתניה

גירסה מלאה: צעירי צעירי צעירי ועוד פעם צעירי
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
אני לא מבין איך קריאה / רצון לסדר ועיקור השכונתיות במשחק בעיקר כשלא הולך הופכים אצלכם להקצנה.. יוצא לך הטל, הפורום נראה כמו בעונת הבזיון .. ? באמת עידן ממש לא נסחפת.

ערן לוי הורס את המשחק של נתניה במחצית השניה. סלובו וברדה נותנים לזה להמשך בעצימת עין. החילופים שלהם לא בהכרח קשורים למה שקורה על הדשא, התגובה שלהם לרוב מאוחרת ובאה בעקבות ספיגה , יש התעלמות מקייטה בהתקפה. אפס אחוזים בניצול קרנות שיותר משמשות לנסיונות הבקעה ישירה.
שיקום אחד שיסתור את מה שכתבתי פה.

אז לא קראתי לפטר אותם. כנסו לפרופורציה . לדעתי הם הרוויחו את הביקורת בפורומים ביושר , ואני מקווה שגם במועדון. אם רוצים להתקדם כדאי שנעצור עם פסטיבל סלובו ברדה וכל אחד ינחת לקומתו הטבעית ויבין איפה הוא לוקה ואיך משתפרים.

Sent from my iPhone using Tapatalk
פסטיבל סלובו ברדה מוצדק.
אתה מסתכל על הכל שטחי כמו איזה ילד קטן.
כאילו אם ערן יצא הכל יסתדר.
כאילו אם קונסטנטינוס יכנס כולם פתאום יהפכו לכלבי בולדוג...
יש אימונים. שם כנראה רואים דברים שאנחנו לא.
איפה ההקצנה אתה שואל?
רק לפני כמה שבועות כולם רצו להרוג את ריביירו בגלל 2 החמצות נגד סכנין(אגב, ערן לא שיחק ולא ממש ראיתי את הקבוצה רוקדת גם כשעוד היתה ב 11 שחקנים...) ועכשיו שוב מכתירים אותו כמושיע פוטנציאלי.
עלי מוחמד עד לא מזמן היה אדיר- אחרי אתמול שנכנס מחליף ל 25-30 דקות כי הוא כנראה לא 100% כשיר אומרים שהוא בירידה? מה???
וכחלון מאותרג...למי איכפת שלהוציא השטות נגד מכבי ת״א הוא נותן יופי של עונה?
הרי אתמול הוא יצא לפני השיוויון ובתבוסה בטדי נכנס רק בסוף...
עם ויקי עוד לא הפסדנו העונה... מלבד טעות ילדים ג׳ שלדעתי כבר לא תקרה לו.
אבל הוא מאותרג...
ופתאום איך לא כובשים מקרנות...
שנה וחצי אנחנו לא כובשים בקרנות כי הבלמים שלנו אמנם גבוהים אבל לא יודעים לנגוח... פשוט מאוד... לדעת להעיף כדור בראש מההגנה לא אומר שאתה יודע לנגוח.

בדבר אחד אני בטוח- אם סבע כובש מול שער ריק אנחנו עכשיו בעיצומו של פסטיבל.

פסטיבל סלובו ברדה מנופח אימים ואני ממש לא חושב שאני מסתכל על הדברים באופן שיטחי. לא אמרתי שאם תוציא את ערן לוי הכל יהיה נפלא לא דיברתי מילה רעה על צעירי או כחלון וכו למרות שאני לא בדיוק מת על התפקוד בעיקר של צעירי, שמה לעשות הוא החוליה החלשה. דיברתי על חוסר הסדר והשליטה שמכניס שחקן אחד למערכת שכנראה משחק ללא מגבלות טקטיות ועושה מה שבא לו. עכשיו אם הוא ניימאר או מסי אני לא אתלונן. אבל כיון שמדובר רק בערן לוי הייתי מצפה שמישהו יפסיק את החרבת המשחק הזו במחצית שניה ולמישהו הזה קוראים סלובו/ברדה. בעיניך זו הגזמה בעיני אופיר זה יוצא לי הטל .. בעיני אלו דרישות מינימליות ממובילי המערכת, אלא אם כן הם חושבים שמה שהוא עושה חיוני.. ואז אנחנו בבעיה אחרת.

(04-Dec-2017 0:40)טל.מ כתב: [ -> ]מצטער עוד משנה שעברה אני נגד פסטיבל סלובו ברדה. הם לא כאלה גדולים כמו שעושים אותם אצלנו ושום אמירה אישית כלפי לא תשנה את זה. לא יוצא לי הטל. אני אומר עוד משנה שעברה , יכולת ניהול המשחק שלהם חלשה, כשמזיזים להם את הגבינה הם מגיבים רע או לא בזמן ומה שקורה עם ערן לוי לדעתי מתסכל את כל הקבוצה לא רק אותי.

שני שחקנים עם רגל שמאל טובה ממצבים נייחים, כבר שנה שניה - אף גול בקרן. 3 תרנים - קייטה הויבך ברנקו ואף כדור ? זה לא מקרי. משחק 3 שקייטה לא מקבל אף כדור גם זה לא מקרי, ומשחק שני ברציפות שמקבלים שחקן שבחצי השני משחק כמו הכוכב בשכונה. אני מצפה שהמאמנים יפסיקו את זה, שיערכו חילופים בהתאם. הרגל השמאלית של ערן לוי מנפקת כרגע כ90% פספוסים. אז למה להמשיך עם השכונה הזו ? מתי המסירות האלה על 40 מ השיגו משהו ? החברה האלה סלובו וברדה לדעתי מקבלים שכר גבוה מאוד. נראה לי שמותר לבקר אותם. אתה לא חייב לקרא , אתה יודע.

אז מה ? שמתאים לך אתה נהפך פתאום לחובב סטטיסטיקות ?
מתחיל לספור לי שערים מקרנות ומצבים מבעיטות עונשין....שאני אשלח לך את אלדד לספר בכמה פרמטרים אחרים של המשחק אנחנו מתבלטים ביחס לאחרים ? עד כמה אנחנו דומיננטים ברב המשחקים באיומים על השער ,בלחץ ובהחזקת הכדור ?
תחליט או שאתה מאמין בחשיבות של הסטטיסטיקות או שלא. אין דבר כזה שמתאים לך כן ושלא מתאים אז לא.

ולגבי סלובו וברדה - כפי שאמר לך עידן. אצלך זה או הכל או כלום , או שחור או לבן. אז לא הם לא מושלמים וכנראה שגם לא יהיו, ויש להם חסרונות, אבל לבוא ולקחת את המגרעות הבודדות ,להפוך אותם לעיקר ולנסות להמעיט בהישג שלהם זה מבחינתי סתם פרובוקציה ורצון להשמיע קול. מעניין אותי מתי גם נושא הרוטציה יחזור לכותרות....זה בד"כ עולה שדברים מתחילים לא להסתדר בטבלה....

האמת כל הדבר הזה מזכיר קצת את הביקורת הפאתטית של הידען הגדול יוני הללי. סתם ביקורת לשם ביקורת.

ושוב, ערן לוי מרגיז והחילופים לא תמיד קורים בזמן, אבל בגדול יש טביעת עין ודרך הן בבחירת השחקנים והן בהעמדה על המגרש וזה מבחינתי הבסיס התשתיתי . כל השאר הם דברים פחות אקוטיים.
(04-Dec-2017 10:12)טל.מ כתב: [ -> ]פסטיבל סלובו ברדה מנופח אימים ואני ממש לא חושב שאני מסתכל על הדברים באופן שיטחי. לא אמרתי שאם תוציא את ערן לוי הכל יהיה נפלא לא דיברתי מילה רעה על צעירי או כחלון וכו למרות שאני לא בדיוק מת על התפקוד בעיקר של צעירי, שמה לעשות הוא החוליה החלשה. דיברתי על חוסר הסדר והשליטה שמכניס שחקן אחד למערכת שכנראה משחק ללא מגבלות טקטיות ועושה מה שבא לו. עכשיו אם הוא ניימאר או מסי אני לא אתלונן. אבל כיון שמדובר רק בערן לוי הייתי מצפה שמישהו יפסיק את החרבת המשחק הזו במחצית שניה ולמישהו הזה קוראים סלובו/ברדה. בעיניך זו הגזמה בעיני אופיר זה יוצא לי הטל .. בעיני אלו דרישות מינימליות ממובילי המערכת, אלא אם כן הם חושבים שמה שהוא עושה חיוני.. ואז אנחנו בבעיה אחרת.

אולי פיספסתי משהו אבל לא ראיתי שום בעיה עם ערן לוי שמצדיקה את הביקורת הארסית הזו.
מוזר לי אי השיתוף של ריביירו במשחקים כאלה שיכולים לערער לגמרי את היריבה כשהיא מנסה להשוות.
אמרתי מספר פעמים שאני לא מת על השימוש בקוגבנייה.
אבל זה הכל נקודתי, וכמו שלא התרגשנו אחרי 2/6 בשני המחזורים הראשונים לא יודע למה צריך להתרגש מ 2/6 עכשיו.

ננצח בשבת ונבזז את עצמנו במקום נהדר.

לא דיברתי על סטטיסטיקה . ולדעתי אני כותב ברור. אני מסתכל על אספקטים במשחק של נתניה שאת רובם על הדשא מנהל ערן לוי ובעיני הוא עושה שכונה יותר מידי דק על המגרש. אם זה בקרנות שבהם הדבר היחיד שהוא עושה הוא לנסות להבקיע ואם זה כשנגמר לו האוויר ואז אנחנו רואים רפרטואר של בעיטות מ40 מ לשער או משחק בעמידה עם מסירות חסרות סיכוי מהדקה ה55-60. מי אמור לדעתך לנהל את זה ? המאמנים או שאתה מצפה שערן יתנדב לשנות דרכיו או לצאת החוצה ? אני מקשיב .

לגבי סלובו ברדה - מאמנים טובים בהכנה בבחירת שחקנים בשיטת משחק. מאמנים לא טובים בניהול המשחק ובתגובות למה שמתרחש בפועל. לכן הפסטיבל מוגזם.

ועוד נק - אני מנסה להשאר עניני ולא הגרר למקומות אישיים. תשאיר את זה כך כי אחרת חבל על הדיון.
(04-Dec-2017 10:12)טל.מ כתב: [ -> ]פסטיבל סלובו ברדה מנופח אימים ואני ממש לא חושב שאני מסתכל על הדברים באופן שיטחי. לא אמרתי שאם תוציא את ערן לוי הכל יהיה נפלא לא דיברתי מילה רעה על צעירי או כחלון וכו למרות שאני לא בדיוק מת על התפקוד בעיקר של צעירי, שמה לעשות הוא החוליה החלשה. דיברתי על חוסר הסדר והשליטה שמכניס שחקן אחד למערכת שכנראה משחק ללא מגבלות טקטיות ועושה מה שבא לו. עכשיו אם הוא ניימאר או מסי אני לא אתלונן. אבל כיון שמדובר רק בערן לוי הייתי מצפה שמישהו יפסיק את החרבת המשחק הזו במחצית שניה ולמישהו הזה קוראים סלובו/ברדה. בעיניך זו הגזמה בעיני אופיר זה יוצא לי הטל .. בעיני אלו דרישות מינימליות ממובילי המערכת, אלא אם כן הם חושבים שמה שהוא עושה חיוני.. ואז אנחנו בבעיה אחרת.

כלומר אין לך שום בעיה עם התפקוד של ערן במחצית הראשונה ובכל האינספור מסירות על 40 מטר שמגיעות בול לרגל של השחקן
רק שבמחצית השנייה הוא מתחיל להיות מפוזר ולא אחראי ולא מדוייק
(04-Dec-2017 11:23)אלדד כתב: [ -> ]

כלומר אין לך שום בעיה עם התפקוד של ערן במחצית הראשונה ובכל האינספור מסירות על 40 מטר שמגיעות בול לרגל של השחקן
רק שבמחצית השנייה הוא מתחיל להיות מפוזר ולא אחראי ולא מדוייק

בפירוש. יש לי בעיה כשהמשחק שלו הופך להיות חסר תוחלת ומתסכל לא רק את הצופים ביציע אלא את כל הקבוצה. לדעתי הוא עושה את זה מחוסר כושר גופני או מלחץ שהוא מציב את עצמו בו, אולי תחושה שהכל תלוי בו או שאולי יוצאת לו השכונה כשנגמר החמצן. בנקודה הזו הנזק שהוא גורם עולה על התועלת.

יש הבדל בין מסירה מצד אחד לצד שני שבה הוא מעביר את כובד המשחק לצד אחר וזה קורה בעיקר בחצי הראשון, לבין לשלוח את סבע או קייטה במסירת עומק לא מדויקת לאורך 40 מ מול שלושה בלמים ושוער או לבעוט מהטווח הזה לשער, דבר שקורה לאורך החצי השני. ברגעים האלה נדמה שמכבי נתניה מפסיקה לשחק וזה ערן לוי נגד היריב. את זה אני מצפה שהמאמנים יעצרו . הגדולה של מכבי נתניה השנה היא במשחק הקבוצתי ולא בערן לוי נגד כולם.
(04-Dec-2017 1:18)טל.מ כתב: [ -> ]אני לא מבין איך קריאה / רצון לסדר ועיקור השכונתיות במשחק בעיקר כשלא הולך הופכים אצלכם להקצנה.. יוצא לך הטל, הפורום נראה כמו בעונת הבזיון .. ? באמת עידן ממש לא נסחפת.

ערן לוי הורס את המשחק של נתניה במחצית השניה. סלובו וברדה נותנים לזה להמשך בעצימת עין. החילופים שלהם לא בהכרח קשורים למה שקורה על הדשא, התגובה שלהם לרוב מאוחרת ובאה בעקבות ספיגה , יש התעלמות מקייטה בהתקפה. אפס אחוזים בניצול קרנות שיותר משמשות לנסיונות הבקעה ישירה.
שיקום אחד שיסתור את מה שכתבתי פה.

אז לא קראתי לפטר אותם. כנסו לפרופורציה . לדעתי הם הרוויחו את הביקורת בפורומים ביושר , ואני מקווה שגם במועדון. אם רוצים להתקדם כדאי שנעצור עם פסטיבל סלובו ברדה וכל אחד ינחת לקומתו הטבעית ויבין איפה הוא לוקה ואיך משתפרים.

אתה חוזר על אותם הדברים באובססיה גם אם הם לא קשורים למשחק.
במשחק הזה ערן היה הכי טוב בקבוצה וייצר שני מצבים לגמור את המשחק כולל אחד במחצית השניה. עשה תנועה לא רעה במחצית השניה כולל בעיטה טובה לשער שאיינוגבה עצר ופתיחה לדיא במתפרצת כשדיא לא מסר לו הסתבך ואיבד.
הצוות המקצועי טוב בדיוק כמו שהיה בעבר כולל ניהול משחק. יש משחקים שילך יותר ויש שילך פחות. לא צריך להוריד מהם לאחר כל משחק פחות טוב שלנו. הם באו לשנים ולא צריך לתלות אף אחד בכיכר העיר אחרי כל משחק בינוני והפאניקה מיותרת.
בהחלט יש ירידה מסוימת ביכולת וזה היה צפוי וברור וככל שהליגה תתקדם הקבוצה לדעתי תתרחק מהצמרת הגבוהה ותתקבע במקום ריאלי יותר.
אחת הבעיות היא שיש לנו פחות עומק והעומס על השחקנים המובילים גדול וגם רק חמישה שחקנים מהסגל הבקיעו שערים העונה וזה נתון נמוך. אם נוציא את גלזר שלא מאיים על השער והבקיע שער בודד נגד עכו אז השערים באים העונה רק מארבעה שחקנים מהקישור ההתקפי וההתקפה בלבד (דיא, קייטה, ערן ואביב).
(04-Dec-2017 11:06)טל.מ כתב: [ -> ]לא דיברתי על סטטיסטיקה . ולדעתי אני כותב ברור. אני מסתכל על אספקטים במשחק של נתניה שאת רובם על הדשא מנהל ערן לוי ובעיני הוא עושה שכונה יותר מידי דק על המגרש. אם זה בקרנות שבהם הדבר היחיד שהוא עושה הוא לנסות להבקיע ואם זה כשנגמר לו האוויר ואז אנחנו רואים רפרטואר של בעיטות מ40 מ לשער או משחק בעמידה עם מסירות חסרות סיכוי מהדקה ה55-60. מי אמור לדעתך לנהל את זה ? המאמנים או שאתה מצפה שערן יתנדב לשנות דרכיו או לצאת החוצה ? אני מקשיב .

לגבי סלובו ברדה - מאמנים טובים בהכנה בבחירת שחקנים בשיטת משחק. מאמנים לא טובים בניהול המשחק ובתגובות למה שמתרחש בפועל. לכן הפסטיבל מוגזם.

ועוד נק - אני מנסה להשאר עניני ולא הגרר למקומות אישיים. תשאיר את זה כך כי אחרת חבל על הדיון.

לא דברת על סטטיסטיקה רק אמרת שאנחנו לא כובשים מקרנות וממצבים נייחים...
אז סבבה. גם אני לא מדבר על סטטיסטיקה אבל תדע שבאיומים לשער אנחנו בשלישייה הראשונה, ובחטיפות כדורים בחמישייה הראשונה, ובהחזקת הכדור גם בצמרת , ומלך השערים נכון להיום הוא שלנו....
אז אם בחרת להדגיש את הקרנות אני בוחר להדגיש את הדברים האחרים. נראה לי שזה מציב את הקבוצה במקום טוב....

לגבי ערן - כפי שאתה יודע את דעתי על ערן כתבתי עוד לפני הבעיטה הראשונה שלו במכבי נתניה. אותי אתה לא צריך לשכנע בנושא הזה, אבל עם כל אי ההסכמה והעצבים שהוא עושה לי לפעמים, למדתי להשלים עם הנוכחות שלו. גם אני חושב שהוא מקבל אובר קרדיט אבל אני זורם עם סלובו וברדה כי אני מבין מאיפה זה מגיע. אני עדיין מקווה שבנושא ערן לוי המאמנים שלנו יצליחו לגדל ביצים קצת יותר גדולות.

לגבי סלובו ברדה - הפסטיבל באמת מוגזם בערך כמו הביקורת שלך...
אני לא אחדש לך שהעומק שלנו לא מייצר שחקנים מחליפים שיכולים לשנות את התמונה. אנחנו לא נמצאים באימונים ולא יודעים מה כושרו של כל שחקן. אז יש את קוגבינה שקיבל דקות ולא בדיוק התעלה, ויש את בדש שלא פוגע ושרם שעוד יותר לא פוגע...נשארנו עם ריביירו וקוסטה. על ריביירו אמרתי את דעתי מזמן. יש לו כדורגל והמון פוטנציאל וזה שהוא לא משותף בכלל מעלה הרבה תהיות (שלא קשורות למיקצועיות של המאמנים) , ולגבי קוסטה - הוא שחקן נחמד אבל לא נראה לי שממנו תבוא ישועתנו.

בסופו של דבר השמיכה קצרה ונכון שהצוות לפעמים משתהה עם החילופים אבל מפה ועד "לא טובים בניהול המשחק" לדעתי יש עוד מרחק.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Reference URL's