שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
צעירי צעירי צעירי ועוד פעם צעירי
03-Dec-2017, 18:47
הודעה: #41
RE: צעירי צעירי צעירי ועוד פעם צעירי
אתה צודק הכוונה היתה שהמאמן ייתן לאולסק להרים קרנות..
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
03-Dec-2017, 19:25
הודעה: #42
חברה קרנות זה הרבה תרגול ועבודה סיזיפית לעמוד ולתרגל יום יום או כמה פעמים בשבוע עוד פעם ועוד פעם עד שהתרגיל מצליח לא כ"כ חשוב מי מרים אלה לאן ומה המטרה של ההגבהה בארץ כידוע לא כ"כ אוהבים לעבוד קשה ובנתניה אין כנראה זמן לעבוד באימונים על תרגולים או ככה זה נראה לפחות ערן מרים ומה שיהיה יהיה

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
03-Dec-2017, 19:52
הודעה: #43
הייתי מוסיף לא רק קרנות אלא בעיטות עונשין מצד שמאל ברגל ימין מעדיף לראות את אביב אברהם , שערן יקח מצד ימין ברגל שמאל ואביב אברהם יקח מצד שמאל ברגל ימין , לילד יש בעיטות פצצה למה לא לנסות לשנות ???

מה הכוונה אין להם זמן ? על מה משלמים להם כל כך הרבה כסף ? שיוסיפו אימונים מצידי , כאוהד אני רוצה לראות את הקבוצה שלי עם כל היכולות והכישורים שלה .
03-Dec-2017, 20:07
הודעה: #44
(03-Dec-2017 19:25)amir כתב:  חברה קרנות זה הרבה תרגול ועבודה סיזיפית לעמוד ולתרגל יום יום או כמה פעמים בשבוע עוד פעם ועוד פעם עד שהתרגיל מצליח לא כ"כ חשוב מי מרים אלה לאן ומה המטרה של ההגבהה בארץ כידוע לא כ"כ אוהבים לעבוד קשה ובנתניה אין כנראה זמן לעבוד באימונים על תרגולים או ככה זה נראה לפחות ערן מרים ומה שיהיה יהיה

מה זה אין זמן ...? כמה שעות הם כבר מתאמנים ביום ? כי כמו שזה נראה עכשיו מיותר שהבלמים עולים לנגוח כאילו שאיזה כדור בכלל ילך לכיוון .. אומרים שאנחנו קבוצה מאומנת לא ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
03-Dec-2017, 20:29
הודעה: #45
(03-Dec-2017 19:25)amir כתב:  חברה קרנות זה הרבה תרגול ועבודה סיזיפית לעמוד ולתרגל יום יום או כמה פעמים בשבוע עוד פעם ועוד פעם עד שהתרגיל מצליח לא כ"כ חשוב מי מרים אלה לאן ומה המטרה של ההגבהה בארץ כידוע לא כ"כ אוהבים לעבוד קשה ובנתניה אין כנראה זמן לעבוד באימונים על תרגולים או ככה זה נראה לפחות ערן מרים ומה שיהיה יהיה

אמיר נכון שקרנות צריך לתרגל אני זוכר כול העונה פעמיים שלוש שהיה תרגיל בקרנות (והיה תרגילים מצוינים ) הגיע הזמן שבאמת הצוות המקצועי יבנה תרגילים בקרנות ולא שוב שוב הרמות לשום מקום כי בקצב הזה חבל שהבלמים עולים כי אף איד לא מוסר להם

03-Dec-2017, 21:04 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Dec-2017 על ידי 21:05 אלדד.)
הודעה: #46

וואלה כדור קרן זה לא כזה מסובך , גם בלי שום תרגיל ואימון מספיק שיהיו לפחות כמה תנאים בסיסיים!!
1. יעבור לפחות את השחקן הראשון
2. הרמה שהכדור יגיע בין קו ה-5 לנקודת העונשין שהשוער לא יוכל להגיע
3. הרמה חדה ומספיק חזקה
4. השחקנים עומדים מחוץ לרחבה ובריצה נכנסים פנימה ובורחים לשומרים שלהם וקופצים לנגיחה

לא מבקשים הרבה
03-Dec-2017, 21:57
הודעה: #47
(03-Dec-2017 20:07)טל.מ כתב:  

מה זה אין זמן ...? כמה שעות הם כבר מתאמנים ביום ? כי כמו שזה נראה עכשיו מיותר שהבלמים עולים לנגוח כאילו שאיזה כדור בכלל ילך לכיוון .. אומרים שאנחנו קבוצה מאומנת לא ?

זהו , מחזור 11 מתחיל לצאת לך הטל ??
לא יודע לאן אתה חותר (בעצם כן יודע אבל נעזוב את זה...) אבל אני מציע קצת להרפות בנושא המאמנים כי הצוות הזה על כל מגרעותיו (המאד מצומצמות) הוא אחד הצוותים הטובים בארץ בכל פן אפשרי כמעט.
כל הרמיזות והעקיצות על רמת האימון וכל הרעשים המיותרים בגלל משחק וחצי פחות טובים לא ישנו את העובדה שמדובר בשני אנשי מקצוע מהטובים שיש במחוזותינו.

ולא, הם לא מושלמים ,וגם אני אף פעם לא אהבתי את האובר קרדיט לערן, ויכול להיות שחלק מהחילופים היו צריכים לקרות 10 דקות קודם ,אבל כל אלה ממש בטלים בשישים ליד היתרונות הרבים שיש לצמד הזה. לגדולים מהם יש לא פחות חסרונות. שלמות אף פעם לא תהיה.
אני מציע ,פעם אחת לשם שינוי, להסתכל על חצי הכוס המלאה כי יש שם הרבה מה לראות.
04-Dec-2017, 0:02
הודעה: #48
(03-Dec-2017 13:09)טל.מ כתב:  
(03-Dec-2017 11:30)mordii2 כתב:  מהרגע שערן חזר (ואני חולה על השחקן הזה ) המשחק של נתניה הפסיק להיות קבוצתי כולם מחכים למסירה שלו לדיע וכול השאר שחקני ליווי אף אחד לא יוזם או לוקח את המשחק על הגב שלו צמד המאמנים חייב לעצור ולחשב מסלול מחדש

יש דברים שיקרו רק כשערן לוי יפרוש . אני נואשתי מהתקווה שמישהו יחנך אותו. שחקן שמשחק מחצית שלמה על מסירות ארוכות שב99% מגיעות ליריב ועדיין ממשיך בזה ואף אחד לא עוצר את זה .. כולם חיים על הבישול או הכמעט בישול פעם במשחק. הבישולים שלו נפלאים אבל אחוזי הדיוק שלו קטסטרופליים.. ובהתחשב בזה שכל המשחק עובר דרכו, שסבע קצת אנוכי קייטה בכלל לא מופעל אין משחק אגפים וחסרה יצירתיות מהספסל , צריך לחשוב קצת אחרת . למשל קונסטנטינוס לרוטציה. לא צריך 2,3 חלוצים על הספסל אפשר להסתפק באחד. התרומה של קוגבנייה למשחק לצערי לא קיימת. אז קוסטה יכול להכנס במקומו. החילופים כאילו באו איתם מהבית. כל שבוע ברור לכולם שהמוחלף הראשון צריך להיות ערן לוי וכל שבוע זה דווקא אביב. וכך זה ממשיך.
אני לא יודע מה האופציות בינואר אבל כדי להתברג בפלייאוף העליון כדאי שנראה קצת מחשבה אחרת בסגל.

בגדול אנחנו מסכימים אבל חצי ראשון ערן היה טוב...
חצי שני כלום.
04-Dec-2017, 0:40
הודעה: #49
(03-Dec-2017 21:57)אופיר34 כתב:  
(03-Dec-2017 20:07)טל.מ כתב:  

זהו , מחזור 11 מתחיל לצאת לך הטל ??
לא יודע לאן אתה חותר (בעצם כן יודע אבל נעזוב את זה...) אבל אני מציע קצת להרפות בנושא המאמנים כי הצוות הזה על כל מגרעותיו (המאד מצומצמות) הוא אחד הצוותים הטובים בארץ בכל פן אפשרי כמעט.
כל הרמיזות והעקיצות על רמת האימון וכל הרעשים המיותרים בגלל משחק וחצי פחות טובים לא ישנו את העובדה שמדובר בשני אנשי מקצוע מהטובים שיש במחוזותינו.

ולא, הם לא מושלמים ,וגם אני אף פעם לא אהבתי את האובר קרדיט לערן, ויכול להיות שחלק מהחילופים היו צריכים לקרות 10 דקות קודם ,אבל כל אלה ממש בטלים בשישים ליד היתרונות הרבים שיש לצמד הזה. לגדולים מהם יש לא פחות חסרונות. שלמות אף פעם לא תהיה.
אני מציע ,פעם אחת לשם שינוי, להסתכל על חצי הכוס המלאה כי יש שם הרבה מה לראות.

מצטער עוד משנה שעברה אני נגד פסטיבל סלובו ברדה. הם לא כאלה גדולים כמו שעושים אותם אצלנו ושום אמירה אישית כלפי לא תשנה את זה. לא יוצא לי הטל. אני אומר עוד משנה שעברה , יכולת ניהול המשחק שלהם חלשה, כשמזיזים להם את הגבינה הם מגיבים רע או לא בזמן ומה שקורה עם ערן לוי לדעתי מתסכל את כל הקבוצה לא רק אותי.

שני שחקנים עם רגל שמאל טובה ממצבים נייחים, כבר שנה שניה - אף גול בקרן. 3 תרנים - קייטה הויבך ברנקו ואף כדור ? זה לא מקרי. משחק 3 שקייטה לא מקבל אף כדור גם זה לא מקרי, ומשחק שני ברציפות שמקבלים שחקן שבחצי השני משחק כמו הכוכב בשכונה. אני מצפה שהמאמנים יפסיקו את זה, שיערכו חילופים בהתאם. הרגל השמאלית של ערן לוי מנפקת כרגע כ90% פספוסים. אז למה להמשיך עם השכונה הזו ? מתי המסירות האלה על 40 מ השיגו משהו ? החברה האלה סלובו וברדה לדעתי מקבלים שכר גבוה מאוד. נראה לי שמותר לבקר אותם. אתה לא חייב לקרא , אתה יודע.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
04-Dec-2017, 0:51 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Dec-2017 על ידי 0:53 עידן444.)
הודעה: #50
הגענו לימים יפים...
2 תיקו והפורום נראה כמו בעונת הביזיון בשלבים שעוד היה למישהו חשק לדבר על כדורגל.
מכבי נתניה קבוצה נאיבית, כתוצאה מכך לא מצליחה לנצח אף משחק על חודו של שער, ואלה דברים שיבואו עם הזמן והניסיון.
אם הקבוצה הזו תרוץ ביחד לאןרך זמן עם שיפורים נקודתיים ולכולם ברור שזה הרצון- היא במוקדם או במאוחר תפרק את הליגה העלובה הזו ששחקן אחד שלא שווה יותר מידי בליגות קצת יותר חזקות עושה לה קרקס.

שתי נקודות שעדיין לא הוכחו ואני אשמח לקבל תשובה לפני ינואר-
1. לריביירו וקונסטנטינוס באמת אין מה למכור?
2. האם הוצאה של ערן לוי בדקה מוקדמת(60 נגיד) יכולה לעזור לקבוצה.

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים