מכבי נתניה

גירסה מלאה: נגד בני לוד להכריע את העליה לליגת העל
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
(18-Feb-2017 18:06)yaron73 כתב: [ -> ]הקבוצה הזו היא הטובה בליגה בעיקר בגלל הקישור שלה שהוא הרבה מעל לליגה. בכל שאר הפרמטרים אני לא רואה יתרון על הליגה.
הקישור ההגנתי שלנו (אולסק / עלי מוחמד / גזל) אחראי לשליטה ולדומיננטיות מול שאר הקבוצות והקישור ההתקפי שלנו (דיא / ערן / אביב / קוגבניה) להבקעה.
ההגנה שלנו בינונית (מלבד ורגוץ' שהוא הרבה מעל לליגה הזו ומייצב אותה מאוד). החלוצים שלנו הם החלשים בליגה מבחינת יכולת ומספרים.
למרות שהקישור ההתקפי שלנו הוא מצויין חסרה לנו מהירות ויצירתיות בהתקפה ואת זה מביא ערן במסירות הגאוניות לאגפים ובבעיטות שלו. המספרים שלו מוכיחים את זה והם מעבר לכיבושים ובישולים.
בעונה שעברה היתה לנו את אחת מהקבוצות הגרועות בהיסטוריה של הכדורגל והיו לא מעט משחקים 'ששלטנו' בהם ובכולם הפסדנו. שליטה אופטית והנעת כדור הן לאו דווקא מתכון לאיכות.

לא אמרת כלום...
הקישור האחורי, הקישור ההתקפי ,הבלם ואני מוסיף גם את כחלון מעל הליגה הזאת . שאר השחקנים לפחות ברמת הצמרת של ליגה לאומית כולל קובי מור, שינה, לואיזה ודין גל. חוץ מזה יש לנו את בדש ודיין שאומנם לא מספקים את הסחורה אבל עדיין אי אפשר לבטל אותם . יש להם את הנסיון והרזומה והם עוד יבקיעו שערים העונה.
ככה שהיתרון שלנו הוא בלתי ניתן לערעור ואני טוען שגם בלי ערן לוי הוא בלתי ניתן לערעור וכולנו ראינו את זה בחודשיים שהוא לא היה פה.
ראינו מערכת שרצה טוב מפתיחת העונה (עם ערן לוי) והמשיכה לרוץ בזכות המומנטום החיובי גם בלי ערן לוי.
זה דבר אחד ודי לגניבת הדעת שלך בעניין שלו.
דבר שני, גדולה של שחקן ועד כמה הוא חסר או לא חסר, היא בתקופה שקצת פחות הולך וכל השחקנים הממוצעים בקבוצה נעלמים או פשוט לא טובים כמו בימים אלה, שלא לדבר על מנהיגות.
עכשיו רואים מי באמת חשוב ומתאים לרמות היותר גבוהות מהליגה הלאומית ומי אולי מוכשר אבל צריך עוד לשרוף כמה ק"מ.
(18-Feb-2017 20:47)פיליפצוק כתב: [ -> ]ראינו מערכת שרצה טוב מפתיחת העונה (עם ערן לוי) והמשיכה לרוץ בזכות המומנטום החיובי גם בלי ערן לוי.
דבר שני, גדולה של שחקן ועד כמה הוא חסר או לא חסר, היא בתקופה שקצת פחות הולך וכל השחקנים הממוצעים בקבוצה נעלמים או פשוט לא טובים כמו בימים אלה, שלא לדבר על מנהיגות.
עכשיו רואים מי באמת חשוב ומתאים לרמות היותר גבוהות מהליגה הלאומית ומי אולי מוכשר אבל צריך עוד לשרוף כמה ק"מ.

"המשיכה לרוץ בזכות המומנטום" ???
ואתה עוד קורא לי גונב דעת ?? אין לך בושה תגיד לי ?

בלבלת את המח והפחדת את כל העולם באינספור פוסטים שהזהירו אותנו מהעתיד הצפוי לקבוצה כתוצאה מההעדרות של ערן . בפועל מה קיבלנו ? קבוצה שרצה מצוין, משחקת מהר, מגיעה למצבים, מנצחת, לעיתים אפילו מלהיבה ואתה עם האגו המנופח שלך לא מסוגל להגיד טעיתי, ועוד מעז לדבר איתי על גניבת דעת.

עכשיו רואים מי באמת חשוב ? מתי עכשיו ? במשחק וחצי האחרונים ?
למה אתה לא רואה מי חשוב ברב המשחקים שעלי וניקו החזיקו לך את כל האמצע וערן שוטט על המגרש כמו פנסיונר בן 60 ? למה כי זה לא נוח לך ?

חחח...גונב דעת עאלק...
זה שחששתי (ולא רק אני) והתבדיתי מה זה אומר?
זה אומר שלפתיחת העונה טובה וסגירת האוברדרפט לערן היה חלק לא מבוטל אם לא הגדול ביותר, אבל גנב דעת כמוך מתעלם מזה.
זה אומר שערן השאיר מכונה משומנת שרצה (דרך אגב בהתחלה היו כמה תוצאות תיקו), זה לא מוריד כהוא זה מהחיסרון שלו.
כשערן לוי חזר מפציעה לא נתת לו דקה של חסד אבל כשהחבר שלך חזר ומאז הוא לא מצליח להחזיק את הקישור האחורי, אתה מספר לי פה מעשיות.
ואיפה מר סבע הגדול שלך בשלושה שבועות האחרונים? שוב מוכיח שקבוצה הוא לא יכול להוביל אלא רק להשלים.
אז תעשה לי טובה, אל תבלבל לי את ת'ביצים.
ערן לא שוטט כמו פנסיונר נו תעשה לי טובה ? עד הפציעה שלו הוא רץ בדיוק כמו שרץ אתמול והיה מצוין ברוב המשחקים. הבעיה בנתניה כרגע לא קשורה לערן לוי. כשערן לוי חד הוא השחקן הכי טוב בנתניה ביי פאר ואת זה לא תיקח ממנו.

Sent from my iPhone using Tapatalk
(18-Feb-2017 21:21)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(18-Feb-2017 21:05)אופיר34 כתב: [ -> ]
(18-Feb-2017 20:47)פיליפצוק כתב: [ -> ]ראינו מערכת שרצה טוב מפתיחת העונה (עם ערן לוי) והמשיכה לרוץ בזכות המומנטום החיובי גם בלי ערן לוי.

"המשיכה לרוץ בזכות המומנטום" ???
ואתה עוד קורא לי גונב דעת ?? אין לך בושה תגיד לי ?

בלבלת את המח והפחדת את כל העולם באינספור פוסטים שהזהירו אותנו מהעתיד הצפוי לקבוצה כתוצאה מההעדרות של ערן . בפועל מה קיבלנו ? קבוצה שרצה מצוין, משחקת מהר, מגיעה למצבים, מנצחת, לעיתים אפילו מלהיבה ואתה עם האגו המנופח שלך לא מסוגל להגיד טעיתי, ועוד מעז לדבר איתי על גניבת דעת.

עכשיו רואים מי באמת חשוב ? מתי עכשיו ? במשחק וחצי האחרונים ?
למה אתה לא רואה מי חשוב ברב המשחקים שעלי וניקו החזיקו לך את כל האמצע וערן שוטט על המגרש כמו פנסיונר בן 60 ? למה כי זה לא נוח לך ?

חחח...גונב דעת עאלק...

זה שחששתי (ולא רק אני) והתבדיתי מה זה אומר?
זה אומר שלפתיחת העונה טובה וסגירת האוברדרפט לערן היה חלק לא מבוטל אם לא הגדול ביותר, אבל גנב דעת כמוך מתעלם מזה.
זה אומר שערן השאיר מכונה משומנת שרצה (דרך אגב בהתחלה היו כמה תוצאות תיקו), זה לא מוריד כהוא זה מהחיסרון שלו.
כשערן לוי חזר מפציעה לא נתת לו דקה של חסד אבל כשהחבר שלך חזר ומאז הוא לא מצליח להחזיק את הקישור האחורי, אתה מספר לי פה מעשיות.
ואיפה מר סבע הגדול שלך בשלושה שבועות האחרונים? שוב מוכיח שקבוצה הוא לא יכול להוביל אלא רק להשלים.

אני, בפשטות, תמה על שניכם: לא קבוצתנו חשובה לכ"א משניכם אלא האגו האישי. קבוצת כדורגל היא מנגנון הזקוק הן לאולסקים והן לערנים. איש מהם לא יוכל בלעדי עמיתו. כ"א מהם תורם פאזה חיונית לפאזל. לעניין ערן: האם מכבי נתניה יכולה להעפיל גם בלעדיו? כן, וכאן הצדק לימין אופיר. והאם עם ערן עולה הסתברות ההעפלה מ-60% ל-90%? שוב כן, וכאן הצדק לימין פיליפצ'וק.
(18-Feb-2017 21:21)פיליפצוק כתב: [ -> ]זה שחששתי (ולא רק אני) והתבדיתי מה זה אומר?

חששת ??
לא נשמעת כמו אדם חושש נשמעת (כמו ברב המקרים) כמו אדם מתלהם שקבע כבר מראש שהקבוצה בלי ערן לא תהיה אותה קבוצה וקיבלת הוכחה ניצחת שלא רק שהיא נשארה אותה קבוצה היא גם נראתה טוב יותר.

ואל תבלבל את המח. אני לא מתעלם מהמספרים שלו. אף פעם לא התעלמתי. אמרתי תמיד שערן שחקן חשוב וצריך אותו על הדשא כדי להשיג את המטרה. הביקורת הקשה שלי היתה לאחר הפציעה שלו שמבחינתי היה מבייש לראות שחקן כזה נמצא על הדשא בקבוצה מיקצוענית.

ולגבי החבר שלי - הוא חזר למגרשים לפני שלשה שבועות. היה טוב מאד מול הפועל ירושליים וגם מול הרצליה ופחות טוב מול נשר ולוד. אין לי בעיה להגיד את זה (בניגוד אליך שבחיים לא תגיד מילה על הארוס שלך....) . אני זוקף את הירידה ביכולת שלו גם לעלי שלדעתי הירידה אצלו הרבה יותר גדולה בשבועות האחרונים.

ואיפה סבע ? חחחח
שחקן ההתקפה הכי טוב בקבוצה שלך. אם יש סיכוי שיקרה משהו ברחבת היריב שלך תהיה בטוח שסבע יהיה קשור לזה. מי עוד יכול לייצר פנדל כמו שאתמול קבלת (והוחמץ בשלומיאליות ע"י....) ?
סבע שחקן צעיר וסופר מוכשר. שחקן שבשבילו באים לראות כדורגל. היה ועודנו בורג מרכזי וחשוב בקבוצה (והיה כזה גם שהארוס לא שיחק...) . אם הייתי יכול מחר הוא מקבל חוזה לחמש שנים.
ערן גם יכול להיות בשנה ההבדל בין ירידת ליגה להישרדות, ואלף חכמולוגים וגנבי דעת לא ישנו את דעתי.
(18-Feb-2017 21:23)טל.מ כתב: [ -> ]ערן לא שוטט כמו פנסיונר נו תעשה לי טובה ? עד הפציעה שלו הוא רץ בדיוק כמו שרץ אתמול והיה מצוין ברוב המשחקים. הבעיה בנתניה כרגע לא קשורה לערן לוי. כשערן לוי חד הוא השחקן הכי טוב בנתניה ביי פאר ואת זה לא תיקח ממנו.

דיברתי על התקופה שאחרי הפציעה.
ובלי קשר, לרוץ הוא אף פעם לא רץ. אפשר להגיד שהוא לא סטטי כמו בשבועות שאחרי הפציעה אבל בוא לא נגזים על הלרוץ...
ואם שואלים אותי אני מעדיף את הכדורגל של דיא שהוא חד ופחות את הכדורגל של ערן שהוא חד ,אבל יכול להיות שזה רק אני....
(18-Feb-2017 21:50)אופיר34 כתב: [ -> ]
(18-Feb-2017 21:23)טל.מ כתב: [ -> ]ערן לא שוטט כמו פנסיונר נו תעשה לי טובה ? עד הפציעה שלו הוא רץ בדיוק כמו שרץ אתמול והיה מצוין ברוב המשחקים. הבעיה בנתניה כרגע לא קשורה לערן לוי. כשערן לוי חד הוא השחקן הכי טוב בנתניה ביי פאר ואת זה לא תיקח ממנו.

דיברתי על התקופה שאחרי הפציעה.
ובלי קשר, לרוץ הוא אף פעם לא רץ. אפשר להגיד שהוא לא סטטי כמו בשבועות שאחרי הפציעה אבל בוא לא נגזים על הלרוץ...
ואם שואלים אותי אני מעדיף את הכדורגל של דיא שהוא חד ופחות את הכדורגל של ערן שהוא חד ,אבל יכול להיות שזה רק אני....

אז זהו שלא שואלים אותך ואם היו שואלים, סביר להניח שהיינו עם כדורגל "רומנטי" בליגה א'.

נ.ב: אתה תבוא לחתונה שלנו?
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Reference URL's