מכבי נתניה

גירסה מלאה: נגד בני לוד להכריע את העליה לליגת העל
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
חבל שאחרי פתיחת משחק טובה המומנטום , השליטה וההתלהבות עברו לצד השני. זה קרה גם מול הרצליה.
בני לוד קבוצה טובה עם שחקנים מהירים מאוד שהביכו את ההגנה לא מעט.
ערן היה מעולה בעיקר במחצית הראשונה. בלי המסירות החכמות שלו משחק ההתקפה שלנו תקוע ואיטי מאוד. חייבים בעתיד חלוץ מהיר סטייל קאיודה לפניו. שון וייסמן עדיין לא יכול למלא משבצת כזו בליגת העל.
אם ויקי כחלון לא כשיר, עדיף לשחק עם 3 בלמים.

Sent from my iPhone using Tapatalk
אגב, מסכים עם טל לגמרי בנושא ניהול המשחק. עושה רושם שניהול המשחק של ברדה וסלובו טוב משמעותית כאשר הקבוצה צריכה לכבוש.
כשהיא צריכה לשמור- טעון שיפור משמעותי!

מערך שלא תירגלת מעולם .. פאדול היה על הספסל . הוא לא קישוט הוא שיחק בנוער גם כמגן ימני.
בקיצור המשחקים האחרונים חושפים הרבה בעיות במשחק השוער ההגנה הקישור, משחק הלחץ שנעלם, הקשיחות של ניקו בעיקר שהתאדתה באויר, וחוסר היכולת של סלובו להגיב למתרחש. בכנות לא ממש הבנתי את הקטע של ברדה על הקוים בכל חצי שני .. גם בביתר זה היה ככה ? מי המאמן הראשי ראבאק .?? תתחיל להגיב למה שקורה על הדשא..

לבעיה שלנו קוראים זחיחות שלא לומר שחצנות.
כמו בהרצליה, גם היום, עולים ליתרון ומתחילים לשחק כדורגל כמו במתנ"ס דורה. כדורגל שחצני ומזלזל שבד"כ נענשים בגללו.
מעבר לבעיית השוער (שבאמת לא נעים לי להגיד לכם אבל אמרתי לכם !) , הקישור האחורי שלנו היום פשוט לא תפקד ויצר חללים מאד גדולים במרכז המגרש.

ניקו אומנם ניסה וכל הזמן בא לקבל, אבל שלא כהרגלו לא חילץ מספיק כדורים, לא תקף את שחקני הקישור של לוד ושיחק כדורגל די מזלזל היום.

עלי כבר משחק שני השחקן הכי חלש בקבוצה. לא יודע מה קרה לו. איפה עלי שלא מפסיק לנוע ? איפה עלי שמייצר מצבים ? איפה עלי שמעורב בכל התקפה של הקבוצה ? עלי פשוט לא טוב ושהוא לא טוב אנחנו בבעייה.

ערן בהמשך להרצליה נתן היום משחק טוב. שלא כהרגלו....כמעט ולא איבד כדורים וסידר כמה כדורים מצוינים לחלק הקדמי. עדיין לדעתי מדקה 60-70 מיותר להשאיר אותו על הדשא. הוא פשוט שופך לאגר.

אביב ושון היו הכי טובים בקבוצה היום. לא ברור לי למה הוחלפו. אין לי בעיה עם דנון וקודבינה אבל לא היו צריכים להכנס על חשבונם.

וורגוץ השחקן היחידי בחולית ההגנה ששומר על רמה יציבה. גם היום היה ראשון לכל כדור.

לסיכום, אפשר כנראה להוציא הודעה לתקשורת שמכבי נתניה חווה את המשבר הראשון שלה העונה. אם נפסיק לזלזל ביריבות שלנו יהיה הרבה יותר קל, אם נמשיך עם המשחק השחצני הזה זה עלול להיות המשבר הלא אחרון העונה. אנחנו עדיין פייבוריטים ביי פאר . בוא לא נעשה את זה קשה...

(17-Feb-2017 19:28)טל.מ כתב: [ -> ]לכל מי שלא הבין או ראה איך בעונת הששיות הפסדנו את האליפות - אז ככה בדיוק.

אל תתחיל....
(17-Feb-2017 22:20)אופיר34 כתב: [ -> ]לבעיה שלנו קוראים זחיחות שלא לומר שחצנות.
כמו בהרצליה, גם היום, עולים ליתרון ומתחילים לשחק כדורגל כמו במתנ"ס דורה. כדורגל שחצני ומזלזל שבד"כ נענשים בגללו.
מעבר לבעיית השוער (שבאמת לא נעים לי להגיד לכם אבל אמרתי לכם !) , הקישור האחורי שלנו היום פשוט לא תפקד ויצר חללים מאד גדולים במרכז המגרש.

ניקו אומנם ניסה וכל הזמן בא לקבל, אבל שלא כהרגלו לא חילץ מספיק כדורים, לא תקף את שחקני הקישור של לוד ושיחק כדורגל די מזלזל היום.

עלי כבר משחק שני השחקן הכי חלש בקבוצה. לא יודע מה קרה לו. איפה עלי שלא מפסיק לנוע ? איפה עלי שמייצר מצבים ? איפה עלי שמעורב בכל התקפה של הקבוצה ? עלי פשוט לא טוב ושהוא לא טוב אנחנו בבעייה.

ערן בהמשך להרצליה נתן היום משחק טוב. שלא כהרגלו....כמעט ולא איבד כדורים וסידר כמה כדורים מצוינים לחלק הקדמי. עדיין לדעתי מדקה 60-70 מיותר להשאיר אותו על הדשא. הוא פשוט שופך לאגר.

אביב ושון היו הכי טובים בקבוצה היום. לא ברור לי למה הוחלפו. אין לי בעיה עם דנון וקודבינה אבל לא היו צריכים להכנס על חשבונם.

וורגוץ השחקן היחידי בחולית ההגנה ששומר על רמה יציבה. גם היום היה ראשון לכל כדור.

לסיכום, אפשר כנראה להוציא הודעה לתקשורת שמכבי נתניה חווה את המשבר הראשון שלה העונה. אם נפסיק לזלזל ביריבות שלנו יהיה הרבה יותר קל, אם נמשיך עם המשחק השחצני הזה זה עלול להיות המשבר הלא אחרון העונה. אנחנו עדיין פייבוריטים ביי פאר . בוא לא נעשה את זה קשה...

(17-Feb-2017 19:28)טל.מ כתב: [ -> ]לכל מי שלא הבין או ראה איך בעונת הששיות הפסדנו את האליפות - אז ככה בדיוק.

אל תתחיל....

לדעתי אתה לא כ״כ מדויק היום,
ממתי עלי מייצר/ייצר מצבים? לדעתי עומד על אפס בישולים. זו נקודת האכילס שלו, לדעתי.
שון, אחד מהשחקנים שיותר עובדים על המגרש אבל לא היה כ״כ טוב/יעיל היום. חלוץ טוב היה כובש לפחות שער אחד מהכדורים שערן חילק היום.
וורגוץ היה חלש היום כמו כול חולית ההגנה. ובכלל, ממשחק למשחק אני מתחיל לחשוב/לחשוש שאין אחד מחוליית ההגנה שמתאים לקבוצה סבירה בליגת העל.

(17-Feb-2017 22:45)אלון כתב: [ -> ]לדעתי אתה לא כ״כ מדויק היום,
ממתי עלי מייצר/ייצר מצבים? לדעתי עומד על אפס בישולים. זו נקודת האכילס שלו, לדעתי.
שון, אחד מהשחקנים שיותר עובדים על המגרש אבל לא היה כ״כ טוב/יעיל היום. חלוץ טוב היה כובש לפחות שער אחד מהכדורים שערן חילק היום.
וורגוץ היה חלש היום כמו כול חולית ההגנה. ובכלל, ממשחק למשחק אני מתחיל לחשוב/לחשוש שאין אחד מחוליית ההגנה שמתאים לקבוצה סבירה בליגת העל.

יש לו לפחות שניים שלשה. לא זוכר מול מי. מעבר לזה, יצירת מצבים זה לאו דווקא לת את הפס לגול. זה לתת כדור עומק טוב, זה להיות מעורב בחלק ההתקפי, זה להשפיע על משחק ההתקפה . עלי בשני המשחקים האחרונים פשוט לא מעורב מספיק. לא נע מספיק ולא בא לקבל כדור. זה ממש בולט לעין. לא יודע איך אתה לא רואה את זה.

ואני ממש לא חושב שוורגץ היה חלש. הוא ראשון לכל כדור. לא לחוץ וגם לא זוכר שעשה טעויות היום. הבעיה היום הייתה הקישור האחורי והשוער כמובן.

ושון שחקן שעושה כל הזמן תנועה וגם היום עשה. אנחנו צריכים שחקנים כאלה בייחוד שלערן היה יום טוב היום...
חבל שדיע סבע חירבן היום לערן, את בישול השנה באירופה.
(17-Feb-2017 22:20)אופיר34 כתב: [ -> ]לבעיה שלנו קוראים זחיחות שלא לומר שחצנות.

אל תתחיל....

אל תהיה לי גם אתה זחוח, כי האל תתחיל הזה .. תשאל בבית על איך זה התחיל , לא ראית לא היית שם ואין לך מושג על מה אני מדבר . קבוצה שמבקיעה 4 ו3 ועוד מחמיצה פנדל וכל זה לא מספיק לה על מנת לנצח זה הרבה מעבר לזחיחות . זו בעית אופי זו אי עמידה בלחצים וזה חוסר תגובה של צוות האימון שבוע שני ברציפות.

בוא נתקן כמה דברים שפספסת אופיר. וורגוץ כמו כל ההגנה היה חלש היום. ניקו ועלי רכים להחריד. לוד היו ראשונים לכל כדור וזה שאנחנו חוטפים 8 שערים בשלושה משחקים אומר המון , על הרכות בקישור ובהגנה , על חולשת השוער , חוסר בעזרה של שחקני ההתקפה ולא מעט מערכים וחילופים שגויים וחוסר הכנה של סלובו. כבר שבוע שלישי ברציפות שאין לנו תשובה לקשיחות ללחץ . והו הזחיחות .. בואו נתן ללוד להבקיע .. שער ראשון שנפסל עומד שחקן לא מכוסה ומבקיע בקלות . פסלו להם ? יאללה בוא ניתן להם עוד אחד .. נפצע מגן ? בוא נכניס על עמדות שחיות על מהירות שחקן בן 36 כשיש על הספסל את פאדול ולואיזה .. הקבוצה בלחץ לפני הסיום יאללה בואו נכניס את דנון .. סלובו תלמד לסגור כשצריך להרוג משחק כשצריך , זאת לא בושה עשו את זה גדולים לפניך.. וחלאס עם ברדה במחצית השניה, תראה מנהיגות ונהל את המשחק? תגיב למתרחש על הדשא ?

. לא הייתי שם אבל אני מכיר את ההשתלשלות של העניינים ואיך כפ"ס גנבה לנו את זה, אבל אתה לוקח מקרה חריג ומנסה להשליך אותו על ההווה שלנו ואין פה שום קשר.

אז אני לא זחוח אבל להתחיל עכשיו עם הדיבורים על איבוד העלייה (וגם אם זה לא נאמר במפורש זה מה שאתה אומר) זה מוקדם מידי, היסטרי ולא במקום.
אני זוכר משפטים דומים שלך גם אחרי ההפסד הראשון להרצליה בעלייה האחרונה.

אף אחד לא יכול לצפות שקבוצה תשמור על רמה אחידה 36 מחזורים. אין דבר כזה בשום ליגה. גם לברצלונה הגדולה יש תקופות פחות טובות.

כרגע עם כל התקופה הלא טובה יש בעיקר שחקן אחד שגרם לאיבוד הנקודות שלנו. אם הוא היה שם שהיינו צריכים אותו אף אחד לא היה מדבר על סלובו וברדה. אני מאמין שגם התקופה הרעה שלו תעבור ואז נחזור לדבר על ההרכב של ליגת העל....

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Reference URL's