מכבי נתניה

גירסה מלאה: נגד בני לוד להכריע את העליה לליגת העל
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
מכל מה שכתבתם אני מסכים באופן מובהק שיוסי מזרחי עם ה'1:0 הקטן והמגעיל ידע להרוג משחק....
אבל אני לוקח את העידוד מזה שבתקופה חלשה אנחנו לא מפסידים...
למרות שב-3 המשחקים האחרונים אנחנוו 3 מ-9 .
אני מקווה שנעבור יחד את התקופה הזו...
האם הקבוצה במשבר? אני יכול לקבל זאת. האם יש להקים קול צווחות על כך? מסופקני. עתה, אם אכן הקבוצה במשבר, מהי נקודת ההתחלה של עידן זה? אם תאמר במח' ה-19 בתיקו 1:1 נגד ר"ג הרי שבסידרת ששת המשחקים שהחלה באותו משחק ליקטה הקבוצה 10 נק' (55.5%). קשה להגדיר זאת כמשבר. ואם תאמר במח' ה-22 נגד נשר (3 מ-9 - 33.3%), זה יותר נראה כך, אבל הבה נראה מה קרה לשתי היריבות בצמרת כשכ"א נפקדה בתקופה מסוג זה: אם תיוחס להפועל ר"ג תקופת משבר החל מהמח' ה-11 עד ל-20 (עשרה משחקים) הרי שבתקופה זו היא ליקטה 7 נק' ששיעורן הוא 23.3% בלבד, ואם תועתק נקודת ההתחלה למח' ה-15 (ששה משחקים) הרי שבתקופה זו היא ליקטה 3 נק' בלבד ששיעורן צולל ל-16.7% בלבד. לעכו מאזן משופר במידת מה: מהמח' ה-15 עד ל-23 (תשעה משחקים) היא ליקטה 10 נק' (37%). אז עכו מקדימה את קבוצתנו ב-3.7%. ממש לא סיבה להיסטריה.

חשוב להבין שתקופה מסוג זה, תקופת משבר, היא בלתי נמנעת במסע המפרך של עונת כדורגל. כשהפער המסוכם מעל למקום ממנו לא מעפילים עמד על 13 נק' (5 מעל המקום השני ו-8 מעל השלישי) התייחסו רבים מחברי מחננו לכך כמובן מאליו, ןאף קבעו כי ניתן וצריך להגדילו כלאחר יד. אני דוקא ראיתי זאת אחרת: אני ראיתי זאת כאגירת שומנים לזמנים קשים. שתי היריבות הנ"ל שילמו על תקופת המשבר בנסיגה במיקום. אם לא אגרת די שומנים זה עלול לקרות לך, ואם כן, אזי הודות לשומנים אלו, אתה תצלח את התקופה הזו בשלום (והיא תסתיים). זו התקופה בה אנו עושים שימוש בשומנים אלו בלא להינזק בירידה במיקום.
ובסוף המחזור, או שישמר הסטאטוס קוו בצמרת או שנגדיל את הפער מהמקום השלישי בנקודה
השאלה היום היא לא האם נתניה תעלה, כי אלה שמאחוריה הם פח שגם אם יתנו להן הן לא יקחו, אלה האם החלק השני של העונה יהיה חלש וזה גם מה שיזכרו בסוף מהעונה הזו.
(17-Feb-2017 23:37)טל.מ כתב: [ -> ]בוא נתקן כמה דברים שפספסת אופיר. וורגוץ כמו כל ההגנה היה חלש היום. ניקו ועלי רכים להחריד. לוד היו ראשונים לכל כדור וזה שאנחנו חוטפים 8 שערים בשלושה משחקים אומר המון , על הרכות בקישור ובהגנה , על חולשת השוער , חוסר בעזרה של שחקני ההתקפה ולא מעט מערכים וחילופים שגויים וחוסר הכנה של סלובו. כבר שבוע שלישי ברציפות שאין לנו תשובה לקשיחות ללחץ . והו הזחיחות .. בואו נתן ללוד להבקיע .. שער ראשון שנפסל עומד שחקן לא מכוסה ומבקיע בקלות . פסלו להם ? יאללה בוא ניתן להם עוד אחד .. נפצע מגן ? בוא נכניס על עמדות שחיות על מהירות שחקן בן 36 כשיש על הספסל את פאדול ולואיזה .. הקבוצה בלחץ לפני הסיום יאללה בואו נכניס את דנון .. סלובו תלמד לסגור כשצריך להרוג משחק כשצריך , זאת לא בושה עשו את זה גדולים לפניך.. וחלאס עם ברדה במחצית השניה, תראה מנהיגות ונהל את המשחק? תגיב למתרחש על הדשא ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

או שאני פספסתי או שאתה...
וורגוץ ממש לא היה חלש. נתן את המשחק הרגיל שלו. תראה את השידור החוזר ותבין. הבעיה אתמול היתה בקישור האחורי שלנו שלא לחץ ולא חילץ כדורים מהקישור של לוד. גם ניקו ובעיקר עלי פשוט לא עשו את מה שהם בד"כ עושים מצוין. היחידי שעבד במגרש היה אביב.
לגבי המגן - אין במכבי נתניה היום אופציה טובה בספסל לעמדה הזאת. זאת עובדה. פאדול אחרי פציעה והוא בטח לא מגן ואם סלובו לא העלה אותו לעמדה הזאת כנראה שהוא יודע למה הוא עושה את זה. לאויזה הוא מגן שמאלי בינוני מינוס. אני לא רוצה לחשוב מה היה עושה בצד ימין (אותו כנ"ל על מור). האופציה הכי טובה כרגע היא טגה וזה שהבקיע שער עצמי בהרצליה לא אמור לפסול אותו לכל חייו...

ולגבי "הלהרוג משחק" - לתת לך את רשימת המשחקים שהרגנו בהם את היריבה ?? כמה פעמים העונה חזרנו מפיגור וניצחנו ?? אם זה לא להרוג מזה להרוג.
השיטה של סלובו וברדה היא לרכז כמה שיותר שחקנים בחלק של היריב ובכך למנוע ממנו לפתח התקפות ולגרום לך לייצר עוד מצבים. זה עבד מצוין ברב העונה ולאחרונה זה לא הולך. לי אין בעיה עם דנון ,יש לי בעיה על חשבון מי הוא נכנס. במקרה הזה וויסמן היה צריך להשאר על הדשא וערן היה צריך לצאת כי בקושי הלך ב 20 דקות האחרונות.

ולגבי ברדה - עזוב אותך . זה כבר סתם קנטרנות. זו חלוקת העבודה בינהם מדיי וואן. שום בעיית מנהיגות לא היתה עד היום ושום בעיית מנהיגות גם היום לא קיימת.
ורגוץ' נמצא בכל מקום ומחפה על חורים וטעויות בהגנה. לא קל להתמודד מול החוד המהיר של בני לוד והוא הצליח ברוב הפעמים לעצור את ההתקפות שלהם.
(18-Feb-2017 13:53)אופיר34 כתב: [ -> ]
(17-Feb-2017 23:37)טל.מ כתב: [ -> ]בוא נתקן כמה דברים שפספסת אופיר. וורגוץ כמו כל ההגנה היה חלש היום. ניקו ועלי רכים להחריד. לוד היו ראשונים לכל כדור וזה שאנחנו חוטפים 8 שערים בשלושה משחקים אומר המון , על הרכות בקישור ובהגנה , על חולשת השוער , חוסר בעזרה של שחקני ההתקפה ולא מעט מערכים וחילופים שגויים וחוסר הכנה של סלובו. כבר שבוע שלישי ברציפות שאין לנו תשובה לקשיחות ללחץ . והו הזחיחות .. בואו נתן ללוד להבקיע .. שער ראשון שנפסל עומד שחקן לא מכוסה ומבקיע בקלות . פסלו להם ? יאללה בוא ניתן להם עוד אחד .. נפצע מגן ? בוא נכניס על עמדות שחיות על מהירות שחקן בן 36 כשיש על הספסל את פאדול ולואיזה .. הקבוצה בלחץ לפני הסיום יאללה בואו נכניס את דנון .. סלובו תלמד לסגור כשצריך להרוג משחק כשצריך , זאת לא בושה עשו את זה גדולים לפניך.. וחלאס עם ברדה במחצית השניה, תראה מנהיגות ונהל את המשחק? תגיב למתרחש על הדשא ?

או שאני פספסתי או שאתה...
וורגוץ ממש לא היה חלש. נתן את המשחק הרגיל שלו. תראה את השידור החוזר ותבין. הבעיה אתמול היתה בקישור האחורי שלנו שלא לחץ ולא חילץ כדורים מהקישור של לוד. גם ניקו ובעיקר עלי פשוט לא עשו את מה שהם בד"כ עושים מצוין. היחידי שעבד במגרש היה אביב.
לגבי המגן - אין במכבי נתניה היום אופציה טובה בספסל לעמדה הזאת. זאת עובדה. פאדול אחרי פציעה והוא בטח לא מגן ואם סלובו לא העלה אותו לעמדה הזאת כנראה שהוא יודע למה הוא עושה את זה. לאויזה הוא מגן שמאלי בינוני מינוס. אני לא רוצה לחשוב מה היה עושה בצד ימין (אותו כנ"ל על מור). האופציה הכי טובה כרגע היא טגה וזה שהבקיע שער עצמי בהרצליה לא אמור לפסול אותו לכל חייו...

ולגבי "הלהרוג משחק" - לתת לך את רשימת המשחקים שהרגנו בהם את היריבה ?? כמה פעמים העונה חזרנו מפיגור וניצחנו ?? אם זה לא להרוג מזה להרוג.
השיטה של סלובו וברדה היא לרכז כמה שיותר שחקנים בחלק של היריב ובכך למנוע ממנו לפתח התקפות ולגרום לך לייצר עוד מצבים. זה עבד מצוין ברב העונה ולאחרונה זה לא הולך. לי אין בעיה עם דנון ,יש לי בעיה על חשבון מי הוא נכנס. במקרה הזה וויסמן היה צריך להשאר על הדשא וערן היה צריך לצאת כי בקושי הלך ב 20 דקות האחרונות.

ולגבי ברדה - עזוב אותך . זה כבר סתם קנטרנות. זו חלוקת העבודה בינהם מדיי וואן. שום בעיית מנהיגות לא היתה עד היום ושום בעיית מנהיגות גם היום לא קיימת.

לא קנטרנות ולא נעליים . בביתר זה גם היה ככה ? לא נראה לי הקטע הזה שהמאמן הראשי נוטל עמדה אחורית בטח ובטח במשברים.
פאדול דרך אגב שיחק גם מגן בנוער.

אתם סתם מחפשים דברים בכח מתחת לבלטות שזה פשוט כבר בדיחה.
עוד מעט תרשמו שגבי בובליל הוא הבעיה.
לא מחפשים בעיות. הבעיות שם. סלובו המאמן הראשי לא ? אז כשיש משבר אני מצפה שהוא יהיה בקדמת הבמה. לו זה נראה קנטרנות לך חיפוש בעיות .. לי זה נראה א ב של ניהול.

(18-Feb-2017 14:24)טל.מ כתב: [ -> ]לא מחפשים בעיות. הבעיות שם. סלובו המאמן הראשי לא ? אז כשיש משבר אני מצפה שהוא יהיה בקדמת הבמה. לו זה נראה קנטרנות לך חיפוש בעיות .. לי זה נראה א ב של ניהול.

לא !
סלובו בעצמו אומר שברדה לא העוזר שלו. ברדה השותף שלו הרבה יותר מהעוזר שלו. זאת חלוקת העבודה בינהם. כולם מכירים בזה מבעל הבית ועד אחרון השחקנים.
באמת, לבוא עכשיו ולהמציא בעיות בגלל שני משחקים פחות טובים זה באמת לא לעניין. אין שום קשר לשני השערים שחטפנו בדקה ה 90 לזה שברדה עמד על הקווים.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Reference URL's