מכבי נתניה

גירסה מלאה: w.t.f .? אייל לטיפולך
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
ואיפה היה הארגון הדפוק הזה לפני שנה.?

בד בבד, ארגון השחקנים הצטרף לבקשה של הפועל ת"א להימנע מהפחתת כל תשע נקודות בהליך ההקפאה וטוען כי במקרה כזה יש להפחית רק 5 נקודות, אם, כמובן, יגיעו עם הנושים להסדר. במכתב שהועבר לבית המשפט באמצעות עורכי הדין אופיר רונן ויהב ארגמן, הם נימקו: "הורדת 9 הנקודות גם במצב של פירוק וגם במצב של הקפאת הליכים חוטאת לתכלית הסעיף בתקנון ופוגעת בעיקרון השוויון ובערך הספורטיבי של שוויון תחרותי".

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
זה לא רק איפה הארגון הדפוק הזה היה זה גם איפה אנחנו היינו ??
הפועל, עם כל האהבה הגדולה אליהם, לא פראיירים. הופכים כל שולחן, מפעילים כל עורך דין, מנצלים כל פירצה, עובדים מול כל מי שמקושר.
בקיצור, נלחמים על הבית ומשתמשים בכל כלי הנשק שעומדים לרשותם.
כל הכבוד להם.
(19-Dec-2016 18:22)אופיר34 כתב: [ -> ]זה לא רק איפה הארגון הדפוק הזה היה זה גם איפה אנחנו היינו ??
הפועל, עם כל האהבה הגדולה אליהם, לא פראיירים. הופכים כל שולחן, מפעילים כל עורך דין, מנצלים כל פירצה, עובדים מול כל מי שמקושר.
כל הכבוד להם.

לא מסכים איתך אופיר.
זה פשוט צפצוף על תקנון שפעל נגדנו באותו אופן שפעל קודם נגד אחרים והפועל פ״ת באה וטענה את אותה טענה ונדחתה בעליון.
כל מה שקורה כאן הוא פשוט הזוי ואני רוצה להגיד לך שגם אוהדים של הפועל ת״א נבוכים מההתנהלות ויודעים ש 9- זה עונש מינימלי שהם חייבים לקבל!

Sent from my iPhone using Tapatalk
מעניין כמה לחץ הפעילו בהפועל על הארגון כדי שיוציא הצהרה שמנוגדת לתקנון .. ומאיפה ה 5 ? למה לא 3 ? אני מקווה שהבגץ שלנו כבר כתוב. אופיר לשאלתך - אנחנו קיבלנו את הדין ובנוסף בנתניה לא היה מי שילחם. רני ? אוסידון ? מי בדיוק ?
(19-Dec-2016 18:22)אופיר34 כתב: [ -> ]זה לא רק איפה הארגון הדפוק הזה היה זה גם איפה אנחנו היינו ??
כל הכבוד להם.
לא יודע איך לענות לך מצד אחד של הפועל אתה כמובן צודק ומצד שני איפה היו שאר הקבוצות שנענשו עד היום כולם הלכו כצאן לטבח? או שפשוט יש תקנון כולם חשבו שחוק זה חוק אבל כנראה שהוא לא שווה לכולם ואם אתה אדום ותל אביבי אז יש לך זכויות יתר.

(19-Dec-2016 19:04)amir כתב: [ -> ]
כל הכבוד להם.
לא יודע איך לענות לך מצד אחד של הפועל אתה כמובן צודק ומצד שני איפה היו שאר הקבוצות שנענשו עד היום כולם הלכו כצאן לטבח? או שפשוט יש תקנון כולם חשבו שחוק זה חוק אבל כנראה שהוא לא שווה לכולם ואם אתה אדום ותל אביבי אז יש לך זכויות יתר.

זהו, שלא.
הפועל פ״ת עירערה. הגיעה לעליון. ושם נדחתה.
לא מבין את הסיפור הזה.
ועכשיו ארגון השחקנים ממליץ? מה הולך כאן?

לא ברור לכם שהאינטרס שלנו זה שהם יצליחו? אני מחזיק להם אצבעות
(19-Dec-2016 19:33)idobenami כתב: [ -> ]לא ברור לכם שהאינטרס שלנו זה שהם יצליחו? אני מחזיק להם אצבעות

אכן רק קח בחשבון שלא בהכרח שזה שלהם לא יפחיתו יחזיר לנו. אם הם לא יפורקו בסוף אלא רק יכנסו להקפאה זה עלול לשמש כתירוץ כי הרי אנחנו הלכנו לפירוק. בנוסף לך תדע אם יכילו את התקדים לאחור.
מסכים. אבל עדיין הסיכוי קיים אם לא יורידו להם. אם יורידו, אין על מה לדבר
(19-Dec-2016 19:38)טל.מ כתב: [ -> ]
(19-Dec-2016 19:33)idobenami כתב: [ -> ]לא ברור לכם שהאינטרס שלנו זה שהם יצליחו? אני מחזיק להם אצבעות

אכן רק קח בחשבון שלא בהכרח שזה שלהם לא יפחיתו יחזיר לנו. אם הם לא יפורקו בסוף אלא רק יכנסו להקפאה זה עלול לשמש כתירוץ כי הרי אנחנו הלכנו לפירוק. בנוסף לך תדע אם יכילו את התקדים לאחור.

זה לא נכון.
גם אנחנו היינו בהקפאת הליכים שבמסגרתו יצא מכרז לרכישת המועדון (בדיוק כמו היום בהפועל) . אייל רכש את המועדון בשלב הזה תחת שם חברה חדש , אח"כ החברה הישנה פורקה.

(19-Dec-2016 18:55)עידן444 כתב: [ -> ]לא מסכים איתך אופיר.
זה פשוט צפצוף על תקנון שפעל נגדנו באותו אופן שפעל קודם נגד אחרים והפועל פ״ת באה וטענה את אותה טענה ונדחתה בעליון.
כל מה שקורה כאן הוא פשוט הזוי ואני רוצה להגיד לך שגם אוהדים של הפועל ת״א נבוכים מההתנהלות ויודעים ש 9- זה עונש מינימלי שהם חייבים לקבל!

אני לא מדבר על החוצפה שלהם לבוא ולייצר חוק עוקף הפועל. בזה אני מסכים. אין פה הגינות. יש פה בעיקר חוסר שיוויוניות בולט.
כל מה שאני אומר זה שהם יורים לכל כיוון כדי למזער את הנזקים ולדעתי בסוף הם גם יפגעו במשהו.
אם הייתי אוהד שלהם הייתי מפרגן על הנסיונות והעקשנות לפחות (גם אם זה על הדרך רומס את עקרונות הצדק והשוויון)
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Reference URL's