מכבי נתניה

גירסה מלאה: דרוש שוער דחוף
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
(15-Aug-2016 14:04)פיליפצוק כתב: [ -> ]אתה הראשון?
וואו! איזה מזל שאתה כאן...
ומה בדיוק נעשה עם זה כשאדון פיליפצ'וק יתעורר בעוד חודש וחצי ויגיד לזרוק אותו בדרכו שאני מניח שתהיה מאוד "עדינה" שמאוד מאפיינת אותו?

אבל האמת שאתה מפתיע אותי לטובה.
סחתיין על הגב שאתה נותן לילד.
הלואי והיית ככה עם עוד שחקנים שחלקם הוזכרו בפוסט שלך.

חרטטן, "העילויים" שלך קיבלו צ'אנס לא שנה ולא שנתיים והחזירו גורנישט.
דין גל שוער נבחרת למיטב זיכרוני, היה לא רע אשתקד, ואתה פוסל אותו עד לפני משחק ליגה אחד, אתה מבין את ההבדל או שאתה צריך שאני אנקד לך?
[/quote]
עידו לוי- קיבל צאנס- בליגת העל.
עדי נימני- לא קיבל אפילו צאנס- בליגת העל.
גיא אבנד- לא קיבל אפילו צאנס- בארה"ב.
ריף מסיקה- כמעט לא קיבל צאנס- בליגת העל.
דניאל ליפשיץ'- קיבל צאנס- לא לקח- הוכיח עצמו בבוא הימים- בליגת העל.
עומר צלישר- קיבל צאנס- בליגת העל.
אבו עביד- קיבל צאנס- בליגת העל- היללת אותו בלי הפסקה ובינתיים אני לא רואה משהו שהוא הרבה מעבר לדגני או עומרי בן הרוש.
עומרי בן הרוש- קיבל צאנס- בליגת העל.
ירין חסן- סיפור די מורכב ועצוב. לדעתי סובל מהמון חוסר מזל- ובכל זאת אני חותם שרוב הקריירה הוא יהיה בליגת העל.
ויקי כחלון- לדעתי לא קיבל מספיק צאנסים- מגינים מבחוץ קיבלו הרבה יותר צאנסים ממנו גם כשהיו גרועים- יגיע לליגת העל לדעתי וגם להיות מגן מוערך בצמרת ליגת לאומית זה לא כזה נורא. לויקי יתרון אדיר כי הוא יודע לשחק בשני הצדדים והוא בעמדה מאוד בעייתיית בארץ.
אביב אברהם- עדיין לא קיבל צאנס אמיתי.
נור ביסאן- עדיין לא קיבל צאנס אמיתי.
דודי תירם- לא קיבל צאנס- נע בין ליגת על לצמרת ליגה לאומית.
לירן שריקי- קיבל קרדיט רק מטל בנין.

מי העגלות שקיבלו צאנס וזייפו בצורה כל כך נחרצת?

ושוב, שוער זה אחרת- אם אתה לא מבין את זה הדיון הזה לא ילך לשום מקום.
תכלס כולם רוצים והלואי שהוא יפתיע
עידן444 אני אנסה שוב בלי ניקוד:
מי שקיבל צ'אנס בליגת העל והוכיח את עצמו המשיך עד שנמכר תמורת כסף (בן הרוש, אבו עביד)
מי שלא הוכיח את עצמו ולא הוכיח את עצמו גם בליגה נמוכה אין סיבה שיחזור לליגת העל (אבנד, שריקי, מנצור, מסיקה)
מי שקיבל צ'אנס בליגת העל ולא הוכיח את עצמו, אין שום סיבה שישאר (צלישר, לוי, חסן, ליפשיץ' וכו', את ההנחות שאתה עושה לאותם בלופים תעשה בקבוצה הפרטית שלך).
מי שנשלח לקבוצה בליגה נמוכה והוכיח את עצמו הוחזר (תירם, כחלון)
נימני למיטב הבנתי לא התלהב לחזור העונה למרות שבדקו.
הבעיה עם דין גל ובכלל עם שוער שאי אפשר להשאיל אותו, אלא אם נמצאת לו קבוצה לפחות בליגה הלאומית שתבטיח לו חולצת הרכב ראשון (ראה ערך ברק לוי) אחרת אין טעם להשאלה לחישול.
סבלנות עם צעירים לתת להם בטחון לתת להם הרגשה שאנחנו מאחריהם והם יחזירו בגדול
תבדקו עם איזה שוערים מ.ס. אשדוד עלתה השנה ליגה (יבוא בטח החכמולוג עידן444 ויגיד שגיא משפתי הוא אחד הבכירים בארץ).
אז לכל "המודאגים", אפשר לעלות ליגה גם בלי שוערים כמו אוהד לויטה או דלה איינוגבה.
מישהו יודע כמה מינויים נמכרו עד עכשיו ?

Sent from my iPhone using Tapatalk
אני חושב שסביב ה- 1000. הערכה גסה.

(15-Aug-2016 14:53)פיליפצוק כתב: [ -> ]עידן444 אני אנסה שוב בלי ניקוד:
מי שקיבל צ'אנס בליגת העל והוכיח את עצמו המשיך עד שנמכר תמורת כסף (בן הרוש, אבו עביד)
מי שלא הוכיח את עצמו ולא הוכיח את עצמו גם בליגה נמוכה אין סיבה שיחזור לליגת העל (אבנד, שריקי, מנצור, מסיקה)
מי שקיבל צ'אנס בליגת העל ולא הוכיח את עצמו, אין שום סיבה שישאר (צלישר, לוי, חסן, ליפשיץ' וכו', את ההנחות שאתה עושה לאותם בלופים תעשה בקבוצה הפרטית שלך).
מי שנשלח לקבוצה בליגה נמוכה והוכיח את עצמו הוחזר (תירם, כחלון)
נימני למיטב הבנתי לא התלהב לחזור העונה למרות שבדקו.
הבעיה עם דין גל ובכלל עם שוער שאי אפשר להשאיל אותו, אלא אם נמצאת לו קבוצה לפחות בליגה הלאומית שתבטיח לו חולצת הרכב ראשון (ראה ערך ברק לוי) אחרת אין טעם להשאלה לחישול.

"חרטטן, "העילויים" שלך קיבלו צ'אנס לא שנה ולא שנתיים והחזירו גורנישט"- לא נתת אפילו דוגמה אחת למישהו שקיבל צאנס ולא יצא ממנו כלום ואני חרטטן...
מנצור ושריקי יחד לא קיבלו רבע מהצאנסים שקיבלו כאן טל איילה, יובל אבידור, נבו מזרחי ועוד כל מיני זרים חייזרים שהם בודאות לא פחות טובים מהם.
אבנד היה שחקן מוביל בקישור של ראשל"צ יחד עם שלומי אזולאי.
ריף מסיקה עשה קריירה לא רעה בכלל ולדעתי הוא פספוס שלנו.
ולא הבנתי למה לשוער חייבים למצוא קבוצה בלאומית ושחקני שדה אפשר לזרוק לליגה א, ב, ו ג?
אולי גם אתה מבין בדרך עקיפה ומעוותת שדין שוער שונה מדין שחקן שדה?

(15-Aug-2016 15:11)פיליפצוק כתב: [ -> ]תבדקו עם איזה שוערים מ.ס. אשדוד עלתה השנה ליגה (יבוא בטח החכמולוג עידן444 ויגיד שגיא משפתי הוא אחד הבכירים בארץ).
אז לכל "המודאגים", אפשר לעלות ליגה גם בלי שוערים כמו אוהד לויטה או דלה איינוגבה.

סחתיין על הדוגמה!
שיחקת אותה!
רק שטעית בשם. השם הוא רועי. גיא משפתי הוא מגן\בלם.
והוא די מהר איבד את מקומו לשוער אחר(זוכרים את יואב ג'רפי? זה שנכנס נגדנו כשהשוער של רעננה הורחק ולא בעטנו לו אפילו פעם אחת לשער וספגנו מהפך? אז הוא היה השוער הראשון של אשדוד ברוב שלבי העונה...).
אבל אחלה דוגמה שמוכיחה שאפשר- אשדוד אכן הימרה על שני שוערים די צעירים.
משפתי יליד נובמבר 92- יהיה בן 24.
ג'רפי יליד אוגוסט 93- עוד שבועיים יש לו יום הולדת 23.
קצת יותר מבוגרים מדין גל- אבל בהחלט חסרי ניסיון.
עידן קובי בלדב היה בגיל 17 ושיחק בבוגרים
(15-Aug-2016 18:09)זאב רווח כתב: [ -> ]עידן קובי בלדב היה בגיל 17 ושיחק בבוגרים
ומאז לא גדל בנתניה דשא.
אפשר להתווכח בלי "להחמיא" לקולגות מקלדת?

Sent from my A0001 using Tapatalk
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Reference URL's