שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
דרוש שוער דחוף
15-Aug-2016, 12:46
הודעה: #41
RE: דרוש שוער דחוף
(15-Aug-2016 11:17)פיליפצוק כתב:  
(15-Aug-2016 10:46)אופיר34 כתב:  באמת עם כל הצער שבדבר, אבל הוא לא הוכיח את עצמו חודשים ארוכים בעונה הקודמת (ולא בגלל הקבוצה המדהימה שהייתה לנו) והוא ממשיך לא להוכיח את עצמו מפתיחת האימונים השנה.

השוער השני חייב לקבל הזדמנות ואני בכלל הייתי מתחיל לבדוק האם יש אופציות בחוץ לשוער עם טיפה יותר נסיון ובטחון.
בעמדה הזאת לא משחקים.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

מי הוכיח, מה הוכיח, מה אתה מבלבל בביצים, העונה לא התחילה אפילו וכבר גמרת עליו לטובת מי בדיוק?
"השוער השני חייב לקבל הזדמנות" כי???? הוא יותר טוב? הוא זה לא הימור??? מי זה רון שושן??
"בעמדה הזו לא משחקים" כל הפוסט שלך הוא הצעות למשחקים בעמדה השוער.
אני מחכה לשמות, אתה רק מקשקש בכל מקום אפשרי "רק לא דין גל" תן לי שמות???

תגיד לי יש לך בעיה בהבנת הקריאה ??!!
אתה מסוגל פעם אחת לעשות כמה נשימות עמוקות לפני שאתה מתחיל לירות ??

אז אני חוזר ואומר (והפעם לאט בשבילך) - דין גל עמד בשער הקבוצה כמעט חצי מהעונה שעברה. דין גל עומד בשער הקבוצה מתחילת האימונים השנה.

אני בניגוד אליך כנראה, מלבד שני משחקים, נכחתי בכל המשחקים בעונה הקודמת וכן ברב משחקי האימון וגביע הטוטו השנה, ותאמין לי שסבלנות זהו שמי השני (ואתה יכול לשאול פה כמה אנשים שסבלנותי הוציאה אותם מכליהם).

אני אומר לך שדין גל אולי שוער מבטיח, אולי ישתפר עם הזמן ,אבל נכון לעכשיו הוא שוער צעיר, חסר נסיון ,משרה פאניקה על ההגנה, לוקה ביציאות לגובה, ומקבל שערים שחלקם באשמתו הישירה וחלקם בגלל התמצאות לא טובה ברחבה.

עכשיו אם המטרה זה לשרוד בליגה (ועד כמה שהבנתי זאת השאיפה שלך השנה) אז סבבה. בוא נשאיר אותו ,ניתן לו לצבור דקות, נשלם על זה בנקודות אבל כנראה נצליח לשרוד.

אם המטרה זה כן לנסות לעלות (ואם תרצה או לא זו אחת המטרות. וטוב שכך) לדעתי עם שוער כזה תהיה בעיה גדולה כי במצב הזה אתה תשלוט ותכבוש אבל בסוף תקבל את הגול או שניים מאיזה קרן מסכנה או מצב נייח זניח.

אז כן, יכול להיות ששושן השוער השני (שאני לא מכיר) הוא שוער יותר קר רוח שטועה פחות, ואם הוא כזה תנו לו את ההזדמנות.
אני אישית הייתי מעדיף לראות שוער יותר מנוסה מהשניים הקיימים והאמן לי שברגע שתתקבל ההחלטה יש מספיק דגים בים (ובעיקר סוכנים) שישמחו לשמוע מה למכבי נתניה יש להציע. לא אזרוק לך שמות כי אין לי זמן עכשיו לעבור על כל הסגלים של הקבוצות בארץ ולבדוק מי פנוי , מי מתוסכל ומי רעב לראות דשא. מבטיח שאפשר למצוא מישהו.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 2 users Like אופיר34's post:
davidsin (1515-0808-2016201620162016), טל.מ (1515-0808-2016201620162016)
15-Aug-2016, 13:25
הודעה: #42
טל מסכים עם אופיר .הגיעו ימות המשיח

Sent from my A0001 using Tapatalk
15-Aug-2016, 13:27
הודעה: #43
לדעתי דין גל שוער בינוני ומטה.
אבל בואו נתאר מצב שהוא נותן עונה טובה+ ויקבל הצעה מקבוצה בליגת על , נראה לכם שהוא ישאר פה? לדעתי לא ,הוא יעשה רק מה שטוב לו.
ולכן על תיבנו על "שוער העתיד" להרבה שנים,כל אחד יעשה את מה שטוב לו!!!
יקבל עוד צאנס ,וימשיך ביכולת החלשה,קדימה להחליף,שוער זה לא תפקיד להרפתקאות .
15-Aug-2016, 13:44
הודעה: #44
כמו שחשבתי כל הזמן, מר אופיר34 "הסקאוט" זה שטען בזמנו שערן לוי לא צריך להיות במועדון, נפל עכשיו על דין גל כי הוא פשוט לא בא לו טוב בעין והוא לא "בופון" אז בוא "נהרוג" אותו עד כדי כך שהוא מוכן לקבל כמעט כל שוער רק לא לתת צ'אנס לדין גל.
אני לא הסנגור של הילד הזה וממש לא מכיר אותו, אבל כאשר עושים עוול לבנאדם וקוטלים אותו טרם הזמן אני מזדעק ותוקף.
בניגוד לירין חסן, עידו לוי ואחרים שקיבלו צ'אנסים ולא הצדיקו ולכן אני ממש לא בוכה על זה שהם לא פה, דין גל לפחות על בסיס המשחקים בשנה שעברה זכאי לקבל את האפודה ואני גם זיהיתי אישיות אצל הילד והוא נטול פוזה ומלא רצון להצליח, לגבי היכולת והביטחון זה רק עניין של שיפשוף.
מזל שאתה ודומיך לא מקבלים החלטות במועדון הזה כי מזמן היינו עוד יותר בקאנטים.
אני סומך על סלובו ואייל שיתנו לו צ'אנס אמיתי בתחילת העונה ואם הוא לא יצדיק את עצמו אני הראשון שאקרא להחליף אותו.
15-Aug-2016, 13:47 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-Aug-2016 על ידי 13:51 עידן444.)
הודעה: #45
(15-Aug-2016 13:44)פיליפצוק כתב:  כמו שחשבתי כל הזמן, מר אופיר34 "הסקאוט" זה שטען בזמנו שערן לוי לא צריך להיות במועדון, נפל עכשיו על דין גל כי הוא פשוט לא בא לו טוב בעין והוא לא "בופון" אז בוא "נהרוג" אותו עד כדי כך שהוא מוכן לקבל כמעט כל שוער רק לא לתת צ'אנס לדין גל.
אני לא הסנגור של הילד הזה וממש לא מכיר אותו, אבל כאשר עושים עוול לבנאדם וקוטלים אותו טרם הזמן אני מזדעק ותוקף.
בניגוד לירין חסן, עידו לוי ואחרים שקיבלו צ'אנסים ולא הצדיקו ולכן אני ממש לא בוכה על זה שהם לא פה, דין גל לפחות על בסיס המשחקים בשנה שעברה זכאי לקבל את האפודה ואני גם זיהיתי אישיות אצל הילד והוא נטול פוזה ומלא רצון להצליח, לגבי היכולת והביטחון זה רק עניין של שיפשוף.
מזל שאתה ודומיך לא מקבלים החלטות במועדון הזה כי מזמן היינו עוד יותר בקאנטים.
אני סומך על סלובו ואייל שיתנו לו צ'אנס אמיתי בתחילת העונה ואם הוא לא יצדיק את עצמו אני הראשון שאקרא להחליף אותו.

אתה הראשון?
וואו! איזה מזל שאתה כאן...
ומה בדיוק נעשה עם זה כשאדון פיליפצ'וק יתעורר בעוד חודש וחצי ויגיד לזרוק אותו בדרכו שאני מניח שתהיה מאוד "עדינה" שמאוד מאפיינת אותו?

אבל האמת שאתה מפתיע אותי לטובה.
סחתיין על הגב שאתה נותן לילד.
הלואי והיית ככה עם עוד שחקנים שחלקם הוזכרו בפוסט שלך.
15-Aug-2016, 14:00
הודעה: #46
כרגיל... בלהוציא דברים מהקשרם תמיד היית אלוף.
אופיר "הסקאוט" אמר ועודנו אומר שבקבוצה רצינית עם שאיפות ותקציבים גבוהים לשחקן כמו ערן אין מקום. בשום קבוצה רצינית בעולם אין שחקן כמו ערן לוי. לא חוזר בי באף מילה.

ולגבי דין, למה שאני אפול עליו סתם?? יש לי משהו אישי נגדו? הוא עשה לי משהו רע? אני מכיר אותו?

אותי מעניין טובת הקבוצה והצלחתה ולא שום דבר אחר. הקבוצה היא מעל הכל, גם מעל דין גל, גם מעל ערן לוי וגם מעל פיליפצ'וק...

אם אני רואה שוער לפחות 20-30 משחקים שלא פוגע, שעושה את אותן טעויות, שמקבל שערים לא מחויבי המציאות, אז אני מבין שיש פה בעיה בסיסית והיות ומדובר בתפקיד מאד קריטי בקבוצה לדעתי אין טעם לתת צ'אנסים נוספים מעבר לצ'אנסים הרבים שניתנו כבר.
לא יקרה כלום אם הבחור ישתפשף במקום אחר, ישפר את יכולותיו ויחזור יותר בשל.

זוכר את הוויכוחים הדומים שהיו לי שנה שעברה על ברק לוי. אותו דבר בדיוק. לא מחזיק לא מזה ולא מזה.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
15-Aug-2016, 14:04
הודעה: #47
אתה הראשון?
וואו! איזה מזל שאתה כאן...
ומה בדיוק נעשה עם זה כשאדון פיליפצ'וק יתעורר בעוד חודש וחצי ויגיד לזרוק אותו בדרכו שאני מניח שתהיה מאוד "עדינה" שמאוד מאפיינת אותו?

אבל האמת שאתה מפתיע אותי לטובה.
סחתיין על הגב שאתה נותן לילד.
הלואי והיית ככה עם עוד שחקנים שחלקם הוזכרו בפוסט שלך.
[/quote]

חרטטן, "העילויים" שלך קיבלו צ'אנס לא שנה ולא שנתיים והחזירו גורנישט.
דין גל שוער נבחרת למיטב זיכרוני, היה לא רע אשתקד, ואתה פוסל אותו עד לפני משחק ליגה אחד, אתה מבין את ההבדל או שאתה צריך שאני אנקד לך?
15-Aug-2016, 14:07
הודעה: #48
לגבי דין גל יש צוות מקצועי מאמן שוערים שמאמן אותו יום יום במשך עונה שלמה חוץ מהמשחקים ששיחק וראינו אותו ואם המאמן שוערים קבע שהוא מתאים להיות שוער ראשון וכנראה גם בונים עליו לליגת העל אז אין לנו מה להתווכח עם בעל מקצוע. בהנחה שמאמן השוערים של שנה שעברה נשאר בתפקיד העונה

ואם דין גל כזה גרוע ולא מתאים אז להעיף את מאמן השוערים הביתה
15-Aug-2016, 14:30
הודעה: #49
פיליפצוק להזכיר לך שמבחינתך אבו עביד הוא שחקן מושלם. ישחק באירופה. וממה שרואים שהוא בינוני -.
The following 1 user Likes משה.ד's post:
עידן444 (1515-0808-2016201620162016)
15-Aug-2016, 14:30 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-Aug-2016 על ידי 14:31 אופיר34.)
הודעה: #50
(15-Aug-2016 14:04)פיליפצוק כתב:  חרטטן, "העילויים" שלך קיבלו צ'אנס לא שנה ולא שנתיים והחזירו גורנישט.
דין גל שוער נבחרת למיטב זיכרוני, היה לא רע אשתקד, ואתה פוסל אותו עד לפני משחק ליגה אחד, אתה מבין את ההבדל או שאתה צריך שאני אנקד לך?

זה שתחזור על אותה מנטרה 1000 פעם לא תהפוך אותה לנכונה !

אף אחד לא פוסל אותו על משחק אחד וגם לא על עשר.
הוא שיחק עשרות משחקים מינואר 2016 . אתה אולי לא היית נוכח בהם אבל אני הייתי ברובם. ממליץ לך לעבור על התקציר של השערים שקיבל שנה שעברה אולי אז תבין שאף אחד לא "נופל" עליו בגלל משחק אחד.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים