מכבי נתניה

גירסה מלאה: דרוש שוער דחוף
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
אייל סגל באמת הציל את מכבי נתניה עידן , איזה מזל שלא לקחו אותה גרוס וההוא מהכדורסל נתניה הייתה נמחקת
לא הבנתי משהו...
טענת שלא נצליח אז ממה חששת?
למה שזה יעשה נזק?

[/quote]

כי אם אייל לא היה עושה מעשה ומחכה "לקבוצת האוהדים" או ל"מודל הגרמני" או למודל הקווקזי, לא היתה ב- 17.08.2016 קבוצה לליגה בנתניה וזה בוודאות!!!
[/quote]

למה התארגנות כזו היתה אמורה למנוע מאדם שרוצה לרכוש לעשות את זה?
המטרה של התארגנות כזו היתה לא לסמוך רק על זה שאייל או כל אחד אחר יתעורר בוקר אחד ויחליט שהוא רוצה לרכוש את מכבי נתניה בהצלת המועדון.
לא היה בהתארגנות שום כוונה למנוע מאדם פרטי לבוא לרכוש את הקבוצה.
אני אגיד לך יותר מזה- פניתי לאחד היוזמים של המהלך והצעתי את עזרתי וקיבלתי על עצמי משימה. אמרתי לאותו בחור שאני יוצא לנופש של כמה ימים וכשאחזור אטפל בזה.
בדרכי לחופשה פשכצקי פרסם שאבי גרוס יגש למכרז. לא אגזים אם אגיד לך שבאותו רגע כבר ידעתי שכנראה שזה סוג של- אוקיי, עכשיו מחכים לראות מה יקרה...
חזרתי מהחופשה, שאלתי את אותו בחור האם יש טעם להתקדם הלאה והוא אמר לי בדיוק את מה שחשבתי- עוצרים ומקווים שהפעם גרוס רציני- וכפי שאופיר אמר כאן לא פעם- אם האיש מרחרח כל כך הרבה זמן הוא כנראה רציני...

אז כפי שאתה מבין- כל המהלך הזה היה כאופציה האחרונה לפני התהום ולא חלופה לפיתרונות אחרים.
לא יודע אם אתה זוכר- אני אפילו תמכתי(לא יודע אם כאן- אבל בפייסבוק כתבתי את זה בודאות) במהלך שיהפוך את הקבוצה לעירונית לתקופת מעבר כי לדעתי העיריה היא אחת מבעלות האינטרסים הגדולים ביותר- כלכלית ותדמיתית למניעת התרסקות המועדון.

קיוויתי בחזוני שתהיה חבירה של כמה גורמים לקחת את המועדון קדימה-
עיריה - אנשי עסקים - אוהדים.
בסופו של דבר אייל נשאר לבד(עם עזרה של העיריה מבחוץ, אבל עזרה מינימלית משני הגורמים האחרים במשוואה) אבל אני מאמין שזה מצב שעשוי להשתנות.
שאלתי את אייל הוא אמר שהעירייה עוזרת לא פחות מעונה שעברה שנתנה הכל לאוסידון
אם לא היתה נותנת היה סיבה לאוהדים להתחיל לעשות בלאגן בעירייה
עידן444 או שאתה עושה את עצמך או שבאמת אתה מתקשה בהבנה, אני פרשתי מלנסות להסביר לך.
בכל אופן את הפנטזיות והחלומות שלך תשמור לעצמך או לפורום "אשליות" כאן אני רוצה להאמין שזהו פורום מציאותי ופרקטי אז זה לא רלוונטי לפה.
(17-Aug-2016 14:13)פיליפצוק כתב: [ -> ]עידן444 או שאתה עושה את עצמך או שבאמת אתה מתקשה בהבנה, אני פרשתי מלנסות להסביר לך.
בכל אופן את הפנטזיות והחלומות שלך תשמור לעצמך או לפורום "אשליות" כאן אני רוצה להאמין שזהו פורום מציאותי ופרקטי אז זה לא רלוונטי לפה.
אני יודע שאתה מנסה לשחק אותה ד"ר(ואתה רחוק מזה)-

אתה:
ניסיון שמראש נועד לכישלון הוא חסר טעם והיה רק יכול להזיק יותר.
אני:
למה שזה יעשה נזק?
אתה:
כי אם אייל לא היה עושה מעשה ומחכה "לקבוצת האוהדים" או ל"מודל הגרמני" או למודל הקווקזי, לא היתה ב- 17.08.2016 קבוצה לליגה בנתניה וזה בוודאות!!!
אני:
למה התארגנות כזו היתה אמורה למנוע מאדם שרוצה לרכוש לעשות את זה?

וכמובן שאין לך תשובה אז עברת להקנטה-
אז שוב אשאל- איך רצון טוב של כמה אוהדים יכול היה להזיק?

ומי אתה שתקבע מה מציאותי ומה לא ומה יכתב כאן ומה לא?
מי המאמן שלנו? נכון... זה שאמרת שזו פנטזיה וחלומות שלנו...
מה היה קורה לעולם הזה אם כולם היה כמוך גם אני בעבר וגם אופיר אתמול כבר כתבנו לך...
עם רצון טוב לא הולכים למכולת או במקרה הזה לא מעמידים קבוצה גם בליגה הלאומית.
אז עם כל הרצון הטוב שלך ושל אופיר, אם אייל או משקיע אחר היו מחכים לרצונות הטובים שלכם, המצב היה בקאנט.
בילבלת פה את המוח שבועות על 1000 אוהדים שישימו 1000 ש"ח לא כולל מנוי וכרגע לא נמכרו יותר מ- 700 מנוייים ב- 400 ש"ח לראש אז על מה אתה מקשקש פה????
תרד לקרקע יותר נעים ובטוח שם.
אין במה שאני אומר לזלזל או לבטל רצונות טובים, אבל הקבוצה היתה צריכה הנשמה ולא פד גזה אז את הרצונות הטובים של האוהדים נשמור לקניית מנויים וכרטיסים ולא נקפוץ מעל הפופיק ונאכיל לוקשים.
(17-Aug-2016 15:13)פיליפצוק כתב: [ -> ]עם רצון טוב לא הולכים למכולת או במקרה הזה לא מעמידים קבוצה גם בליגה הלאומית.
אז עם כל הרצון הטוב שלך ושל אופיר, אם אייל או משקיע אחר היו מחכים לרצונות הטובים שלכם, המצב היה בקאנט.
בילבלת פה את המוח שבועות על 1000 אוהדים שישימו 1000 ש"ח לא כולל מנוי וכרגע לא נמכרו יותר מ- 700 מנוייים ב- 400 ש"ח לראש אז על מה אתה מקשקש פה????
תרד לקרקע יותר נעים ובטוח שם.
אין במה שאני אומר לזלזל או לבטל רצונות טובים, אבל הקבוצה היתה צריכה הנשמה ולא פד גזה אז את הרצונות הטובים של האוהדים נשמור לקניית מנויים וכרטיסים ולא נקפוץ מעל הפופיק ונאכיל לוקשים.

אתה מבלבל אותי עם אנשים אחרים.
מעולם לא טענתי שנצליח לגייס 1000 איש שישימו 1000 ש"ח חוץ מהמנוי.
אני הייתי נגד דמי חבר שמשאירים בחוץ ילדים,נערים, חיילים וכל אותם אוהדים שידם אינה משגת.
אבל גם מבין את אלה שטוענים שבלי דמי רצינות משמעותיים זה לא ילך לשום מקום.
ומה אם בא מישהו ורוצה לשם יותר כסף ובתמורה לכך יותר בשפעה?
בקיצור- מדובר בעסק לא פשוט. אף אחד לא אמר שזה יהיה פשוט. ואף אחד בטח לא התכוון להשלות אנשים או לקחת מאנשים כסף על משהו חסר סיכוי.
יניב זה נחמד לדבר על זה בים או בבריכה או בפייסבוק כשמגיעים ל"תכלס",כולם לא דיברו על זה ולא התכוונו לזה ולא חשבו על זה וזה מאוד חשוב להוזיל כרטיסים ומנויים ולחלק לכאלו שידם לא משגת וכולם מוחאים כפיים למי שרכש שני מנויים ב750 ש"ח ותרם אחד מהם לילד שידו לא משגת וכל הרשת מלאה באוהדים שעדיין לא עשו מנוי כי לא מצאו בן זוג.
אבל...כך לא מאזנים תקציב מועדון ובטח ובטח לא מרימים "קבוצת אוהדים" וכמו שזה ניראה מהצד "קטמון" ירושלים הרבה יותר רצינית בתחום הזה ממכבי נתניה שהביאה 20000 אוהדים לר"ג לארוע לד פעמי.

ולמנוע "לזות שפתיים",לא בניתי על זה ולא משנה תוכניות לעונה הקרובה כתוצאה מיכולות גיוס האוהדים,אך אין ספק שלהבא התייחסותי בהכנסות לסעיף אוהדים תיהיה שונה ותיקח בחשבון את שנעשה בעבר הקרוב ולא את הנאמר בפייסבוק.
quote='אלדד' pid='57375' dateline='1471426474']
(17-Aug-2016 10:01)עידן444 כתב: [ -> ]אז ממה שהבנתי מדובר ביציע מודולרי זמני שימומן ויתוחזק באופן מלא ובלעדי ע״י מכבי ת״א.
בתום תקופתה באצטדיון, עירית נתניה תוכל להחליט האם היא רוכשת אותו או שהוא יפורק.
מניח שכפי שרשמתי בפייסבוק- במידה ומכבי נתניה תרצה להשתמש בו היא תצטרך לשלם לבעלת היציע דמי שימוש...

Sent from my iPhone using Tapatalk

עדיף שמכבי נתניה תשתתף בעלות הקמת היציע הזמני מאשר להשכיר אותו
כדאי לנו מאוד להיות שותפים ביציע הזה שיכול לחסוך לנו הון במשך כל העונה בהוצאות האבטחה ותפעול של היציע הרגיל שישמש לאורחים, ובכלל אין צורך לפתוח את כל היציע בשביל 500 אוהדים עדיף שישבו בקטן
וגם אסור שאוהדי היריבה יקבלו מיקום והשפעה על המשחק כמו של משחק ביתי
[/quote]

אייל מה דעתך לגבי היציע שיבנה ולגבי מה שכתבתי שזה פתרון מצויין בשבילנו?
החיסכון בעלויות(במידה ויש חיסכון כזה)שולי לעומת עלות ההקמה.
מכבי נתניה לא בנויה להשקעות באיצטדיונים.
קשה לי להאמין שהחברה לספורט העירונית שהיא בעלת האיצטדיון תאפשר למכבי ת"א להשכיר את היציע,במידה ויבנו כזה הוא יהיה שייך לכולם,בדיוק כמו חדר הספינינג שהם הקימו באיצטדיון.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Reference URL's