מכבי נתניה

גירסה מלאה: תירם שוחרר
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
(24-Aug-2015 16:07)אסףג כתב: [ -> ]
(24-Aug-2015 15:49)Haziz23 כתב: [ -> ]
(24-Aug-2015 15:22)אסףג כתב: [ -> ]
(24-Aug-2015 15:11)אייל ס כתב: [ -> ]
(24-Aug-2015 15:01)אופיר34 כתב: [ -> ]מסרוואה בלם ויכול לשחק גם כמגן. זה מה שעשה נגד בית"ר בגביע טוטו (לא בהצלחה גדולה בלשון המעטה)

היה את ירין, מיצ'נקו ותירם (עידו כבר לא במצבת כח אדם מבחינתי).
הביאו את חיימוביץ על חשבון תירם כי כך ביקש המאמן. אני מניח ,מתוך מחשבה להביא מישהו עם קצת יותר נסיון. לגיטימי לגמרי.

ויש מגן שמאלי אחד זה מה שאמרתי. צריך עוד אופציה בעמדה הזאת ,אבל שאתה מוגבל בכסף ,אתה עושה לעצמך סדר עדיפויות ומוותר במקום שלדעתך תצא בו בפחות נזק. לא הביאו מגן טבעי לשמאל . אידיאלי - לא.
בשעת הצורך ימצא תחליף (וראינו שאפשר למצוא). יותר חשוב למצוא פתרון להתקפה כרגע ממגן שמאל נוסף לסגל.

לוותר על 2 בלמי בית,בשביל "חיימוביץ" 1....נשגב מבינתי,אבל כניראה מהמשחק הבא אנחנו צפויים לראות במגרש את מה שאנחנו לא רואים כאן ומי כמונו רוצה בהצלחת הקבוצה!

אני מקווה לראות מהמאמן הזה גם כדורגל.
למה נגזר עלי המניה דיפרסיה הזאת? קודם מזרחי החאפר, אח"כ רוני לוי ושוב איזה דוחף שחקנים.

אני אף פעם לא הצלחתי להבין את הטענות האלו,
איך מאמן יכול להיות כל כך ישיר על כדורגל שמח,
זה תלוי אך ורק בשחקנים ובתקציב,
תיתן לשלומי דורה לאמן את מכבי ת"א ותראה כדורגל שמח,
שהיה לראובן עטר את מסודי וראזאק ראית כדורגל שמח כי זה מסודי וראזאק

אז לפי ההיגיון שלך, מאמן בקבוצת כדורגל מיותר. עובדה שלכל קבוצה יש אחד כזה.
אני מצפה ממאמן לתבנית משחק ששחקנים ידעו מה לעשות.
אצל מזרחי זה לא היה.
אצל רוני זה היה, ועוד איך היה.
אצל דורה אנחנו בתחילת העונה אבל לתחושתי אם הקבוצה לא יודעת להביא את הכדור לשליש האחרון של המגרש, גם סוארס לא יעזור לך. ואני לא מתכוון בשיטת הבעט ורוץ.
יש לי מעט הערכה למאמנים ישראלים. מבחינתי הם לא לומדים, לא משתלמים רק מצטלמים יפה עם הפיזורה. קיוויתי בכל מעודי לראות כאן את לואיס. קיבלנו מאמן שמה שאני זוכר ממנו הוא שכמאמן עכו דחף שחקן פצוע שלו ששכב על הקו סמוך לספסל שלו אל תוך תחומי המגרש בכדי לבזבז עוד כמה דקות. אז אני לא נאיבי, אבל יש דברים שלא עושים. בשבת כולנו התרגזנו על בזבוזי הזמן של פ"ת. זה הDNA שלהם לא משנה מה הסגל ומה המאמן.
כולי תקווה ששלומי דורה יצליח במכבי נתניה. מכל הלב.
תגדיר יצליח?
כשאוסידון את דורה בנו את הסגל כולנו פירגנו להם...היום עם 2 זרים שהם רוצים לשחרר, והפחדנות הזו עם דודי אותי אישית מגעילה כי אם המדיניות לשחרר את כל שחקני הבית אז למה להשקיע בין 2.5-3.5 מיליון ₪ כל עונה???
רוני דורה רוצה רק להישאר בליגה ומבחינתו כל האמצעים כשרים( בדיוק כמו אותו גלגול שחקן) אבל מועדון בונים עם דרך ופה זה לא עניין של דודי או חיימוביץ כי האפקטיוביות של שניהם זהה. אבל זה כבר עניין של מדיניות של כל מה שמבחוץ טוב ומה שבבית נשחרר ותסלחו לי כל אלה שלא משנה מה יקרה הכל טוב ...ההתנהלות הזו מגעילה על גבול המורידה לי את החשק לראות כדורגל.
ואייל עם אחי בלילתי לא טעיתי תבדוק אותי עוד שחקן שבא מעפולה מגן שמאלי נורא צעיר החליט מי שהחליט שלנוער שלנו הוא לא טוב....והיום הוא בקרית שמונה....
יאיר זיו תנו לילד צ׳אנס שלב אותו קצת בגביע הטוטו קצת משחקי אימון....
שלומי דורה איבד אצלי המון נקודות בעיקר על פחדנות , נראה איפה זה יגמר...

אגב אילו היה לי בן שמשחק היום במחלקת הנוער הייתי לוקח אותו מפה כי פה אין סיכוי להצליח .
עצוב לי לכתוב את זה אבל משהו לא דופק וצריך לשנות ועדיף לעשות זה מהר....
אני לא הייתי בעד דורה.
אף פעם לא חשבתי שזה המאמן שמתאים לנו. כל מה שזכרתי מקבוצות שאימן זה כדורגל מקרי ומשעמם שהדבר שבולט בהן זה בזבוזי זמן והתחזויות.
אבל מהרגע שקיבלו החלטה מבחינתי צריך להשאיר מאחור הכל ולתת לו את הקרדיט לבנות את הקבוצה כראות עיניו. הוא הסמכות המקצועית, הוא נמצא עם השחקנים באימונים והוא זה שצריך לקבוע את הסגל וההרכב הפותח. האחריות היא עליו והוא ישא בהשלכות של ההחלטות שלו.

וברור שצריך לבקר ולפקח אחת לתקופה ולעמוד במדיניות של מועדון אבל לא יכול להיות שכולנו פה מתרעמים על החלטות מקצועיות נטו שמאמן מקבל.

אני בטוח שלאף אחד אין משהו נגד שחקני בית ובוודאי שאין מדיניות לא לקדם שחקני נוער , אבל הגיע הזמן להשלים עם העובדה המצערת - אין אין ועוד פעם אין שום שחקן במחלקות הנוער שלנו נכון להיום ששווה הרכב בליגת על. יש אולי שניים שלשה (ירין, אביב וגרשומוב) שצריכים לקבל דקות פה ושם ,אבל חוץ מהם אין שם כלום ותפסיקו לזרוע אשליות.
ביום שיהיה אחד כמו אבו עביד למשל (שגם הוא לא ענק אבל מספיק איכותי) תאמינו לי שהוא יקבל דקות בדיוק כמו שאבו עביד קיבל.
על זה אנחנו מסכימים, אבל זה שאין פה טאלנט לא אומר שאין שחקני סגל ראויים.
יש.
ירין, אביב וגרשומוב.
(24-Aug-2015 22:19)אופיר34 כתב: [ -> ]אני לא הייתי בעד דורה.
אף פעם לא חשבתי שזה המאמן שמתאים לנו. כל מה שזכרתי מקבוצות שאימן זה כדורגל מקרי ומשעמם שהדבר שבולט בהן זה בזבוזי זמן והתחזויות.
אבל מהרגע שקיבלו החלטה מבחינתי צריך להשאיר מאחור הכל ולתת לו את הקרדיט לבנות את הקבוצה כראות עיניו. הוא הסמכות המקצועית, הוא נמצא עם השחקנים באימונים והוא זה שצריך לקבוע את הסגל וההרכב הפותח. האחריות היא עליו והוא ישא בהשלכות של ההחלטות שלו.

וברור שצריך לבקר ולפקח אחת לתקופה ולעמוד במדיניות של מועדון אבל לא יכול להיות שכולנו פה מתרעמים על החלטות מקצועיות נטו שמאמן מקבל.

אני בטוח שלאף אחד אין משהו נגד שחקני בית ובוודאי שאין מדיניות לא לקדם שחקני נוער , אבל הגיע הזמן להשלים עם העובדה המצערת - אין אין ועוד פעם אין שום שחקן במחלקות הנוער שלנו נכון להיום ששווה הרכב בליגת על. יש אולי שניים שלשה (ירין, אביב וגרשומוב) שצריכים לקבל דקות פה ושם ,אבל חוץ מהם אין שם כלום ותפסיקו לזרוע אשליות.
ביום שיהיה אחד כמו אבו עביד למשל (שגם הוא לא ענק אבל מספיק איכותי) תאמינו לי שהוא יקבל דקות בדיוק כמו שאבו עביד קיבל.
מצטער שחוזר שוב לנושא דודי, אבל איך אתה יודע שדודי לא יכול להתפתח ולהיות כמו עבו עביד?

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
אבו עביד אחרי רבע שעה של כדורגל ראינו שהוא שחקן.
אצל תירם זה לא קרה. אומנם זה לא אומר שהוא לא יכול כן להשתפר וכן להתפתח לבלם טוב, אבל השאלה אם השנה זאת השנה שצריכים לעשות את הניסויים האלה.

מה אתה רוצה את ירין ודודי בלמים שלך השנה ?
דודי יהיה על הספסל ושם בטוח לא יתפתח , עדיף לו ללכת לשחק ולהתפתח על הדשא ולא על הספסל.

השאלה החשובה אם הוא שוחרר ללא תמורה, בלי השאלה. אם כן, זה מהלך לא ברור והתנהלות לא תקינה. אם....
מיקצועית בטח שלא נחלשנו.
(24-Aug-2015 23:11)אופיר34 כתב: [ -> ]אבו עביד אחרי רבע שעה של כדורגל ראינו שהוא שחקן.
אצל תירם זה לא קרה. אומנם זה לא אומר שהוא לא יכול כן להשתפר וכן להתפתח לבלם טוב, אבל השאלה אם השנה זאת השנה שצריכים לעשות את הניסויים האלה.

מה אתה רוצה את ירין ודודי בלמים שלך השנה ?
דודי יהיה על הספסל ושם בטוח לא יתפתח , עדיף לו ללכת לשחק ולהתפתח על הדשא ולא על הספסל.

השאלה החשובה אם הוא שוחרר ללא תמורה, בלי השאלה. אם כן, זה מהלך לא ברור והתנהלות לא תקינה. אם....
מיקצועית בטח שלא נחלשנו.

עד כמה שאני הבנתי שהוא שוחרר עם כרטיס ביד כמו עידו
עכשיו באמת שלא הבנתי, גם עידו וגם דודי שוחררו? או שעידו נשאר בסוף?

(25-Aug-2015 0:12)אלון כתב: [ -> ]עכשיו באמת שלא הבנתי, גם עידו וגם דודי שוחררו? או שעידו נשאר בסוף?

עידו שוחרר כאשר הוא קיבל את הכרטיס ביד בתנאי שהוא מוותר על החוזה שיש לו בנתיים הוא מתאמן לבד סוג של מנודהה זה מה שהבנתי מכל הבלגן
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
Reference URL's