מכבי נתניה

גירסה מלאה: תירם שוחרר
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
(24-Aug-2015 14:30)טל.מ כתב: [ -> ]למה אתה חושב ככה ...? תקרא את כל הפוסטים פה. הוא לא ביקש לעזוב. הוא שוחרר עי המאמן שהחליט שהוא לא מתאים לו מקצועית.
אופיר תקרא טוב את מה שכתב חרוב בפייס. גם אמרת שהרוש עדיף על לויטה. אז אמרת .

Sent from my iPhone using Tapatalk

צר לי , לא מאנשי הפייס. לא יודע מה חרוב כתב ומעריך את האיש ,ובלי לקרוא- דעתו, דעתי ודעתך שוות. זה שיש לו טור במוסף שישי לא הופך את מה שיכתוב לנכון יותר.

ואמרתי בנקודת הזמן ההיא שעסקת הרוש - לויטה היתה כדאית מכל הבחינות. כלכלית כי גורם שלישי לקח על עצמו את החוזה שלו ונחסך לנו החוזה של לויטה. ומיקצועית - הרוש לא פחות טוב מלויטה. הדרך שנעשה המהלך הייתה מגעילה. אמרתי אז ואומר גם היום.
(24-Aug-2015 15:01)אופיר34 כתב: [ -> ]
(24-Aug-2015 14:41)אלון כתב: [ -> ]מסרוואה לא מגן שמאלי. איך אתה טוען שאין בלם כשהיו 3 כאלה ויש מגן שמאלי כשהיה רק אחד כזה?

מסרוואה בלם ויכול לשחק גם כמגן. זה מה שעשה נגד בית"ר בגביע טוטו (לא בהצלחה גדולה בלשון המעטה)

היה את ירין, מיצ'נקו ותירם (עידו כבר לא במצבת כח אדם מבחינתי).
הביאו את חיימוביץ על חשבון תירם כי כך ביקש המאמן. אני מניח ,מתוך מחשבה להביא מישהו עם קצת יותר נסיון. לגיטימי לגמרי.

ויש מגן שמאלי אחד זה מה שאמרתי. צריך עוד אופציה בעמדה הזאת ,אבל שאתה מוגבל בכסף ,אתה עושה לעצמך סדר עדיפויות ומוותר במקום שלדעתך תצא בו בפחות נזק. לא הביאו מגן טבעי לשמאל . אידיאלי - לא.
בשעת הצורך ימצא תחליף (וראינו שאפשר למצוא). יותר חשוב למצוא פתרון להתקפה כרגע ממגן שמאל נוסף לסגל.

לוותר על 2 בלמי בית,בשביל "חיימוביץ" 1....נשגב מבינתי,אבל כניראה מהמשחק הבא אנחנו צפויים לראות במגרש את מה שאנחנו לא רואים כאן ומי כמונו רוצה בהצלחת הקבוצה!
מה שאופיר כותב זה מדויק, חייב בלם עם ניסיון ואל תגידו מיצנקו, כי ניסיון של בלם זר לא שווה ערך לשחקן ישראלי.
אין ספק שהדרך שממנה נפרדו היא עצובה ובזויה, והייתי רוצה לראות את דודי ממשיך, אולי במקום מיצנקו ומלכתחילה לא להביא את הבלם הזר
(24-Aug-2015 15:11)אייל ס כתב: [ -> ]
(24-Aug-2015 14:41)אלון כתב: [ -> ]מסרוואה לא מגן שמאלי. איך אתה טוען שאין בלם כשהיו 3 כאלה ויש מגן שמאלי כשהיה רק אחד כזה?

מסרוואה בלם ויכול לשחק גם כמגן. זה מה שעשה נגד בית"ר בגביע טוטו (לא בהצלחה גדולה בלשון המעטה)

הביאו את חיימוביץ על חשבון תירם כי כך ביקש המאמן. אני מניח ,מתוך מחשבה להביא מישהו עם קצת יותר נסיון. לגיטימי לגמרי.

ויש מגן שמאלי אחד זה מה שאמרתי. צריך עוד אופציה בעמדה הזאת ,אבל שאתה מוגבל בכסף ,אתה עושה לעצמך סדר עדיפויות ומוותר במקום שלדעתך תצא בו בפחות נזק. לא הביאו מגן טבעי לשמאל . אידיאלי - לא.
בשעת הצורך ימצא תחליף (וראינו שאפשר למצוא). יותר חשוב למצוא פתרון להתקפה כרגע ממגן שמאל נוסף לסגל.

לוותר על 2 בלמי בית,בשביל "חיימוביץ" 1....נשגב מבינתי,אבל כניראה מהמשחק הבא אנחנו צפויים לראות במגרש את מה שאנחנו לא רואים כאן ומי כמונו רוצה בהצלחת הקבוצה!

אני מקווה לראות מהמאמן הזה גם כדורגל.
למה נגזר עלי המניה דיפרסיה הזאת? קודם מזרחי החאפר, אח"כ רוני לוי ושוב איזה דוחף שחקנים.
מי הסוכן של חיימוביץ ?!
(24-Aug-2015 15:09)אופיר34 כתב: [ -> ]
(24-Aug-2015 14:30)טל.מ כתב: [ -> ]למה אתה חושב ככה ...? תקרא את כל הפוסטים פה. הוא לא ביקש לעזוב. הוא שוחרר עי המאמן שהחליט שהוא לא מתאים לו מקצועית.
אופיר תקרא טוב את מה שכתב חרוב בפייס. גם אמרת שהרוש עדיף על לויטה. אז אמרת .

צר לי , לא מאנשי הפייס. לא יודע מה חרוב כתב ומעריך את האיש ,ובלי לקרוא- דעתו, דעתי ודעתך שוות. זה שיש לו טור במוסף שישי לא הופך את מה שיכתוב לנכון יותר.

ואמרתי בנקודת הזמן ההיא שעסקת הרוש - לויטה היתה כדאית מכל הבחינות. כלכלית כי גורם שלישי לקח על עצמו את החוזה שלו ונחסך לנו החוזה של לויטה. ומיקצועית - הרוש לא פחות טוב מלויטה. הדרך שנעשה המהלך הייתה מגעילה. אמרתי אז ואומר גם היום.
הסיפור הזה של דודי תירם מעציב ומכעיס אותי.
ככה לא בונים עתיד. זה מדהים איזה סיבוב רעננה עשו עלינו. דודי היה הבחירה הראשונה שלהם ואז נתניה מימשה את האופציה ותקעה אותם בלי בלם. הם בחנו את חיימוביץ אבל לא היו מוכנים לשלם לו מספיק כי כנראה שמישהו שם הבין שהוא לא שווה את הסכום (ולא רק הם, זה לא שהיו לו הצעות) ואז הם עוד יותר היו תקועים עד שבאה מכבי נתניה ופתרה להם את הפלונטר: היא תשחרר בחינם, עם כרטיס ביד, את הבלם שרעננה מלכתחילה רצתה ותשלם לבלם שהיא לא רצתה את הסכום שרעננה הבינה שהוא לא שווה.
דודי היה טוב מול מכבי פתח תקווה. ההגנה הייתה טובה. חוץ מהגול ואולי עוד הזדמנות, הם לא התקרבו לרחבה שלנו. משחק טוב של בלם זה משחק שקט, לא הרגשת לא שמעת. אז למה לעזאזל חיימוביץ עושה רושם של אחראי יותר ושקט יותר? בגלל הגיל? מה קרה לתעודת הזהות לא משחקת? מה קרה לישחק מי שיהיה טוב?
וזה לא רק דודי. זו הדחיקה של אביב אברהם (שבטח ישחק כחריג גיל בנוער ויתבזבז כמו כל מי שעבר את המסלול הזה) בשביל זגורי והשחרור של ויקי כחלון (שכבר נתת לו שנתיים להשתשפשף בקבוצה) כשאין לך מגן שמאלי מחליף, זה דין גל כשוער שלישי (אולי בגיל שלושים הוא יהיה שוער שני) וזה עוד ועוד.
כשבקיץ הבא נצטרך למכור שחקן כדי להתקיים (אולי ירין כי מי כבר נשאר עם כל המושאלים) אז נצטרך לחפש שוב בלם ולא נשכיל להבין שהבעיה היא לא שהקבוצה צריכה למכור מידי פעם שחקן (כמו שקרית שמונה מוכרת) אלא שהיא לא חושבת לטווח ארוך כדי לבנות עתודות לשחקנים שהיא תמכור.
והייתה פה הרבה התלהבות במהלך הקיץ ואנשים דיברו על שינוי אבל אם יוסי מזרחי היה עושה מהלך כזה בעונה שעברה, היו אומרים שזו קומבינה עם סוכן. זה לא שהשכונה חזרה, היא אף פעם לא הלכה. פשוט עשו החתמות אחרי שהקבוצה הייתה מסונדלת ואנשים התבלבלו בין עשייה להתנהלות נכונה.
תומר חרוב מסכם את מה שרובנו חושבים.

רגע, על עידו לוי אנחנו מסכימים חשבתי ? הוא יותר טוב מחיימוביץ ועוד בשליש כסף ??

לגבי דודי - עוד יפטרו אותי מהעבודה...כל היום אני מנסה להסביר את עצמי...Wink
(24-Aug-2015 15:22)אסףג כתב: [ -> ]

למה נגזר עלי המניה דיפרסיה הזאת? קודם מזרחי החאפר, אח"כ רוני לוי ושוב איזה דוחף שחקנים.

אני אף פעם לא הצלחתי להבין את הטענות האלו,
איך מאמן יכול להיות כל כך ישיר על כדורגל שמח,
זה תלוי אך ורק בשחקנים ובתקציב,
תיתן לשלומי דורה לאמן את מכבי ת"א ותראה כדורגל שמח,
שהיה לראובן עטר את מסודי וראזאק ראית כדורגל שמח כי זה מסודי וראזאק
(24-Aug-2015 14:17)אופיר34 כתב: [ -> ]
(24-Aug-2015 13:00)טל.מ כתב: [ -> ]מה שרשמתי בפוסט אחר... כולם אורחים לרגע וכולם מחפשים שורה לקורות חיים ..
ועוד אופציה ... אבי נמני מעורבב עם כל המאמנים בארץ ...

כי כשחסר לך (צורח לך !!!) שחסר חלוץ ומגן שמאלי ובתמורה אתה מחתים בלם בסוף הקריירה ועוד קשר התקפי למרות שיש לך לא מעט זה קצת מפליא..

קונספירטיבי ? אולי. מי אמר אריאל הרוש.

לא הבאת בלם במקום חלוץ. מספיק כבר עם הדמגוגיה!
הבאת בלם עם יותר נסיון שהמאמן רצה כדי לא להשאר עם 3 בלמים בני 21. לגיטימי מבחינת המאמן לחשוב שזאת הבחירה הנכונה. לא הבאת שחקן בן 40 מליגה שלישית. 32 זה ממש לא סוף הקריירה לבלם.

ומגן שמאלי יש לנו. זה לא פיזה אבל זה מספיק טוב לסטנדרט שלנו. אין לנו מחליף טבעי למגן שמאל זה נכון, אבל על משהו צריך להתפשר ודורה החליט שפה הוא כנראה יכול להתפשר, במיוחד שטגה היה סביר בסה"כ כמחליף. וחוץ מזה רוצים לגדל שחקן בית? בבקשה יש את מסרוואה...

וקשר התקפי צריך. אני לא בטוח שהייתי בוחר בזגורי אבל בטוח שהייתי מביא משהו כי אין לנו משחק התקפה וזה באמת זועק לשמיים

Sent from my LG-D855

רק תיקון קל לגבי מסרוואה הוא מגן ימני לא שמאלי

(24-Aug-2015 15:49)Haziz23 כתב: [ -> ]
(24-Aug-2015 15:22)אסףג כתב: [ -> ]

אני אף פעם לא הצלחתי להבין את הטענות האלו,
איך מאמן יכול להיות כל כך ישיר על כדורגל שמח,
זה תלוי אך ורק בשחקנים ובתקציב,
תיתן לשלומי דורה לאמן את מכבי ת"א ותראה כדורגל שמח,
שהיה לראובן עטר את מסודי וראזאק ראית כדורגל שמח כי זה מסודי וראזאק

אז לפי ההיגיון שלך, מאמן בקבוצת כדורגל מיותר. עובדה שלכל קבוצה יש אחד כזה.
אני מצפה ממאמן לתבנית משחק ששחקנים ידעו מה לעשות.
אצל מזרחי זה לא היה.
אצל רוני זה היה, ועוד איך היה.
אצל דורה אנחנו בתחילת העונה אבל לתחושתי אם הקבוצה לא יודעת להביא את הכדור לשליש האחרון של המגרש, גם סוארס לא יעזור לך. ואני לא מתכוון בשיטת הבעט ורוץ.
יש לי מעט הערכה למאמנים ישראלים. מבחינתי הם לא לומדים, לא משתלמים רק מצטלמים יפה עם הפיזורה. קיוויתי בכל מעודי לראות כאן את לואיס. קיבלנו מאמן שמה שאני זוכר ממנו הוא שכמאמן עכו דחף שחקן פצוע שלו ששכב על הקו סמוך לספסל שלו אל תוך תחומי המגרש בכדי לבזבז עוד כמה דקות. אז אני לא נאיבי, אבל יש דברים שלא עושים. בשבת כולנו התרגזנו על בזבוזי הזמן של פ"ת. זה הDNA שלהם לא משנה מה הסגל ומה המאמן.
כולי תקווה ששלומי דורה יצליח במכבי נתניה. מכל הלב.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
Reference URL's