מכבי נתניה

גירסה מלאה: תירם שוחרר
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
(24-Aug-2015 1:25)אלון כתב: [ -> ]
(24-Aug-2015 1:08)אופיר34 כתב: [ -> ]כן. זה קצת מגרד ועושה קצת אדום על העור. שמים קצת אלוורה והכל עובר...
אני בניגוד אליך מנסה לראות את התמונה בכללותה. יש הרבה משתנים במשוואה. הלו"ז לוחץ, התקציב מוגבל, לא כל שחקן מסכים להבחן, סוכנים ממליצים, הקהל לוחץ, צריך לקבל החלטה ומהר כי עומדים בתור, בוידאו זה נראה אחלה, יש רזומה, אין סקאוטינג מסודר ועוד ועוד...

כולנו מצפים שהכל יתבצע על פי הציפיות שלנו אבל מה לעשות שזה לא עובד ככה, בטח לא בישראל, בטח לא בנתניה 2015.

ואין לי בעיה שמביאים בלם שמקצועית לא פחות טוב מהקיים ועולה שליש ממנו!

ועם דודי יש לי בעיה - שהביאו אותו!

Sent from my LG-D855

ובסוף תישאר עם זה שעולה שליש מעלותו של עידו, יחד עם עידו ופחות שחקן שזול משניהם. תרגם את שאמרתי למספרים ותראה שכסף לא הרווחת אלא להפך. התנהלות למופת...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

בוא נראה עם מי נשאר וכמה זה יעלה לנו.
תמשיכו לחלק ציונים לכל העולם. עולם כמנהגו נוהג....
(24-Aug-2015 9:14)אופיר34 כתב: [ -> ]
(24-Aug-2015 1:25)אלון כתב: [ -> ]
(24-Aug-2015 1:08)אופיר34 כתב: [ -> ]כן. זה קצת מגרד ועושה קצת אדום על העור. שמים קצת אלוורה והכל עובר...
אני בניגוד אליך מנסה לראות את התמונה בכללותה. יש הרבה משתנים במשוואה. הלו"ז לוחץ, התקציב מוגבל, לא כל שחקן מסכים להבחן, סוכנים ממליצים, הקהל לוחץ, צריך לקבל החלטה ומהר כי עומדים בתור, בוידאו זה נראה אחלה, יש רזומה, אין סקאוטינג מסודר ועוד ועוד...

כולנו מצפים שהכל יתבצע על פי הציפיות שלנו אבל מה לעשות שזה לא עובד ככה, בטח לא בישראל, בטח לא בנתניה 2015.

ואין לי בעיה שמביאים בלם שמקצועית לא פחות טוב מהקיים ועולה שליש ממנו!

ועם דודי יש לי בעיה - שהביאו אותו!

Sent from my LG-D855

ובסוף תישאר עם זה שעולה שליש מעלותו של עידו, יחד עם עידו ופחות שחקן שזול משניהם. תרגם את שאמרתי למספרים ותראה שכסף לא הרווחת אלא להפך. התנהלות למופת...

בוא נראה עם מי נשאר וכמה זה יעלה לנו.
תמשיכו לחלק ציונים לכל העולם. עולם כמנהגו נוהג....

לא מחלקים ציונים אלא מעבירם ביקורת עיניינית ונכונה. ושנינו יודעים שגם אתה מסכים עם הדברים...

שנינו יודעים ?? דבר בשמך.
ממתי אני מתבייש לבקר אם צריך ?

הביקורת היא ביקורת. נכונה או לא זה בעיני המתבונן.
כל דבר ניתן להסביר. אני מקבל במקרים מסוימים את ההסברים, אתה לא.
בסופו של דבר רק מי שלוקח את ההחלטות יתן את הדין לטוב או לרע. לא אתה ולא אני.
(24-Aug-2015 0:55)אלון כתב: [ -> ]
(24-Aug-2015 0:39)אופיר34 כתב: [ -> ]למה בחסר? מיצ'נקו, חיימוביץ, ירין ובשעת חירום גם הרוש.
לא יודע אם ומדוע הוא עוזב (כי אתמול באמת היה טוב) אבל אם זה יעזור לחזק את ההתקפה אין לי בעיה עם זה

Sent from my LG-D855

וגם אין לך בעיה שמביאים 2 חתולים בשק ששבורים את הראש איך להיפטר מהם, ואין לך בעיה שמביאים את זאביק במקום עידו ומשחררים את דודי שבכלל לא היה בתכנית עד שאייל העיר את תשומת ליבם של המנהלים, מעניין...

בשורה התחתונה ... ברעננה משחק 3 שנים בהרכב הראשון מגן נתנייתי ואנחנו כל שנה מחתימים שחקן אחר בעמדה הזו. ועכשיו נתנו להם בלם שאני די בטוח שיצמח להיות בלם ליגה מצוין. המועדון שלנו חסר דרך וחסר שיטה מהילדים ועד הבוגרים. מוותרים בקלות רבה מידי. אם שחקנים כמו נמני או תירם היו מקבלים רבע מההזדמנויות שקיבל שחקן כמו צלישר שאכזב בכל פרמטר היינו מרוויחים שחקני בית להרבה שנים, במקום לרעות בשדות זרים.

Sent from my iPhone using Tapatalk
נתנו את המועדון למשמורת לאסידון. לאיש אין שום סנטימנטים לאף שחקן. מבחינתו הציבו לו מטרה אחת להשאיר את המועדון חי ונושם עד אשר יבוא רוכש. המטרה מקדשת את האמצעים. תנו לו לעבוד בשקט. הוא את שלו יעשה.
(24-Aug-2015 10:06)משה.ד כתב: [ -> ]נתנו את המועדון למשמורת לאסידון. לאיש אין שום סנטימנטים לאף שחקן. מבחינתו הציבו לו מטרה אחת להשאיר את המועדון חי ונושם עד אשר יבוא רוכש. המטרה מקדשת את האמצעים. תנו לו לעבוד בשקט. הוא את שלו יעשה.
האחרון שנתנו לו לעבור בשקט השאיר פה 13 מיליון שקל חובות, שקט יותר לא יהיה פה ואוסידון לא יעשה מה שהוא רוצה. בלי לדעת יותר מדי פרטים אם הוא משחרר את דודי חינם לרעננה ולא משאיל אותו זה גובל בפשע ספורטיבי ואישית גם רשמתי לו את זה.
אז בוא נלך היום בערב לבית של אוסידון עם צמיגים , רעשנים ודגלים ונפגין על הפשע שעשה בשחרור של דודי תירם.

סליחה אבל ירדתם מהפסים. מדברים פה על שחקן בן 20 שעוד לא קרע שרוך, לא הוכיח את עצמו בשום קבוצה ששיחק ואנשים עושים פה היסטריה כאילו הקבוצה תרד ליגה בגלל המהלך הזה.

קצת פרופורציות. אנחנו קבוצה מוגבלת כרגע בכל המובנים. תנו לאנשים לעבוד ואל תשפכו את התינוק עם המים.
(24-Aug-2015 10:18)אופיר34 כתב: [ -> ]אז בוא נלך היום בערב לבית של אוסידון עם צמיגים , רעשנים ודגלים ונפגין על הפשע שעשה בשחרור של דודי תירם.

סליחה אבל ירדתם מהפסים. מדברים פה על שחקן בן 20 שעוד לא קרע שרוך, לא הוכיח את עצמו בשום קבוצה ששיחק ואנשים עושים פה היסטריה כאילו הקבוצה תרד ליגה בגלל המהלך הזה.

קצת פרופורציות. אנחנו קבוצה מוגבלת כרגע בכל המובנים. תנו לאנשים לעבוד ואל תשפכו את התינוק עם המים.
תרגע אף אחד לא שורף כלום, אבל קודם שולחים את עידו הביתה ללא תמורה ועכשיו משחררים עוד שחקן בית ואף אחד לא מדבר מקצועית אלה רק ניהולית יש תחושה לא טובה מהמהלכים האחרונים ואיך שנראנו בשבת זה רק הסיומת.
(24-Aug-2015 10:23)amir כתב: [ -> ]
(24-Aug-2015 10:18)אופיר34 כתב: [ -> ]אז בוא נלך היום בערב לבית של אוסידון עם צמיגים , רעשנים ודגלים ונפגין על הפשע שעשה בשחרור של דודי תירם.

תרגע אף אחד לא שורף כלום, אבל קודם שולחים את עידו הביתה ללא תמורה ועכשיו משחררים עוד שחקן בית ואף אחד לא מדבר מקצועית אלה רק ניהולית יש תחושה לא טובה מהמהלכים האחרונים ואיך שנראנו בשבת זה רק הסיומת.

עידו ויתר על החוזה (המופרז) שלו בתמורה לשחרור. זה המחיר ששילמנו. אני עדיין מקווה שנקבל דמי השבחה עליו כי מגיע לנו.

משחררים עוד שחקן כי מיקצועית חושבים שהוא לא מתאים. שוב, מדברים על דודי תירם לא על חיים בר. ואני לא יודע את הפרטים (וגם אתה לא) אם זה ללא תמורה, השאלה וכו'. בוא נקבל מידע אמין קודם ואז נדבר.
שוב לא מדובר מקצועית מכבי ת"א משאילה כל שחקן שלה גם החלש ביותר שמא פן פתאום יצוץ משהו למה נתניה משחררת ככה?
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
Reference URL's