מכבי נתניה

גירסה מלאה: יוצאים לדרך חדשה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
נראה מי יתנגד למהלך שכזה .
"ר נתניה: "שמים כתף מתחת לאלונקה, חותמים על 20% הפחתה בשכר"
http://www.sport5.co.il/articles.aspx?Fo...43&lang=he
אני לא מתנגד אבל אני לא צריך להפחית ... לגבי כדורגלנינו ,.. ימים יגידו.

Sent from my iPhone using Tapatalk
(02-Jul-2015 19:48)טל.מ כתב: [ -> ]אני לא מתנגד אבל אני לא צריך להפחית ... לגבי כדורגלנינו ,.. ימים יגידו.

ברור לך שהכל תלוי באטרקטיביות של השחקן ובביקוש בשוק מי שיקבל יותר במקום אחר לא יהסס לנשק סמל אחר.
לחלוטין אבל אני לא יודע מה הצעד הזה יעורר. יש חוזים חתומים , אתה יכול לבקש, אתה לא יכול להכריח, גם שחקן שאין לו ביקוש.

(02-Jul-2015 20:00)טל.מ כתב: [ -> ]לחלוטין אבל אני לא יודע מה הצעד הזה יעורר. יש חוזים חתומים , אתה יכול לבקש, אתה לא יכול להכריח, גם שחקן שאין לו ביקוש.

רוב השחקנים שיש במה לקצץ להם יוכלו להסתדר לכן רשמתי את השאלה בהתחלה.
וברור לכם שכאלה שלא בסגל ועדיין מקבלים שכר ממש לא יסכימו . שלו?
דווקא התשובה של אוסידון מצוינת.
. כרגע זה מה שאני יכול לשלם ומי שהדבר לא מקובל עליו שיפנה ישירות אליי והוא ישוחרר. מכבי נתניה זה מועדון גדול שהרבה מאוד שחקנים רוצים לבוא אליו, יש קהל מדהים, מתקן מצוין, ראש עיר ועירייה שדוחפת וזה מקום מצוין להיות בו״.
זה מדהים כמה המועדון הזה גדול. לצערי הרבה מעבר למה שהוא נתפס בעיני חלק מהאנשים כאן שמזלזלים ואומרים שיש לו רק עבר. במושגים ישראלים מדובר במועדון מפואר ועובדה שגם היום, לפחות עפ"י הפרסומים- מדובר ביעד מבוקש ע"י לא מעט כדורגלנים ואנשי מקצוע. ברור שכדורגלן שיכול ללכת היום למועדון ה- 5 או אפילו ה- 6 כנראה לא ישתין לכיוון שלנו. אבל כל השאר רואים בנתניה בהחלט מקום טוב שכדאי לבוא ולהיות חלק ממנו גם בימים קשים.
לגבי השמות שאני שומע- אלכסנדר דידוב בעיני רכש מעולה. צר לי לשמוע כל הזמן דיבורים סביב דיא סבע... אם הוא לא היה ערבי לא הייתי דואג מהתעניינות מסכנין אבל בשל העובדה שהוא כן- אני לא פוסל משיכה שלו לשם.
מכבי נתניה הוא המועדון ה-5 מקסימום ה-6 בגודלו בארץ לא יעזור לאיזי ולמרות תרומתו המוערכת אנחנו גדולים מק.שמונה בכל פרמטר...
(02-Jul-2015 23:39)דוד חטב כתב: [ -> ]מכבי נתניה הוא המועדון ה-5 מקסימום ה-6 בגודלו בארץ לא יעזור לאיזי ולמרות תרומתו המוערכת אנחנו גדולים מק.שמונה בכל פרמטר...

ברור, אבל אני לא בטוח ששחקן נכון להיום יעדיף אותנו על ק"ש. מניח שחלק כן וחלק לא.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Reference URL's