מכבי נתניה

גירסה מלאה: יוצאים לדרך חדשה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
(06-Jul-2015 14:17)אופיר34 כתב: [ -> ]אלא אם אוסידון יצליח להוציא מים מהסלע ולגייס עוד כמה ג'ובות....

יש לו עדיין פרוייקט(ולא ברור לי איך הוא מתכוון להתמודד איתו),של סגירת פער של 11 מיליון החודש....בלי זה כל השאר לא רלוונטי.
לא לבנות השנה על שום כלום(לפני נס בזכות בעלים חדשים) למעט,סגירת הגרעון והשארות ליגה בעזרת קהל גדול,בול פגיעה בשחקנים,הוצאת יש מאין.
(06-Jul-2015 14:23)אייל ס כתב: [ -> ]
(06-Jul-2015 14:17)אופיר34 כתב: [ -> ]אלא אם אוסידון יצליח להוציא מים מהסלע ולגייס עוד כמה ג'ובות....

יש לו עדיין פרוייקט(ולא ברור לי איך הוא מתכוון להתמודד איתו),של סגירת פער של 11 מיליון החודש....בלי זה כל השאר לא רלוונטי.
לא לבנות השנה על שום כלום(לפני נס בזכות בעלים חדשים) למעט,סגירת הגרעון והשארות ליגה בעזרת קהל גדול,בול פגיעה בשחקנים,הוצאת יש מאין.

יש לי תחושה שעשו הפרדה. נראה לי שאוסידון מתעסק בהכנות לעונה הבאה בלבד. מקווה ורוצה להאמין שהעיריה והעומדת בראש מתעסקים עם נושא הגרעון וחיפוש אחר בעלים חדשים.
אחרת ההתנהלות, שנראית מנותקת לגמרי מחוב, חסרת היגיון. יש לי תחושה שהמערכת כן נכנסה לשפיות ועובדת מתוך היגיון, כולי תקווה שהיגיון בריא.
(06-Jul-2015 14:52)עידן444 כתב: [ -> ]
(06-Jul-2015 14:23)אייל ס כתב: [ -> ]

יש לי תחושה שעשו הפרדה. נראה לי שאוסידון מתעסק בהכנות לעונה הבאה בלבד. מקווה ורוצה להאמין שהעיריה והעומדת בראש מתעסקים עם נושא הגרעון וחיפוש אחר בעלים חדשים.
אחרת ההתנהלות, שנראית מנותקת לגמרי מחוב, חסרת היגיון. יש לי תחושה שהמערכת כן נכנסה לשפיות ועובדת מתוך היגיון, כולי תקווה שהיגיון בריא.

אשרי המאמין.
הבור העמוק של מכבי נתניה: הכנסות הספונסרים כבר נוצלו
(06-Jul-2015 14:59)mordii2 כתב: [ -> ]הבור העמוק של מכבי נתניה: הכנסות הספונסרים כבר נוצלו

נוצלו,תזרימית.....
צריך לעשות הפרדה בין תזרים לתקציב.
כמו ב13/14 גם ב14/15 השתמשו תזרימית בכסף מיועד לשנה הבאה(כהקדמת תשלומים) וזה חלק מה11 מיליון ש"ח.
סגירת הבור ע"י הלוואה ארוכת טווח,מחזירה תזרימית כספים שעשו בהם שימוש.
ונכון להרגע אין שום הלוואה שכזו, אם הבנתי נכון ?

Sent from my iPhone using Tapatalk
(06-Jul-2015 15:08)טל.מ כתב: [ -> ]ונכון להרגע אין שום הלוואה שכזו, אם הבנתי נכון ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

לא שידוע לי.
לא אמרו שהחוב הצטמצם לאיזור ה5 מיליון (2.5 מהאמריקאים+2.5 מאנשי עסקים) ?
(06-Jul-2015 15:17)אלון כתב: [ -> ]לא אמרו שהחוב הצטמצם לאיזור ה5 מיליון (2.5 מהאמריקאים+2.5 מאנשי עסקים) ?

מי זה אמרו?
וה2.5 האמריקאי נכון בתנאי שישנם ואת זה רק הרשת יודעת.
וה2.5 האחרים שייכים לתקציב ,איתם מגיעים ל15.
אני חושב שבנושא הזרים. הייתי מביא זרים אלמוניים שעדיין לא שיחקו בארץ. לא הספיקו להתקלקל ולדרוש סכומים מופרחים.
אפשר למצוא במשקל בליגות השניות של מערב אירופה ( בדגש על השווקים החלשים יותר כמו יוון וספרד ) או ליגות שניות בברזיל או ארגנטינה.
אני מקווה שדורה לא יחלה במלמיליאניות ויעדיף זרים "מקומיים" .
מי שמע על מנגה. נווקמה לפני שהגיעו.
אמנם לוקחים הימור אבל בנסיבות הקיימות אין ברירה. צריך לחשוב מחוץ לקופסא

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Reference URL's