מכבי נתניה

גירסה מלאה: יוצאים לדרך חדשה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
(05-Jul-2015 13:27)פיליפצוק כתב: [ -> ]בקיצור זה 50% - 50% או שאנחנו מוציאים ממנו את הפונטנציאל והוא קורע רשתות העונה או שנופלים איתו.
אותי ממה שראיתי ממנו בבוגרים (וזה מעט מאוד) הוא לא הרשים.
בכל מקרה צריך עוד חלוץ ליד שחר הירש, כי אצלו זה 50% בריא - 50% פצוע.

השנה אפשר ליפול רק עם הזרים, השאר יכולים רק להפתיע לטובה...
מרגוליס חלוץ או קשר ?
(06-Jul-2015 0:47)דוד חטב כתב: [ -> ]מרגוליס חלוץ או קשר ?

חלוץ
הפחד שלי מהשחקנים מהסוג הזה זה שהם רעבים מידי להצליח מאוהבים בעצמם ובכדור ונדיר שמשחררים אותו מהרגל..
(06-Jul-2015 8:55)דוד חטב כתב: [ -> ]הפחד שלי מהשחקנים מהסוג הזה זה שהם רעבים מידי להצליח מאוהבים בעצמם ובכדור ונדיר שמשחררים אותו מהרגל..

זה נכון לקאיודה,זה בטח נכון לערן לוי,לצערי זה נכון גם לרן רול ודומיו מסיבות אחרות ובגלל שחקנים כמו ערן וקאיודה אנחנו מגיעים למגרש.
אם נאמין לישראל היום אז אם וכאשר בגזרת החלוץ אנחנו מסודרים.
(06-Jul-2015 11:07)amir כתב: [ -> ]אם נאמין לישראל היום אז אם וכאשר בגזרת החלוץ אנחנו מסודרים.

????
סליחי. רוצה רק 60 אלף שקל בחודש.
(06-Jul-2015 13:25)טל.מ כתב: [ -> ]סליחי. רוצה רק 60 אלף שקל בחודש.

לא רע 60 אלף ש"ח נטו בחודש שהם 16 אלף דולר שהם 160 אלף דולר נטו לשנה שהם 240 אלף דולר במונחי עלות לשחקן זר+60 אלף ש"ח עלות רכב ודלק +80 אלף ש"ח דירה והוצאות דירה סה"כ מיליון ומאה אלף ש"ח,בול על מכבי נתניה...

ומכיוון שכל אתרי האינטרנט מתחרים בקשקשת שלהם וביצירת הציפיה אצל האוהדים,כדאי לכולנו לזכור שבתקציב השחקנים צריך להכניס 24....כשבכל מקרה 11 חייבים לעלות בהרכב(ולעיתים יש פציעות והרחקות),כך שלגמור את התקציב בשניים/שלשה שחקנים על פי הכותרות זה נחמד לבלוגים של עיתונאים ועוד יותר לגחמות של "רווח",אך הסיכוי שזה יקרה נמוך מנמוך מאוד.

צר לי להיות על תקן של "משבית שמחות".
אלא אם אוסידון יצליח להוציא מים מהסלע ולגייס עוד כמה ג'ובות....
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Reference URL's