מכבי נתניה

גירסה מלאה: כנסו לפרופורציות, בינוניים שכמותנו
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
(29-Mar-2015 12:34)טל.מ כתב: [ -> ]איזה משאבים .. תעשה לי טובה.. למה בחול יום אימונים הוא 7-8 שעות עבודה במתחם הקבוצה שמתוכם אתה מתאמן פיזית משהו כמו 3 שע ובשאר הזמן עובר טיפולים הרצאות אוכל מסודר וכו ?
למה פה אימון הוא גג שעה וחצי והולכים הביתה ? איך זה קשור להפניית משאבים ? כושר משחק וכושר גופני מגיע מהקבוצות ולא מנבחרת שמתכנסת פעם ב. ההבדל הנוסף הוא ברצינות. ליאור רפאלוב מגיע לי זחוח מהפאקינג ליגה הבלגית ובייל ורמזי מגיעים סופר דרוכים מקבוצות זניחות כמו ריאל מדריד וארסנל. זה ההבדל הגדול .

Sent from my iPhone using Tapatalk

במדינה כמו גרמניה לדוגמא, התקציב שהולך לספורט הוא בערך כמו התקציב שהולך פה לביטחון סתם בשביל לקבל פרופורציה.
פה התקציב לספורט וכושר גופני עוד בבית הספר הוא מאוד קטן אבל מצפים פה לתוצאות כמו במדינות אירופאיות מתקדמות.
אז ביבי אשם בכל.
מה לעשות .. בגרמניה האויב הכי גדול זה טייסים שמאבדים שפיות. לנו יש כמה פסיכים על הגדרות שמחייבים תשומת לב. בלי קשר - רמת האימון בארץ נמוכה מאוד ברוב הקבוצות. רק להזכירכם איך נראתה נתניה של מזרחי (בלי אויר אחרי 60 דק) ואיך נראית נתניה של רוני לוי ( רצה בלי הפסקה). זה לא קשור למשאבים. זה קשור לאופי ולרצינות ולמקצועיות . אין את זה בארץ , וזה לא קשור למשאבים. שיעורי ספורט והשקעה בבתי ספר זה נהדר אבל לא תורם לכדורגלנים צעירים שגם ככה במסגרת קבוצתית. הבעיה היא מה הם עושים בקבוצות ולא כמה פעמים רצו 1000 בבית ספר .
עובדתית שהשקעה לא גבוהה בספורט אישי כמו ג׳ודו ושייט מביאה אותנו לטופ העולמי כנגד כל הסיכויים. הבעיה שלנו היא באופי ובאופי בלבד. תראה לי כדורגלנים רציניים כמו השייטים שלנו שמרוויחים כלום לא יוצאים עם דוגמניות עסוקים בקעקועים וכו. פה הבעיה.

(29-Mar-2015 12:34)טל.מ כתב: [ -> ]איזה משאבים .. תעשה לי טובה.. למה בחול יום אימונים הוא 7-8 שעות עבודה במתחם הקבוצה שמתוכם אתה מתאמן פיזית משהו כמו 3 שע ובשאר הזמן עובר טיפולים הרצאות אוכל מסודר וכו ?
למה פה אימון הוא גג שעה וחצי והולכים הביתה ? איך זה קשור להפניית משאבים ? כושר משחק וכושר גופני מגיע מהקבוצות ולא מנבחרת שמתכנסת פעם ב. ההבדל הנוסף הוא ברצינות. ליאור רפאלוב מגיע לי זחוח מהפאקינג ליגה הבלגית ובייל ורמזי מגיעים סופר דרוכים מקבוצות זניחות כמו ריאל מדריד וארסנל. זה ההבדל הגדול .

תקרא שוב את שכתבתי, אולי לא הבנת. כתבתי ברגע שיהיה שינוי בתפיסה, (שזה אומר חשיבה אחרת ויותר רצינות) ובנוסף לכך יושקעו יותר משאבים, (שזה אומר יותר מגרשי אימון, יותר "אביזרי אימון", יותר אנשי מקצוע, יותר תקציבים וכו....).
דרך אגב-דיברתי על ספורט בכלל ולא רק על כדורגל...
אני זוכר מימי בבית הספר ותיכון ששיעורי חינוך גופני = מקבלים כדור והולכים לשחק כדורגל.
לדעתי זה לא השתנה מאז ועד היום.
רמת האימון בארץ אכן נמוכה מאוד, המאמנים של היום הם ברובם ככולם אנשים שלימדו אותם בצעירותם "לחפף", לחלטר ולעגל פינות אז ככה שברור לכלום שאת הדור הצעיר הם לא ילמדו אחרת.
ווילס של אתמול לא היתה רמה מעל ישראל.
ווילס של אתמול (ולא מדובר בספרד/גרמניה/ארגנטינה),היתה כמה רמות מעל נבחרת שכשלה בכל הפרמטרים,למעט בחירת האיצטדיון(וגם שם כיוון התנועה נעשה ע"י שוטרי משטרת נתניה...).
ואיך אייל אתה מסביר את זה?
(29-Mar-2015 14:36)אסףג כתב: [ -> ]ואיך אייל אתה מסביר את זה?

את בעיות התנועה?
את שיקולי הסוכנים שמלווים את מאמן הנבחרת?
את האשליה שיצרו מקורבים?
את האשליה יצרו העיתונאים. שמעתי מספיק תוכניות ספורט השבוע בכמה ערוצים וכולם דיברו על 4 נקודות . לדעתי אף אחד בארץ לא ידע כמה הנבחרת הזו חזקה.

דרך אגב בכל אשם היעל. אם היו בוחרים בנחליאלי היינו קורעים אותם.

עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's