מכבי נתניה

גירסה מלאה: כנסו לפרופורציות, בינוניים שכמותנו
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
אלמוג כהן היה צריך לשמור על בייל...
אמיר,זה שההתקפה לא תפקדה לא אמור לאפשר לבלם האלופה לשחק בדרך ששיחק.
אין ספק שהתפקוד המהוסס והלא מדוייק של ההגנה היה מרכיב מרכזי בכל צורת המשחק אתמול.
אייל זה נכון אבל אם החלק הקדמי והקישור האחורי לא מתפקדים לא לוחצים ולא מתמודדים עם נבחרת בינונית כמו וולס אי אפשר להפיל הכל על חוליית הגנה שהיא בעייתית גם ככה.
החזק מנצח את הבינוני והבינוני מנצח את החלש, ככה זה בטבע.
כדי שהנחות יתעלה ויגבור על החזק ממנו, הוא צריך לבוא בגישה ובטקטיקה הנכונה ועם אופי וחוסן מנטאלי.
אבל ברגע שהחלש חושב את עצמו למה שהוא לא היה ולא יהיה לפחות בעתיד הנראה לעין, הוא יקבל בראש בכל פעם שיפגוש יריב חזק ואיכותי ממנו.
עזבו אתכם משמות והשוואות פרטניות.
יש פה הבדלים גדולים בתשתית, בחינוך ובמנטליות. לא יעזור כלום.
המשמעת , הטקטיקה ,העמידה על המגרש ובעיקר הכושר הגופני ,אלה ההבדלים ביננו לבינם. זה היה נראה כאילו משחקים פה 15 נגד 7...
והכי עצוב - וולס היא לא נבחרת כזאת גדולה.
לדעתי, אם רוצים באמת לשנות פה משהו בתשתית הפתרון (שייקח לא מעט שנים) הוא צוותי אימון כמו במכבי ת"א במרבית קבוצות הליגה, או לפחות בקבוצות המובילות.
ואני יודע "שהילידים" לא אוהבים את הרעיון הזה, אבל צריך לומר את האמת - החשיבה שלהם שונה, ההתנהלות אחרת, המשמעת והמקצוענות או בקיצור האלף בית של ספורט תחרותי. אנחנו פשוט לא שם. זאת האמת וכדאי שנפנים אותה.
במצב הנוכחי באמת שעדיף לכולנו להתמקד בשיפור הבסיס שלנו ואח"כ שידברו איתי על מונדיאלים ואליפויות אירופה. במצב הזה עדיף לכולנו פשוט לא להגיע לשם.
אני שומע כל הזמן "ווילס היא לא נבחרת גדולה", ווילס היא נבחרת בינונית" ועל זה אני בדיוק מדבר.
ווילס היא נבחרת יותר טובה מישראל נקודה סימן קריאה. נבחרת שמורכבת משחקני פרמייר ליג לגיטימים ועם שני שחקנים מהטופ העולמי (בייל וראמזי), פיזית יותר, חזקה יותר מנטאלית.
ברגע שהלך הרוח לפני המשחק הוא שאנחנו "פייבוריטים" בלי שום ביסוס, פה קבורה הבעיה.
קשה לנו "כעם יהודי גאה" להודות בכך שאנחנו נחותים מהגויים בכל מה שקשור לספורט וכושר גופני.
אתם שוחטים את הנבחרת מהר מידי נתפסה ליום סופר חלש זה קורה ...
לא צריך עכשיו לשחוט את כולם עדיין אלה השחקנים הכי טובים שלנו והמאמן הכי טוב בארץ...
כמו שהפסדנו אתמול אפשר לעשות תוצאה טובה נגד בלגיה...
קיבלנו אתמול גול בדקה קריטית אם יורדים למחצית ב-0:0 הכל עוד יכל לקרות פתאום דקה לחצי קיבלו גול מטעות משולשת ואז חצי שני התחלנו כמו שסיימנו את המחצית ונגמר המשחק...
עם של עדר מנצחים כולם השחקנים הכי טובים באירופה מפסידים מחפשים איפה לקבור את הנבחרת קצת מוגזם...
הבעיה של הנבחרת אתמול היתה המאמן שלה שלא קלט חצי שעה לפני שהם עולים אם שלושה בלמים ובמקום להוציא את טל בן חיים ולהכניס קשר אחורי המאמן של ולס עדה בית ספר למר גוטמן

Sent from my iPhone using Tapatalk
(29-Mar-2015 10:07)דוד חטב כתב: [ -> ]אתם שוחטים את הנבחרת מהר מידי נתפסה ליום סופר חלש זה קורה ...
לא צריך עכשיו לשחוט את כולם עדיין אלה השחקנים הכי טובים שלנו והמאמן הכי טוב בארץ...
כמו שהפסדנו אתמול אפשר לעשות תוצאה טובה נגד בלגיה...
קיבלנו אתמול גול בדקה קריטית אם יורדים למחצית ב-0:0 הכל עוד יכל לקרות פתאום דקה לחצי קיבלו גול מטעות משולשת ואז חצי שני התחלנו כמו שסיימנו את המחצית ונגמר המשחק...
עם של עדר מנצחים כולם השחקנים הכי טובים באירופה מפסידים מחפשים איפה לקבור את הנבחרת קצת מוגזם...

גם אם המחצית היתה מסתיימת בתיקו (שלא בצדק כי הם היו טובים יותר) היית מפסיד בחצי שני.
כשאתה כותב "השחקנים והמאמן הכי טובים בארץ" תמתח קו חזק ומודגש מתחת למילה "בארץ".
אני לא התלהבתי אחרי הניצחונות באנדורה ובקפריסין כי אנחנו יותר טובים ולא התלהבתי אחרי ניצחון על בוסניה שהגיעה במומנטום שלילי, זחוחה ובלי הכוכב מס' 1 שלה, אני רוצה לראות עכשיו את ישראל מול בוסניה.
אנחנו לא ברמה של עליה ליורו גם אחרי שפלאטיני הרחיב את מס' המשתתפות, אז די כבר עם גניבת הדעת הזו, כבר אפשר לשקר את עצמנו.
לא יודע איך המשחק ניראה בטלויזה,במגרש זה היה ממש לא נבחרת שנתפסה ליום חלש,זה היה כלום ושום דבר,במקרה הגרוע קיוויתי לכתובת לכל כדור(וכן מותר לאבד כדור ולמסור לעתים לכתובת לא מדויקת),אבל ציפיתי למשחק הגנה מסודר(זה גוטמן) ולא למקריות בכל מהלך הגנתי וקיוויתי ליציאה מסודרת להתקפות בכלל ומדויקת למתפרצות.
ולא ראיתי לא את זה ולא את זה ובטח שלא את זה.
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's