מכבי נתניה

גירסה מלאה: רגע האמת של המועדון הזה הגיע!
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
אייל במידה ולא מוכרים את קיודה העונה וממשים את הצ'קים והבטוחות של שגב וכל הגרעון ישולם , אז מה קורה בעונה הבאה? 1)שגב מחליט להשאר לעוד עונה , האם יש לו אפשרות להיות בעלים בלי להשקיע שקל? או למשל הוא יכול למכור רק בעונה הבאה את קיודה ועם זה להמשיך?
או 2) ששגב יעזוב מיד בסוף העונה ואז קיודה עדיין שייך לנתניה ואז מאור או מישהו אחר יכול להכנס?
או שחייבים למכור למישהו את המניות ולכן שגב ישאר פה עד שיבוא קונה?

ועוד שאלה מה קורה אם שגב בוחר לא לשלם ולבטל את הצ'ק או משהו כזה? מה קורה לקבוצה ומה עושים לשגב?

עונה הבאה אנחנו נהיה בליגת העל ונתניה תביא לפחות 3 זרים חדשים ושחקנים חדשים והכל יהיה טוב ויפה
מהכסף העתידי הזה אפשר להשאיר את קיודה במקום כל הזרים והישראלים שיגיעו לפה עונה הבאה
יהיו בעלים חדשים רק חבל שהם לא מתעוררים עכשיו
אלדד, מכל הבלגן הזה, מה שבטוח זה ששגב לא יכול להיות הבעלים בעונה הבאה. כי בתור פושט רגל, אין לו שום סיכוי להעמיד ערבות בנקאית שבבקרה יאשרו.
לכן אנחנו צפויים לעוד הרבה בלגן בתהליך המכירה של הקבוצה. במקום שביולי אוגוסט אנחנו נתעסק בבניית קבוצה ואימון, אנחנו נהיה עם קבוצה בלי מאמן, בלי שחקנים ובלי יכולת לחתום על חוזים.
וזו התחזית האופטימית. התחזית הפסימית זה בתי משפט, פשיטת רגל והורדת ליגה.
(24-Feb-2015 17:08)אייל ס כתב: [ -> ]
(24-Feb-2015 16:59)זאב רווח כתב: [ -> ]לפני יומיים אמרת 4-5 מליון עכשיו זה הפך ל 9 מליון ????

מקסימום כתבתי.
מעולם לא נקבתי בסכום 4/5 מיליון.
.עובדתית יש בור של בין 8 ל9 אחרי הזרמת המיליון של שגב ומעט צימצומים שנעשו לאחרונה.
הדרך לסגור את הגרעון אלו הצ'קים של שגב בתוספת מכירת נכסים,את שאר המקורות מיצו עד תם.
אייל הבור של 4 מליון כולל קאיודה או בלי . כי אם בלי עדיף לחכות לשנה הבאה כולל גרירת חוב של 4 מליון ולדעתי בקיץ נמכור אותו ב מליון יורו לפחות אם סוחר הילדים שם 600 אז בטוח הוא חישב את הרווח שלו
הבור הוא של בין 8 ל9 מיליון,להערכתי קרוב יותר ל9.
.מול הבור,ישנה ערבות בנקאית של מיליון וחצי דולר שכניראה לא שווה יותר מהנייר שעליה היא רשומה,להל"ן קשקוש בלבוש וישנם 3 צ'קים ע"ס כולל של 3 מיליון ש"ח,שכניראה שווים את המספר הרשום עלצגבי הצ'ק,להל"ן 3 מיליון בחודש אוגוסט ורכוש.
כשיממשו רכוש נדע מה הוא שווה,כרגע אפשר לזרוק כל מספר על כל סעיף ברכוש.
לגבות מאוהדים 5000 ש"ח עבור מניה זה לא הפיתרון.
כמו שאמרו כאן , בעונה הבאה לא תגיע לרבע מהסכום שנאסף בשנה הראשונה.

צריך לבנות מודל שהצעתי בעבר אפילו למנהלת השיווק הקודמת. תוכנית ארוכת טווח שעיקרה הוא:
בעת קניית מנוי תתאפשר לאוהד להוסיף סכום (לא גדולת למשל 100 ש"ח) עבור אותו סכום יהיה חבר מועדון ויזכה להטבות לדוגמא:
1. בחירת מושב קבוע
2. הזמנה לאספות חברי המועדון
3. הצבעה על נושאים (יחסית שוליים) כגון עיצוב תלבושת, אוטובוס וכו'.
4. קדימות במכירת כרטיסים
5. כניסה חינם למוזיאון (סתם סתם)
וכדומה.

נכון שבהתחלה זה לא כסף גדול אבל זה יעזור לבנות בסיס אוהדים נאמן שיגדל בהתאם לכמות המנויים הנמכרים.
אם היינו מתחילים עם זה לפני עשור , היינו היום לטעמי תלויים הרבה פחות בשיגעונותיו של אדם כזה או אחר.
תזכרו שזה לא רק עניין של כסף , יש פה הרבה מעבר.
(24-Feb-2015 12:06)עידן444 כתב: [ -> ]שילמנו 650 ש"ח. לא יודע על איזה 550 אתם מדברים. אולי עשו לכם הנחה... ולילד\חייל\סטודנט זה מחיר גבוה.
מעבר לזה ההבדל בין אנשים כמו חטב לאנשים כמוני זה שהוא זורק את האשמה על הקהל שהוא חלק ממנו וגם הוא עצמו חוץ מלזבל את השכל בפורום לא עושה כלום ולא יוזם שום התארגנות אלא מחכה שאחרים יעשו זאת, ואנשים כמוני מודים שהם נמצאים בנקודת זמן בחיים שנלחמים על כל שקל כדי לשרוד, נמצאים רוב היום מחוץ לבית ובקושי רואים את הילדים, ואני בטוח שזה המצב של לא מעט אנשים כאן בפורום. 5,000 ש"ח זה הגן של הילדים שלי בחודש! אולי אוציא אותם מהגן בשביל מכבי נתניה? אולי גם נמכור את האוטו? נפדה איזה קופת פיצויים על חשבון הפנסיה?
אם בעלי ממון לא מסירים את הכפפה(ובעלי ממון, הם ולא אחרים הם אלה שמביאים את רוב הכסף להפועל ת"א ולא פואדים, ערבים מיפו והח'ברה מג'סי כהן וחבריהם מחולון\בת ים, ואני בטוח שגם לא זוגות צעירים עם תינוקות, או משפחות ממעמד הביניים), אז מי?
אתמול היו 50 איש מול הבית של אורליצקי. מעניין עם חטב היה שם...

אני מודה שאני לא בשלב של לתרום מזמני היקר לקהילה כשתהיה התארגנות אני אתרום את חלקי בנושא הכספי ואכריח גם את חברי הקרובים ויד לי לא מעט כאלה רק צריך שנדע לאן הכסף מנותב..אגב גם מי שפנה אליי בפרטי כאן או בפייסבוק אמרתי את האמת אין לי לא את הזמן ובעיקר לא את הסבלנות ...
מספיק עבדתי 4 שנים בשכר התנדבותי מיציתי את החלק הזה בחיי...עידן לא מבין מה אתה רוצה ממני ...
(25-Feb-2015 1:29)דוד חטב כתב: [ -> ]
(24-Feb-2015 12:06)עידן444 כתב: [ -> ]שילמנו 650 ש"ח. לא יודע על איזה 550 אתם מדברים. אולי עשו לכם הנחה... ולילד\חייל\סטודנט זה מחיר גבוה.
מעבר לזה ההבדל בין אנשים כמו חטב לאנשים כמוני זה שהוא זורק את האשמה על הקהל שהוא חלק ממנו וגם הוא עצמו חוץ מלזבל את השכל בפורום לא עושה כלום ולא יוזם שום התארגנות אלא מחכה שאחרים יעשו זאת, ואנשים כמוני מודים שהם נמצאים בנקודת זמן בחיים שנלחמים על כל שקל כדי לשרוד, נמצאים רוב היום מחוץ לבית ובקושי רואים את הילדים, ואני בטוח שזה המצב של לא מעט אנשים כאן בפורום. 5,000 ש"ח זה הגן של הילדים שלי בחודש! אולי אוציא אותם מהגן בשביל מכבי נתניה? אולי גם נמכור את האוטו? נפדה איזה קופת פיצויים על חשבון הפנסיה?
אם בעלי ממון לא מסירים את הכפפה(ובעלי ממון, הם ולא אחרים הם אלה שמביאים את רוב הכסף להפועל ת"א ולא פואדים, ערבים מיפו והח'ברה מג'סי כהן וחבריהם מחולון\בת ים, ואני בטוח שגם לא זוגות צעירים עם תינוקות, או משפחות ממעמד הביניים), אז מי?
אתמול היו 50 איש מול הבית של אורליצקי. מעניין עם חטב היה שם...

אני מודה שאני לא בשלב של לתרום מזמני היקר לקהילה כשתהיה התארגנות אני אתרום את חלקי בנושא הכספי ואכריח גם את חברי הקרובים ויד לי לא מעט כאלה רק צריך שנדע לאן הכסף מנותב..אגב גם מי שפנה אליי בפרטי כאן או בפייסבוק אמרתי את האמת אין לי לא את הזמן ובעיקר לא את הסבלנות ...
מספיק עבדתי 4 שנים בשכר התנדבותי מיציתי את החלק הזה בחיי...עידן לא מבין מה אתה רוצה ממני ...

לא רוצה ממך כלום. אני חושב שאתה נותן משקל גדול מידי לאדישות הקהל ולפסיביות שלו. הקהל ישאר פסיבי כי הקהל כבר לא מתרגש מדיווחים בתקשורת ובגלל שסך הכל יש במועדון שקט, גם אם הוא מדומה זה עדיין שקט, המצב בטבלה יציב, ולאחרונה אנחנו אפילו(כמה מפתיע!) נהנים מכדורגל.
יתכן מאוד ופעולות מחאה של הקהל עלולות רק להזיק ולהכניס את כל המערכת לסחרור שבמצב העדין הזה יכול להביא בקלות לירידת ליגה על הדשא!

הכעס שלי הוא שאף אחד לא לוקח אחריות על כך שאנשים לא מקבלים משכורת כבר 3 חודשים ומתנים את העניין במכירה של שחקן כאילו הוא קרקע נדלנית.
עד כמה שאני יודע תקציב מכבי נתניה לעונת 2014/2015 אושר. כולל לארי קאיודה, ואפילו כולל דודו שרוב החוזה שלו נחסך. לאחר מכן גם אושרו בבקרה חוזיהם של פירס, גביש, ואפילו הועבר באופן מוזר חוזה של עוד שני שחקנים שאם הקופה ריקה אפילו אם החוזה שלהם הוא שקל אחד בשנה, איך בדיוק העבירו אותם???
מי שאישר את התקציב שיקח את האחריות. מניח שהוא אותו אחד שגם אישר לא מזמן את החוזים של רוני לוי, נבו מזרחי וגל מסיקה. הוא גם יכול היה להגיד- אתם כבר חודשיים לא משלמים שכר- מצידי תמנו את ערן לוי למאמן שחקן- לתקציב הזה אתם לא מוסיפים שקל!
אבל אף אחד לא לוקח אחריות, לדעתי האוהדים של נתניה אפילו לא יודעים מול מי למחות. אני חושב שלחלק גדול אפילו לא ברור אם אלי שגב הוא איש בזוי או דווקא איש שצריך לנשק לו את הרגליים!
במי שצריך להילחם, ובכל הכוח זו הבקרה התקציבית!
התשובות שהשחקנים שלנו קיבלו בהתאחדות הן עלבון לאינטיליגנציה! שולחים אותם ליוסי מאור??? כל החוזים מופקדים בבקרה- שיראו חוזה אחד שחתום עליו יוסי מאור! שיראו ערבות אחת שחתום עליה יוסי מאור ואז אפשר יהיה לפנות ליוסי מאור...
מי שאישר את החוזה הזה הוא בא כוחה של ההתאחדות.
הם ורק הם אחראים לכסף של השחקנים! הם ורק הם התרשלו!

ונחזור אליך חטב,
אין לי כלום נגדך, אבל אתה חוזר על מנטרה מעייפת. מני ויצמן, עידו חג׳ג׳, חיים רמון, וכל אלה שמחזיקים את הפועל ת״א זה לא אנשי הרחוב. זה לא אנשים כמוני כמוך... העמותה שם גייסה כסף וברור שהאנשים שם לא יוכלו לגייס שוב את הרחוב אלא רק את האנשים הכבדים- וגם אותם כבר לא. הפועל ת״א בסכנת ירידה מוחשית לא פחות מאיתנו ואף יותר. לדעתי הם חרא קבוצה. ובלי רוכש הם גם ישארו חרא קבוצה שתאבק על חייה. נשמע מוכר?
גם שם מכרו עכשיו שחקן שהוא עבורם חתיכת סמל כדי שיוכלו לגמור את העונה.
אתה חוזר על המנטרה הזו בפורום של 20 איש שאחרי משחק טוב הופכים ל 40 ואחרי משחק רע הופכים ל 80, אנשים מהשורה בכל מיני גיליים שלא נמצאים כאן בפורום כתרומה למכבי נתניה או מתוך שאיפה להפוך לחלק פעיל בקבוצה, מעולם לא התייעצו איתי או עם הרוב כאן בקבלת החלטות, מעולם לא ישבנו בישיבות הנהלה, עבור רובנו רב הנסתר על הגלוי, אין כתובת מלבד רועי דניאל שעושה את המקסימום (ואפילו הוא הותקף אתמול בראיון ע״י שירלי בר דיין ולשמחתי השיב לה בתקיפות), ואתה פונה כאן כאילו אתה פונה לכל אוהדי מכבי נתניה לדורותיה וכולם שומעים אותך פה, אנחנו סך הכל אוהדים, ניזונים מתקשורת, לא יודעים מה נכון ומה לא ולמי להאמין... גם אם נצליח לגייס 200,000 ש״ח שזה סכום דימיוני זו טיפה בים שלא תזיז דבר. אנשי הרחוב, אוהדים מהשורה הם לא הפתרון לבור הזה וזה ברור לכולם. אתה חושב אחרת בו תראה לנו איך...
רק להגיד שמאוכזב ומאוכזב ומאנשים שאין להם הרבה מושג מה באמת קורה זה קצת מעייף...
400 אלף יורו תמורת 60 אחוז. זה מה שיציל את נתניה ? בקיצור אפשר להגיד שלום לקאיודה .

Sent from my iPhone using Tapatalk
600 על 60% כרטיס.
זה פורסם ב ONE ואיך אומר קופמן? נראה אמין כמו קונדום משומש...
למה שאיזי שרצה לשלם 600 על כך הכרטיס יסכים לשלם 600 על 60% כרטיס?
גם נכתב שהוא רוצה לרכוש לבדו. וגם נכתב שהוא לא יביא שחקן שלא רוצה להגיע...
בקיצור כל הידיעות האלה שוות לתחת!
בוואלה כבר מדובר על מתווה אחר שמבחינתי הוא חלום רטוב, אבל גם את זה אני לא רואה קורה לצערי...
ה400 פורסם בספורט5.
מה שפורסם בוואלה לא יכול לקרות.

Sent from my iPhone using Tapatalk
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Reference URL's