מכבי נתניה

גירסה מלאה: רגע האמת של המועדון הזה הגיע!
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
(25-Feb-2015 19:25)עידן444 כתב: [ -> ]"גורמים במועדון טוענים שישנם גורמים חיצוניים שמנסים למנוע מאנשי עסקים לתת תרומות."

יש למישהו מושג במה מדובר?

תקרא את מה שאייל אמר ותבין.
המפתח אצל שגב, ישחרר את עצמו מנתניה , יש אנשים שרוצים לעזור ולשים כסף והקבוצה לא תצטרך למכור את קיודה!!!
כל עוד הוא נשאר והוא הקובע הבלעדי אנשים לא מוכנים לשים שקל אחד.
רשום שאנשים רוצים וגורמים מנגד מונעים זאת מהם. זה דבר קצת שונה...
מקווה שהציטוט לא נכון,כי רק אדם אחד במועדון יכול להוציא משפט כזה(למעט שגב ועושי דבריו).
יכול לומר לכם,שיש קבוצה של אוהדים שמוכנים לדאוג להלוואה בסכום ששגב התכוון לקבל מאיזי שרצקי בתנאי שהכסף הזה יהיה חלק מסגירה מסודרת של העונה ולא רק של חודשיים שכר וששגב יניח לנו במנוחה.
(25-Feb-2015 20:36)אייל ס כתב: [ -> ]מקווה שהציטוט לא נכון,כי רק אדם אחד במועדון יכול להוציא משפט כזה(למעט שגב ועושי דבריו).
יכול לומר לכם,שיש קבוצה של אוהדים שמוכנים לדאוג להלוואה בסכום ששגב התכוון לקבל מאיזי שרצקי בתנאי שהכסף הזה יהיה חלק מסגירה מסודרת של העונה ולא רק של חודשיים שכר וששגב יניח לנו במנוחה.

אנשים יקרים כאלה, הם האלטרנטיבה היחידה שאני רואה מלבד תקיפה מסיבית של נושא הערבויות...

הציטוט הוא קופי פייסט מהאתר ספורט 5.
אתם מדברים שטויות איך שגב ישחרר עצמו מנתניה כל עוד הוא לא סגר את חובותיו ??
שישלם 3 מיליון , וישחרר את הקבוצה, ולאף אחד לא יהיה טענות אליו.
זה שליש מיתרת החוב שלו.
ואם אין לו שאול ? מה תעשה תתן לו מכות ? אין לו !!
יש 3 מיליון ערבויות נורמליות נניח שקאיודה שווה 4 מיליון אנחנו ב-7 מיליון מתוך 9 ???
אז יכול להיות שיש תקווה כי 2 מל״ש זה הרבה אבל לא בלתי פתיר...
אני צודק ??? אייל , אסף???
ברור לכולם מה שהיה ברור לפני כמה חודשים שגב לא יראה את פרצופו יותר...
אי אפשר לגבות את הערבויות מיידית ולנשל אותו מהבעלות ???
נראה לי דוד חטב ששגב מנסה שלא להכניס עוד כספים למכבי נתניה פרט למיליון ש"ח. מה שאומר שיש גירעון גדול שרק אם קאיודה יקבל יכולת של מארדונה + מסי ביחד - נוכל לכסות.
אם מדובר ב-3 מיליון ערבויות נוספות מהבנק בקיסריה (ועליהן לא חל ההסדר של שגב עם הבקרה) ושהן מבנק ישראלי, ושהן ניתנות למימוש בסוף עונה זאת, הרי שהסכומים שנקבת מדוייקים. אני לא יודע לענות על השאלה הזאת (אם זה ערבויות שהן מעבר להסדר שלו עם הבקרה, האמת נראה לי שלא) ולטעמי, אם כן, שגב מנסה להימנע מהן. כלומר, יש בור של 5 מיליון ש"ח (בהנחה וקאיודה נמכר ב-3 מיליון).
אל תשכחו שלקבוצה הקודמת שלו מגיע 30 אחוז מהמכירה
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Reference URL's