מכבי נתניה

גירסה מלאה: ייצחק גווילי במשא ומתן לרכישת מכבי נתניה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
איש העסקים יצחק גווילי נפגש בשעה זו עם נציג מכבי נתניה שחזר לכותרות, קובי בלדב ורואה החשבון של שני הצדדים בניסיון לסגור את קניית המועדון על ידי גווילי כבר השבוע.
מישהו מכיר ???
נקוןה שזה באמת נכון שיציל את נתניה.
הלוואי וזה נכון. אני רק מקווה ששגב לא יעשה בעיות במידה ואכן האיש מעוניין בקבוצה.
כרגע זו ידיעה בדיוק כמו מאות ידיעות שצפות "בעונות מלפפונים".
בכל מקרה,על פי הפרסום בגלובס לא מדובר במיץ או בשחר,גם לא באלונה,לכן חייבים לתאם ציפיות.[/quote]
בין הצדדים נקבעה פגישה שמתקיימת בשעה זו ובה מבקש גווילי לדעת שלמועדון אין חובות עבר, להוציא את שתי המשכורות מהחודשיים האחרונים שחייבים לשחקנים וכמובן חיזוק מידי בחודש הבא של לפחות ארבעה שחקנים שיחזקו את הקבוצה.

גווילי אמר ל-ONE: "אני אוהד נתניה מושבע מאז שאני זוכר את עצמי. באתי לפגישה במטרה אחת - לקנות את נתניה ולהושיע אותה מכל התסבוכת אליה נקלעה. יש פה הרבה עבודה, יהיו פה שינויים אם אכן מכבי נתניה תהיה שלי, כי אני אוהב לרוץ למרחקים ארוכים. אני מאוד מאוד רציני".
אייל מספיק שכתוב שהוא אוהד נתניה
עפ ספורט5 שגב לא מעונין למכור לו.
איש עסקים הביע עניין בנתניה, אלי שגב מתנגד
יצחק גווילי כבר נפגש עם אנשים במועדון ("מקווים שהוא לא עושה סתם כותרות"). הבעלים אלי שגב מתנגד: "אני במו"מ עם רוכש מארה"ב, אני קובע למי יעברו המניות".
לדעתי צריך לקבוע חוק כאשר בעלים לא מעביר כסף לתיפעול השוטף של המועדון הוא מאבד את זכות הבחירה למי למכור את הקבוצה

Sent from my iPhone using Tapatalk
אם האנשים שעומדים מאחוריו הם לירון בסיס וחיים רביבו והם גם המתווכחים בעיסקה אז כדאי מאוד לקובי בלדב ושות' להתרחק מזה והמבין יבין.
לא רציני.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
Reference URL's