מכבי נתניה

גירסה מלאה: ייצחק גווילי במשא ומתן לרכישת מכבי נתניה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
(07-Dec-2014 16:25)טל.מ כתב: [ -> ]כנראה שבוואן אין אישור להוריד הודעות של אופירה בלי אישור של אופירה ...

מעניין שבאתרים האחרים לא נסחפים אחרי וואן.
כי כנראה שאין כלום בידיעה הזו ורק בוואן מתקשים לרדת מהעץ.
טוב כנראה שמחתי מוקדם מדי אבל זה כבר קרן אור שמישהו רוצה אותנו Smile
בכול מקרה שגב אמר בקולו בחמישי שעד שישי יכנס כסף היום כבר ראשון
(07-Dec-2014 16:33)mordii2 כתב: [ -> ]טוב כנראה שמחתי מוקדם מדי אבל זה כבר קרן אור שמישהו רוצה אותנו Smile
בכול מקרה שגב אמר בקולו בחמישי שעד שישי יכנס כסף היום כבר ראשון

ומחר שני, ומחרתיים שלישי.
זה כבר על גבול הנוכלות. מעסיק שמתעלל ככה בעובדיו.
ולא כולם סטארים שמרוויחים הרבה. ההיפך. הרוב מקבלים מעט.
כמה צחוק יכול לעשות אלי שגב ממכבי נתניה. עוד שבוע יהיה כסף... מחר יהיה כסף... ביום ראשון נשלם... מכרתי בית... יש משקיע בדרך.... בינואר עוזב את הקבוצה ... בשיחה אחרת מוכן למכור חמישים אחוז למשקיע אמריקאי .למה לא מאה אם אתה עוזב בינואר? מה הולך פה לעזאזל?
האמת לפחות לגבי החמישים אחוז - זה כבר נאמר אצל איינשטיין בשבוע שעבר. השאלה רק אם מישהו מאמין. לגבי הבית - צריך לשאול את יוסי מאור ..
הייתי ביום שישי בקיסריה, לא ראיתי שלטים למכירה
עכשיו גוילי עלה לשידור אצל אופירע והוא אמר שהוא רוצה לקנות את נתניה ושעד סוף השבוע יחליט האם לקחת או לא אני מקווה שכול מי שעוסק בנתניה יהיה בעד ושגב לא ינסה לעשות עוד סיבוב על נתניה ואם הוא חושב שהוא ירויח כסף מהמהלך אז שישכח מזה

Sent from my iPhone using Tapatalk
אופירה היתה צריכה להצדיק את הכותרת שלה מהבוקר. אני בטוח שאין בידיעה הזו דברים אמיתיים.
האיש דיבר בקולו. אוהד הקבוצה(סוף סוף משהו שבא מאהבה וכאב אמיתי למצב הקבוצה). לא המולטי מיליונר שיביא מיליונים מהבית. איש שמומחיותו היא ״מבריא חברות״. ככזה אם הוא יבוא ברור שהוא בא במטרה להבריא את החברה(בכל הראיון לא הפסיק להתייחס למכבי נתניה כאל חברה ואמר שהוא עושה זאת בכוונה).
ירצה לראות תקציבים מאוזנים. אמר בפירוש שאדם שבונה תקציב שהוא צריך להביא כסף פרטי של 11 מיליון ש״ח עם ערבויות כאלה וצ׳קים בצורה שזה נעשה פשוט מטומטם.
ללא ספק מסוג האנשים שיבנו מועדון בריא, אך אני בספק אם יכולים להביא את המועדון להישגיות, אלא אם כן כרואה חשבון ואיש מוערך בעולם העסקי מסוגל להביא מקורות מימון גדולים בהרבה מכפי שהורגלנו.
אני חושב שאחד כזה יכול להיות מצויין על מנת להכין את הקרקע עבור ״המולטי מיליונר״ המיוחל שאני מקווה שילך באותה הדרך אבל גם יביא איתו השקעה של כמה מיליונים בשנה כדי לשמור על הכשרונות הקיימים בבית ולהיות מסוגל להביא שחקני רכש משמעותיים נקודתיים מבחוץ.
נשמע שיש לו הרבה רצון, אבל כמו מאור, לדעתי בחיים לא יקח את הקבוצה עם גרעון משמעותי.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
Reference URL's