מכבי נתניה

גירסה מלאה: ייצחק גווילי במשא ומתן לרכישת מכבי נתניה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
נקווה שאיציק גווילי או הרוכש של שגב יכנסו ויצילו אותנו
(08-Dec-2014 19:40)ORENARIEL כתב: [ -> ]אז האם לשגב נגמר הכסף או שנמאס לו ממכבי נתניה?
כי איך אפשר להתחייב בתחילת עונה על תקציב ואז פתאום להגיד אין לי..

בניגוד לכל העיתונאים ב103 וב90 ובוואלה ובכל מקום אפשרי,אני לא מכיר את המצב הכספי של שגב ומעולם לא הגיש לי "דו"ח עושר",מצד שני כמו לא מעט אנשים אני מכיר את התנהלות הכספית בשנה האחרונה(דגש על 12 חודש).
והתנהלות מאז דצמבר 13 מצביעה על מחסור חמור במזומנים בארץ(מה קורה בחו"ל ,ממש לא ידוע לי וכניראה לא לאחרים).
סוד ההצלחה של עסק מסחרי הוא תזרים מזומנים חיובי ויש כאן לא מעט בעלי ניסיון שיכולים להעיד על כך.
מכיוון שמכבי נתניה סחטה חלק גדול מהאופציות התזרימיות של העונה כבר בעונה שעברה והכספים שהבעלים התחייב להזרים לא זרמו,הגענו לסיטואציה שהגענו.
מכיוון שאנימלא בוחן לב וכליות אך כן קורא את הכתובות הרבות ברחבי האיצטדיון ומתקן האימונים,אני בדעה שהבעיה היא בעיה כספית שגררה רצון לעזיבת הקבוצה.
(08-Dec-2014 19:40)ORENARIEL כתב: [ -> ]אז האם לשגב נגמר הכסף או שנמאס לו ממכבי נתניה?
כי איך אפשר להתחייב בתחילת עונה על תקציב ואז פתאום להגיד אין לי..

בוא נחשוב ביחד...

משכורות לשכירים שלו, הוא לא משלם
את הצ'קים שלו אף אחד לא מעז להפקיד
הבנקים, שבנויים על אמון, מסרבים לשלם ערבויות בנקאיות שלו
לארץ הוא לא חוזר
את הבית הפרטי שלו הוא מוכר

אם זה נשמע כמו פשיטת רגל ומריח כמו פשיטת רגל אז ...
אז למה שהבן שלו יאמר אבא שלי יכול להחזיק 2 קבוצות בליגת העל ?
אני חושב שיש הרבה דברים שלא ידועים לאוהדים מה שקורה וקרה בן אלי שגב ויוסי מאור וכל המחנאות משני הצדדים
(08-Dec-2014 21:43)זאב רווח כתב: [ -> ]אז למה שהבן שלו יאמר אבא שלי יכול להחזיק 2 קבוצות בליגת העל ?
אני חושב שיש הרבה דברים שלא ידועים לאוהדים מה שקורה וקרה בן אלי שגב ויוסי מאור וכל המחנאות משני הצדדים

תשאל את הבן שלו שאם אבא שלו יכול להחזיק 2 קבוצות בליגת העל, למה הוא צריך למכור את הבית בגלל קבוצה אחת????

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
אלון לא מסתדר לי כל הקטע הזה זה נראה יותר קונביניון הסידור שיוסי מאור קונה ממנו את הוילה בקיסריה
הדבר הכי מדהים ששגב מתנהל כאילו הכל בסדר, ממשיך להבטיח שישלם, משכנע את מזרחי להמשיך, ובנתיים אנשים לא מקבלים כסף והמועדון משותק, עד מתי?
(08-Dec-2014 21:43)זאב רווח כתב: [ -> ]אז למה שהבן שלו יאמר אבא שלי יכול להחזיק 2 קבוצות בליגת העל ?

להיכשל בעסקים ולפשוט רגל זאת לא עבירה פלילית, גם אנשים טובים נופלים.
מי שיכול להחזיק 2 קבוצות ומבחירה מחליט לא לשלם שכר לעובדים הוא חרא, טינופת, בן זונה ועבריין.

אני רוצה להאמין ששגב איש טוב שנפל שלא בכוונה רעה
״זאב רווח״- האיש מסובך כלכלית. למה אתה מתעקש להתעלם מזה? לגבי הראיון עם הבן שלו- אני כבר באותו יום אמרתי שהוא מתמם, מבזה, ולא שווה את ״הנייר״ שהוא כתוב עליו.
הוא גם אמר שאבא שלו יגיע לארץ בתחילת השבוע ויעשה סדר. אז אמר... או שגם הוא לא יודע את המצב האמיתי של אבא שלו, או שהוא אידיוט, או שהוא שניהם יחד.
הוא גם לא שם לב שבהנחה שהדברים שלו היו נכונים- הוא סך הכל הופך את אבא שלו מאיש טוב שהסתבך לאדם מפוקפק במקרה הטוב ולפושע נמלט במקרה הרע
עידן בוא נעזוב את הילד,בסופו של הליך הילד כמו ילד לויאלי לאבא שלו ובעיקר למה שהוא שומע מימנו ואני משוכנע שמה שהילד שומע לא שונה בהרבה מי מה שאמצעי התקשורת שמעו,סביר להניח שיש לו וותק גדול משל אמצעי התקשורת בשמיעה ובהתנהלות.

ובכלל העיסוק שלנו באמיתות ההבטחות לא ישנה דבר,מכבי נתניה בכלל ואנחנו כאוהדים בפרט מסובכים בגרעון שנולד(בעיקרו) העונה,גרעון שסגירתו תלויה בלא מעט משתנים והתניות שתלויים אחד בשני בתקווה שלא יהיו תלויים אחד ליד השני.

היתרון היחיד בסיפור,שהסתיימה עוד השלייה ומרבית האוהדים והמקורבים לקבוצה מבינים את הסיטואציה והרבה יותר גרוע לא יכול להתרחש.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
Reference URL's