מכבי נתניה

גירסה מלאה: למרות המאמן ניצחון
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
בגלל שהוא לא ממוקם בתפקיד שלו קבוצות יחגגו עליו ובסוף הוא ירד לספסל . אני מסכים איתך שהוא פוטנציאל מצוין אבל בצד הוא ילך לאיבוד ( גול נגד הפועל תא, ה4:3 נגד פתח תקווה, והגול אתמול. רשימה חלקית).
(26-Oct-2014 10:35)עידן444 כתב: [ -> ]
(26-Oct-2014 9:39)טל.מ כתב: [ -> ]אני מבין את ההחלטה שלקחת להפסיק לבקר ולראות את החיוב בלבד וזה בסדר גמור. רק הבעיה היא שגם אני ואלפים אחרים היינו במשחק ואני לא בטוח שאם מישהו שלא היה יקרא את שכתבת , יבין מה היה שם באמת.
טל, כגודל הציפיה גודל האכזבה. הגעתי אתמול למגרש, ורציתי לראות רק דבר אחד. לא כדורגל גדול, לא שחקנים נותנים עקבים, לא שחקנים עושים דריבל- אלא לראות קבוצה שלשם שינוי מקשה על היריב להגיע לשער שלה ואת זה ראיתי! וראיתי את סכנין גם במשחקים אחרים, ולא, היא לא קבוצה עם התקפה חלשה(עובדה שחלק כאן שיקשקו כל השבוע "איך סכנין יפרקו אותנו" "איזה התקפה מהירה יש להם" "מפחיד לחשוב איך הבלמים שלנו יתמודדו איתם" וגם מחוץ לאיצטדיון לשמוע מכל פינה אנשים ש"עכשיו חותמים על תיקו!"), אז תן לי לייחס את אוזלת היד שלהם למערך שלנו- שהיה נכון במשחק הזה גם אם זה היה משחק גביע מול בית"ר ת"א-רמלה!
מעבר לזה שיחקנו לא רע על מתפרצות- היו כמה יציאות יפות, וכמה לא...

כמו שאמרתי, היה חסר לי רק דבר אחד- לראות את השחקנים עם אש בעיניים! שחקנים שטורפים את המגרש! אני מקווה שההתפרצות שמחה הזו בסוף תביא למפנה גם בהתנהלות של השחקנים, וגם אצל יוסי מזרחי שנמצא בלחץ גדול. קובי חסן דיבר ברדיו ביום רביעי שעבר וסיפר שהוא היה הרבה עם הקבוצה השבוע. הוא אמר שיוסי מזרחי כבר ימים לא ישן, ואני מאמין לו! יוסי מזרחי כשל, יוסי מזרחי טעה וטועה, אבל האיש לוקח ללב, והאיש מחוייב 100%, ואני בטוח שיתן הכל כדי להוציא את הקבוצה מהמצב הזה. צריך לעמוד מאחוריו!
אה... והיה עוד משהו שרציתי לראות אתמול- 3 נקודות!!!!!!!!!!!!!!!!!! וגם את זה ראיתי, וזה היה מתוק! מאוד מתוק!!!

לא הכל טוב. גם אני לא אוהב ואפילו שונא חלק מהדברים שאני רואה. אבל זה מה יש ועם זה צריך ואפשר לנצח!!!!
ואני אומר לך בשיא הכנות- אם נתניה לא היתה מנצחת אתמול- לא הייתי מגיב כאן, כי יש לי תחושה שהפורום הזה מתדלק לא מעט אנשים שעושים לקבוצה רק רע.

תבדוק טוב למה מזרחי לא ישן לא בטוח שזה קשור לכדורגל...
(26-Oct-2014 10:45)דוד חטב כתב: [ -> ]
(26-Oct-2014 10:35)עידן444 כתב: [ -> ]
(26-Oct-2014 9:39)טל.מ כתב: [ -> ]אני מבין את ההחלטה שלקחת להפסיק לבקר ולראות את החיוב בלבד וזה בסדר גמור. רק הבעיה היא שגם אני ואלפים אחרים היינו במשחק ואני לא בטוח שאם מישהו שלא היה יקרא את שכתבת , יבין מה היה שם באמת.
טל, כגודל הציפיה גודל האכזבה. הגעתי אתמול למגרש, ורציתי לראות רק דבר אחד. לא כדורגל גדול, לא שחקנים נותנים עקבים, לא שחקנים עושים דריבל- אלא לראות קבוצה שלשם שינוי מקשה על היריב להגיע לשער שלה ואת זה ראיתי! וראיתי את סכנין גם במשחקים אחרים, ולא, היא לא קבוצה עם התקפה חלשה(עובדה שחלק כאן שיקשקו כל השבוע "איך סכנין יפרקו אותנו" "איזה התקפה מהירה יש להם" "מפחיד לחשוב איך הבלמים שלנו יתמודדו איתם" וגם מחוץ לאיצטדיון לשמוע מכל פינה אנשים ש"עכשיו חותמים על תיקו!"), אז תן לי לייחס את אוזלת היד שלהם למערך שלנו- שהיה נכון במשחק הזה גם אם זה היה משחק גביע מול בית"ר ת"א-רמלה!
מעבר לזה שיחקנו לא רע על מתפרצות- היו כמה יציאות יפות, וכמה לא...

כמו שאמרתי, היה חסר לי רק דבר אחד- לראות את השחקנים עם אש בעיניים! שחקנים שטורפים את המגרש! אני מקווה שההתפרצות שמחה הזו בסוף תביא למפנה גם בהתנהלות של השחקנים, וגם אצל יוסי מזרחי שנמצא בלחץ גדול. קובי חסן דיבר ברדיו ביום רביעי שעבר וסיפר שהוא היה הרבה עם הקבוצה השבוע. הוא אמר שיוסי מזרחי כבר ימים לא ישן, ואני מאמין לו! יוסי מזרחי כשל, יוסי מזרחי טעה וטועה, אבל האיש לוקח ללב, והאיש מחוייב 100%, ואני בטוח שיתן הכל כדי להוציא את הקבוצה מהמצב הזה. צריך לעמוד מאחוריו!
אה... והיה עוד משהו שרציתי לראות אתמול- 3 נקודות!!!!!!!!!!!!!!!!!! וגם את זה ראיתי, וזה היה מתוק! מאוד מתוק!!!

לא הכל טוב. גם אני לא אוהב ואפילו שונא חלק מהדברים שאני רואה. אבל זה מה יש ועם זה צריך ואפשר לנצח!!!!
ואני אומר לך בשיא הכנות- אם נתניה לא היתה מנצחת אתמול- לא הייתי מגיב כאן, כי יש לי תחושה שהפורום הזה מתדלק לא מעט אנשים שעושים לקבוצה רק רע.

תבדוק טוב למה מזרחי לא ישן לא בטוח שזה קשור לכדורגל...

חטב תפתח בלוג של צהוב ....אין משהו שלא לכלת עליו...אז הוא מהמר כנראה..נו מה חדש...ידעו את לפני שהוא הגיע לקבוצה...
הגול לא קשור לתפקוד שלו.
א. הוא היה פצוע וחובה היה להחליף אותו.
ב. רוב המחצית השניה הוא שיחק בלי עזרה בהגנה כי ערן לוי תופקד בצד ימין (היו דקות שקאיודה עזר וערן היה חלוץ ואז לא היה למי להעביר כדור)
תסתכל בהילוך החוזר . עוברים אותו בספרינט. אין לי בעיה עם השחקן אני חושב שהוא יהיה שחקן מצוין אבל לא בעמדה הזו.
א. סרגי סוף סוף הגיע משחק מצוין שלו בכול מקום במגרש רץ להתקפה יורד להגנה כול הכבוד (לדעתי צריך אולי לחשוב אליו כקשר אחורי בטח יותר טוב מירין חסן )
ב. כול הכבוד לקהל חמש אלף איש שעודד כמו שצריך שר ושמח בלי קללות לכוון בני סכנין שפו ענק לקהל של נתניה.
בושה למשטרת ישראל שכול השבוע פימפמה שהולך להיות מלחמת דתות במגרש הגיעו 50 אוהדים מסכנין ישבו בקצע היציע לא שמעו ולא ראו אותם שורה תחתונה
סכנין עשתה טקס ונתניה שלמה את הקנס .
(26-Oct-2014 11:00)טל.מ כתב: [ -> ]תסתכל בהילוך החוזר . עוברים אותו בספרינט. אין לי בעיה עם השחקן אני חושב שהוא יהיה שחקן מצוין אבל לא בעמדה הזו.
עוברים אותו בספרינט כי הוא צלע מדקה 70 אחרי הכניסה של חלאיילה
מי שמשלב שחקנים צערים צריך לקחת בחשבון שהוא צריך לשלם "שכר לימוד".
במקרה של אבו עביד (וגם של גרשומוב למרות שזה מוקדם לקבוע) אני חושב שזה שווה את ההשקעה.
מסכים איתך פיליפצ'וק מה שטוב אצל הצעירים שהם רעבים להצליח וזה יתרון וכל נכבוד ליוסי מזרחי שנותן לצעירים הזדמנויות אנחנו נראה עוד כמה צעירים אתמול חוץ מגרשומוב ועביד גם אנס דאבור שיחק וזה כבר 3 צעירים וזה יפה מאוד
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's