מכבי נתניה

גירסה מלאה: למרות המאמן ניצחון
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
כמו שכבר אמרתי, לא רוצה לבקר, ומעדיף להתרכז בדברים הטובים.
לדעתי בגלל מצבה של הקבוצה המערך ההגנתי היה דבר נכון! את המשחק הזה היה צריך לנצח ולא משנה איך! מצידי היה גם לראות את הרוש + 10 שחקנים על קו השער- העיקר 3 נקודות!
המערך של יוסי עבד מצוין! ברוב דקות המשחק(מלבד הדקות בהן גם נכבש השיויון (שממבט בטלויזיה אני חושב שיש משהו בטענות של שמעון הרוש) בני סכנין נראתה אובדת עצות אל מול המערך הצפוף, ואם היינו עושים מתפרצות קצת יותר חכמות, היינו הורגים את המשחק הזה.
ושוב- ניצחון ניצחון ניצחון!!! אוויר לנשימה!
אחרי הסבל בשבוע שעבר היום זה היה פיצוי- קשה לי לתאר כמה אושר גרם לי שער הניצחון הזה!!!!!!!!!
ומה ומי לא היו טובים בעיני? איפה מזרחי טעה? עזבו... תנו לשמוח, וקדימה לטדי עם קצת יותר ביטחון, קצת יותר נחישות, ותקווה גדולה שהמומנטום משנה כיוון...
אגיד רק דבר אחד כללי שמאוד חסר לי ובלי לבקר אף אחד- לא רואה את השחקנים עולים עם רעל בעיניים לשרוף את הדשא!!! אני מקווה שהניצחון הכל כך מתוק הזה יזיז משהו גם בהיבט הזה.
שבוע טוב!
אני יודע ששטרית שמאלי אז מה, לא צריך להפריע להפך בהתקפה זה יתרון לבוא עם רגל הפוכה.
לא יודע מה ראיתם אבל אבו עביד היה מצוין ולא בתפקיד הטבעי שלו.
צריך לתת לו את הזמן ויהיו עוד חורים שהוא יעשה אבל לראות אותו אוכל את הדשא ואת המחויבות שלו זה שווה יותר מעוד פרימדונה שטרית או שכונה קנדה.
עוד נקודות אור מהמשחק הזה:
סרגי - משחק ללא טעויות למרות שלא עמד במבחנים כל כך ובונוס גול.
גרשומוב - שחקן מוכשר שצריך לקבל את הצ'אנס אבל יחד עם זאת חייב לאכול והרבה חדר כושר.
ערן לוי - לכל הקשקשנים שקוראים להוציאו מההרכב, תביאו לי אלטרנטיבה הולמת ואז נגיב לכם עניינית.
ומילה לאדון טל הידען הגדול שקבע נחרצות שאנחנו הקבוצה החלשה בליגה, אני לא ראיתי היום מולי קבוצה טובה יותר.
אין דרך אין שיטה 3 נק' זה מה שחשוב מכבי נתניה של היום צריכה בטחון זה הנצחון שאולי יקנה לנו את הבטחון.
הרוש -מתחיל לצבור בטחון ולתת טיפהיותר שקט.
עביד -פנטסטי במשחק ההגנה ובינוני במשחק ההתקפה במצבנו זה יותר ממתקבל על הדעת
סירגי-סוף סוף נחת גול מלחמה יציאה נכונה קדימה הלוואי תמיד ישחק כמו היום השאלה מה יהיה כשיקבל פחות עזרה...
עידו- בינוני ומטה באמת שאני מקווה שכשיחזור הבטחון לקבוצה גם עידו יחזיר קצת קרדיט גם אני על סף יאוש...
הרוש- שחקן פרווה הכי בולט בארץ כלום ושום דבר...
ירין- הגנתית עזר ותמך התקפית , אפס לזכותו ניתן לומר שקשה לחזור אחרי מספר משחקים אני מאמין בו וממשיך לתת לו קרדיט..
צלישר- משחק בינוני עזר בהגנה אבל שחק יותר פשוט התקפית יש מקום לשיפור....
גרשומוב-סוף סוף שחקן שמשחרר את הכדור בנגיעה סוגר בהגנה בשקט, ורגוע עם הכדור ...בינגו
בן שושן- משחק חלש למרות שאני לא מחליף אותו...
ערן לוי- די אני לא יכול לראות את זה זה לא דומה לליגת העל הביתה מהר...
קאיודה- משחק פושר עזר יותר בהגנה מאשר תרם במשק ההתקפה
מזרחי - נניח שעל השיטה והדרך אני סולח כי 3 הנק' יקרות יותר מכל דבר ...אבל מה בדיוק החילוף של דאבור קשור לכדור ? הוא שחקן אגף בינוני(מגן,קשר) מה פתאום קשר אחורי? נגיד שרומריו עדיין לא בכושר משחק (הגיע לפה העונה שחקן בכושר) תכניס את ויקי מגן ועביד בלם וירין חוזר לקישור...
נכון שבן שושן היה יחסית פחות היום אבל עדיין הוא טוב יותר משריקי למרות הפוקס בגול....
בקיצור סוף סוף 3 נק' ואם היו לנו לפחות עוד 3 נק' (2 מ.פ"ת+1 מה. חיפה) היה הרבה יותר רוגע במערכת...
אבל תכל'ס הכל רקוב בגלל הבעלים ומזרחי אז קשה לומר שיצאתי מעודד ממשהו...סה"כ גם עם 9 בהגנה ספגנו ו-2 גולים מיקריים אבל העיקר 3 נק...
סתם משהו שחשבתי פעם אחרונה שניצחנו את סכננין בדקה ה95 הגענו לאירופה מענין לאן נגיע עכשיו.
נכון אדון משה לא ראית קבוצה טובה יותר בצד השני. איזה מזל הא ..?
(26-Oct-2014 0:47)טל.מ כתב: [ -> ]נכון אדון משה לא ראית קבוצה טובה יותר בצד השני. איזה מזל הא ..?

יש לי חדשות בשבילך בנוסף לסכנין גם שתי הפתח תקוויות, הפועל חיפה והפועל עכו הן לא קבוצות טובות יותר.
אבל כמה קל להיות כאן פופוליסטי ולהכריז אחרי מחזור 4 שאנחנו הגרועים ביותר.
גם היום אני משוכנע שאנחנו קבוצה גרועה מאוד ובעיקר עם מאמן גרוע.
אנחנו אמנם טובים מכל מי שהזכרת...ההבדל שבחלק מהקבוצות יש בעלים נורמליים ...ומנוהלות טוב ונכון ויש מקומות שזה אפילו יותר גרוע מאצלנו...
(26-Oct-2014 0:38)פיליפצוק כתב: [ -> ]לא יודע מה ראיתם אבל אבו עביד היה מצוין ולא בתפקיד הטבעי שלו.
צריך לתת לו את הזמן ויהיו עוד חורים שהוא יעשה אבל לראות אותו אוכל את הדשא ואת המחויבות שלו זה שווה יותר מעוד פרימדונה שטרית או שכונה קנדה.
עוד נקודות אור מהמשחק הזה:
סרגי - משחק ללא טעויות למרות שלא עמד במבחנים כל כך ובונוס גול.
גרשומוב - שחקן מוכשר שצריך לקבל את הצ'אנס אבל יחד עם זאת חייב לאכול והרבה חדר כושר.
ערן לוי - לכל הקשקשנים שקוראים להוציאו מההרכב, תביאו לי אלטרנטיבה הולמת ואז נגיב לכם עניינית.
ומילה לאדון טל הידען הגדול שקבע נחרצות שאנחנו הקבוצה החלשה בליגה, אני לא ראיתי היום מולי קבוצה טובה יותר.

אל תסתנוור ...אני בדעה שלך אבו עבייד היה מצויין...התקיף את השחקן מולו ולא כמו הרוש שיחק נסוג...הלוואי עוד עשרה עם מחוייבות כמו שלו...אבל אני גם בדעה של טל..אנחנו כרגע הכי חלשים בליגה ולא רואה איך נשרוד...צריך קצת יותר ממזל או עוד לוחמים כמו אבו עבייד...
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's