מכבי נתניה

גירסה מלאה: לא קרה כלום הפסדנו עוד משחק אלו הם חבלי הלידה של כל עולה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5
(19-Oct-2014 22:55)זאב רווח כתב: [ -> ]גם אתה צריך הפסקה כי לא היה לך את זה אף פעם

וואי כמה שאתה טועה
חובת ההוכחה עליך חחחח
אין בעיה. לי יש רקורד מוכח. כל מה שרשמתי בשנים האחרונות קרה אחד לאחד. בגלל זה קראו לי נביא זעם. כל נבואה בול, בגלל זה אלימלך ירד מהארץ (מהבושה) ואופיר נעלם ( מהבושה). ומה אתה עשית ?
אני מאז האליפות עם מוטל'ה כמאמן עדיין מאמין בקבוצה ועדיין חולם בגדול על חזרת האימפריה

לא יודע מי מה נביא אבל זה לא חכמה להיות אנטי כל הזמן בוא נראה אותך קצת מביא רעיונות טובים זה הרבה יותר קשה
(19-Oct-2014 15:32)עידן444 כתב: [ -> ]אתה באמת חושב שמאמנים רציניים בוחרים זרים מהמלצות של סוכנים וצפיה ביוטיוב? כולם כאן גם ככה חמים אז אסתפק בלהגיד לך שאין לך מושג!!!
נראה לך שאלי גוטמן, או רוני לוי, או אפילו אייל לחמן בוחרים ככה זרים??????
רק מאמנים עצלנים ועייפים או סתם כאלה שאין להם כבוד למקצוע שלהם בוחרים ככה זרים. לפחות מאמנים עצלנים שלא בא להם לחפש אבל יש להם קצת שכל, מביאים זרים שכבר משחקים בארץ והם מכירים אותם ,כי אתה בקלות יכול ליפול עם שחקן זר. ואם אין לך זמן לעקוב בעצמך אתה מביא בן אדם שיעשה את זה, או משלם לסקאוטרים שיעשו את זה במקום לשלם לים של אנשי מנהלה ואין אפילו אחד שיעשה את העבודה הזו!!!
אומרים שיוסי מזרחי צפה שעות בקלטות וידאו של זרים.
איך הוא לא הבין מה שכל אחד כאן רואה? שגבי לא משדרג אותנו בכלום לעומת צלישר, שגם הוא עצמו לא מספיק טוב.
האם הוא צפה בקלטות של דודו מלפני שנה או מלפני 5 שנים?
אז יגידו לי עכשיו שהוא רצה שחקנים אחרים. נכון- אז נעשה לו הנחה על בחירת הבלם, כי הוא רצה את צוצאליץ' ואחר כך היו שניה לפני סגירה עם הבלם הצרפתי, וגם לגבי סרגי יש חלק שטענו ועדיין טוענים שהוא בלם טוב שנמצא בתקופה רעה. אבל מה לגבי גבי? מה לגבי דודו? בכמה קלטות של פירס הוא צפה לפני שהחליט להחתים אותו?
זו חובבנות!!!
אגב, הפועל ב"ש שבשבילי היא ממש לא דוגמה לאיזה מועדון על, סתם שתדע, על חלק מהזרים שאלישע לוי מעוניין בהם הוא מקבל דו"ח מפורט מבחור די מוכשר שעושה יופי של עבודה. אני חושב שהוא אפילו לא לוקח על זה כסף כי הוא פשוט נהנה ומזה ואוהב את זה.
לא יכול להיות שמכל בעלי התפקידים שמנפחים את התקציב אין אפילו אחד שיושב ועושה את העבודה הזו שכל אדם שאוהב כדורגל היה עושה זאת באהבה ואולי אפילו בהתנדבות!

ומה בדיוק עושה החאפר השני בתור, הולצמן?
היה לא מזמן סקאוטר פישל מענין שאז לא דיברו על תקציבים .....
אתה יודע כמה רעיונות זרקתי פה ..? כבר הייתי פותח סטארטאפ .. לאוהדים אין השפעה. בסוף הפנמתי.
טל
נבואות נוטות להגשים את עצמן.
בתקופה זו תקופת משבר צריך לאחד ולחזק.

לעמוד מהצד ולהעביר ביקורת בכל מצב מבלי להתנסות במצבים ובכל המשפיע עליהם זה מזיק.

אם טובת המועדון חשובה לך המתן עם הביקורת "לתום הלחימה"

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk
עמודים: 1 2 3 4 5
Reference URL's