מכבי נתניה

גירסה מלאה: לא קרה כלום הפסדנו עוד משחק אלו הם חבלי הלידה של כל עולה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5
יכול להיות הגיל נותן אותותיו חחחחח
(19-Oct-2014 2:16)זאב רווח כתב: [ -> ]אוקיי לפי הסדר
תומר קיבלתי מסירת המודעה הביטוי לא יחזור
טל.מ אני מתנצל

שבוע שעבר בפירוש התנגדת להבאתו של עודד גביש יוסי מזרחי הלך לפי הראש שלך והיום הפסדנו חחחח
מודה ועוזב ירוחם

שיהיה שבוע טוב
(19-Oct-2014 1:28)טל.מ כתב: [ -> ]אז לא !!!! משלמים !!! 160 אלף יורו על שחקן שלא יותר טוב מעידו לוי !!!!!!!!! או עומר צלישר !!!!
להוסיף לך עוד סימני קריאה ??

צר לי טל אבל אפילו אני בגילי טוב מעידו לוי...אין לו מושג בכדורגל ונותנים לו צאנסים...למה?
זאב מה אתה מבלבל לנו את השכל,הקבוצה נראית רע,כולם כולל כולם נראים רע,מזרחי המאמן היחידי בארץ שהיתה לו הזדמנות לבנות קבוצה מחודש מרץ,אפילו מינואר והוא לא עשה כלום,כישלון בכול בחירה שהוא עשה,מעמדת הזרים ועד לעמדת השוער שזה כישלון שלו,הקבוצה לא טוב זאב ובקצב הזה נחזור מהר למשחקים בימי שישי
ערן לוי היה טוב?!
השחקנים היו נמרצים?!
שמעון הרוש הגיע למשחק?!

נכון לא ראית את המשחק אלא רק את התקציר?
ברגע שאלי שגב יוסי מזרחי שוות׳ הבינו שאין להם את היכולות להחתים כאן ישראלים בכירים, כל אוהד ששוחחתי איתו וגם סתם חובבי כדורגל ישראלי שלא אוהדים שלנו היו תמימי דעים- מכבי נתניה תקום ותיפול על הזרים שהיא תביא. והיא נפלה בגדול! שימו כאן במקום סרגי, דודו, וגבי- את לואיס מרין, זאוטאוטס, ונאוואקמה וכל הקבוצה פתאום נראית אחרת. פתאום לערן לוי יש למי למסור, פתאום עמית בן שושן עושה התקפה ולא רק גליצים בהגנה. פתאום עידו לוי ואריאל הרוש מתייצבים... פלא פלאים...

מכבי נתניה תקום ותיפול על הזרים. ונפלנו נפילה הכי קשה שיכולה להיות!!!
מסכים איתך בנחלט עידן 444 זאת בדיוק הבעיה שלנו אבל ישנם גם כמה ישראלים שחשבו להעביר עונה ככה בשביל הסבאבא ולקבל כסף עוד מעט יתברר להם שבנתניה לא רוצים אותם

רן אל-באז אם יש לך משהו נגדי אישית אין לי בעיה אבל בכל פוסט שאני משתתף אתה נתקף באגרסיביות כלפיי בצורה מחפירה מה איתך קח עצמך בידיים תפגין שליטה עצמית גם כשלא נוח לך מבן אדם אחר
(19-Oct-2014 1:21)טל.מ כתב: [ -> ]אני לא נחרץ מידי . אני נחרץ כי זו המציאות. השחקנים פשוט לא טובים. כמה פעמים אפשר לחזור על זה ?
מעבר לזה תסתכל על ההתנהלות ..
בוא תסביר לי אתה, אדם אינטליגנטי ומשכיל מרובנו פה או אולי כולנו, כמה מעקב ביצע מזרחי אחרי
גבי
סרגי
דודו
פירס
ארבע אבני דרך בקבוצה.
הוא אמור להיות מקצוען לא ?!

רק בישראל יש אנשים כמו טל מ. ששורפים שחקן עוד לפני ששיחק דקה אחת לרפואה.
צודק טל.מ פיליפצ'וק הוא כבר יודע לפני ששחקן מגיע לארץ מה הדופק שלו בחדר הימני בלב ואיזה ווריד קופץ לו בפנים חחחח

פאניקה וסערה בכוס מים אחרי ניצחון אחד כל העכברים יחזרו לחורים שלהם
או מצא עכבר את עכברתו ... כן משה היקר איזה שחקן קטלתי לפני ששיחק דקה ? את פירס ? אני אשלח אותך בחזרה לביהס היסודי . ילמדו אותך הבנת הנקרא. אני שאלתי כמה מזרחי עשה עליו סקאוטינג . אתה מבין את ההבדל ? והתשובה היא אפס. הוא סומך על אלישע לוי. מזרחי מאמן כמו שדדש ניהל, על המפיות. לפעמים זה מצליח ולפעמים על הבבאללה.
עמודים: 1 2 3 4 5
Reference URL's