מכבי נתניה

גירסה מלאה: לא קרה כלום הפסדנו עוד משחק אלו הם חבלי הלידה של כל עולה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5
(19-Oct-2014 12:50)טל.מ כתב: [ -> ]או מצא עכבר את עכברתו ... כן משה היקר איזה שחקן קטלתי לפני ששיחק דקה ? את פירס ? אני אשלח אותך בחזרה לביהס היסודי . ילמדו אותך הבנת הנקרא. אני שאלתי כמה מזרחי עשה עליו סקאוטינג . אתה מבין את ההבדל ? והתשובה היא אפס. הוא סומך על אלישע לוי. מזרחי מאמן כמו שדדש ניהל, על המפיות. לפעמים זה מצליח ולפעמים על הבבאללה.

מה זה משנה, הרי אם פגעו עם פירס אתה תגיד שגם "תרנגול עיור מוצא גרגיר".
לא אגיד. סגרנו ? אני אגיד סחתיין על אלישע לוי.
(19-Oct-2014 13:05)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(19-Oct-2014 12:50)טל.מ כתב: [ -> ]או מצא עכבר את עכברתו ... כן משה היקר איזה שחקן קטלתי לפני ששיחק דקה ? את פירס ? אני אשלח אותך בחזרה לביהס היסודי . ילמדו אותך הבנת הנקרא. אני שאלתי כמה מזרחי עשה עליו סקאוטינג . אתה מבין את ההבדל ? והתשובה היא אפס. הוא סומך על אלישע לוי. מזרחי מאמן כמו שדדש ניהל, על המפיות. לפעמים זה מצליח ולפעמים על הבבאללה.

כי איך שנתניה בחרה את הזרים שלה העונה זה באמת כך... אולי בפוקס ההמלצה שקיבלנו(וכל ההמלצות האלה מלאות באינטרסים!!!) תצדיק את עצמה.
את הגרגיר התרנגול העיוור תפס עם קאיודה... וגם הוא סך הכל ילד קצת מסובב שלא יושיע אותנו(אתמול שוב עשה פרובוקציה מכוערת כשניסה לגרום לדג'אני לקבל אדום, ועוד כמה הצגות שברור שעד שכבר באמת יעשו עליו פנדל לא ישרקו לנו...)
עידן כל הזרים בליגה נבחרים באותה צורה חוץ ממכבי ת"א שם יש צוות מיוחד לשחקני חיזוק ישראלים וזרים
(19-Oct-2014 14:06)עידן444 כתב: [ -> ]
(19-Oct-2014 13:05)פיליפצוק כתב: [ -> ]

כי איך שנתניה בחרה את הזרים שלה העונה זה באמת כך... אולי בפוקס ההמלצה שקיבלנו(וכל ההמלצות האלה מלאות באינטרסים!!!) תצדיק את עצמה.
את הגרגיר התרנגול העיוור תפס עם קאיודה... וגם הוא סך הכל ילד קצת מסובב שלא יושיע אותנו(אתמול שוב עשה פרובוקציה מכוערת כשניסה לגרום לדג'אני לקבל אדום, ועוד כמה הצגות שברור שעד שכבר באמת יעשו עליו פנדל לא ישרקו לנו...)

גאון הדור, איך אתה חושב קבוצות אחרות בישראל בוחרות זרים?
אתה באמת חושב שמאמנים רציניים בוחרים זרים מהמלצות של סוכנים וצפיה ביוטיוב? כולם כאן גם ככה חמים אז אסתפק בלהגיד לך שאין לך מושג!!!
נראה לך שאלי גוטמן, או רוני לוי, או אפילו אייל לחמן בוחרים ככה זרים??????
רק מאמנים עצלנים ועייפים או סתם כאלה שאין להם כבוד למקצוע שלהם בוחרים ככה זרים. לפחות מאמנים עצלנים שלא בא להם לחפש אבל יש להם קצת שכל, מביאים זרים שכבר משחקים בארץ והם מכירים אותם ,כי אתה בקלות יכול ליפול עם שחקן זר. ואם אין לך זמן לעקוב בעצמך אתה מביא בן אדם שיעשה את זה, או משלם לסקאוטרים שיעשו את זה במקום לשלם לים של אנשי מנהלה ואין אפילו אחד שיעשה את העבודה הזו!!!
אומרים שיוסי מזרחי צפה שעות בקלטות וידאו של זרים.
איך הוא לא הבין מה שכל אחד כאן רואה? שגבי לא משדרג אותנו בכלום לעומת צלישר, שגם הוא עצמו לא מספיק טוב.
האם הוא צפה בקלטות של דודו מלפני שנה או מלפני 5 שנים?
אז יגידו לי עכשיו שהוא רצה שחקנים אחרים. נכון- אז נעשה לו הנחה על בחירת הבלם, כי הוא רצה את צוצאליץ' ואחר כך היו שניה לפני סגירה עם הבלם הצרפתי, וגם לגבי סרגי יש חלק שטענו ועדיין טוענים שהוא בלם טוב שנמצא בתקופה רעה. אבל מה לגבי גבי? מה לגבי דודו? בכמה קלטות של פירס הוא צפה לפני שהחליט להחתים אותו?
זו חובבנות!!!
אגב, הפועל ב"ש שבשבילי היא ממש לא דוגמה לאיזה מועדון על, סתם שתדע, על חלק מהזרים שאלישע לוי מעוניין בהם הוא מקבל דו"ח מפורט מבחור די מוכשר שעושה יופי של עבודה. אני חושב שהוא אפילו לא לוקח על זה כסף כי הוא פשוט נהנה ומזה ואוהב את זה.
לא יכול להיות שמכל בעלי התפקידים שמנפחים את התקציב אין אפילו אחד שיושב ועושה את העבודה הזו שכל אדם שאוהב כדורגל היה עושה זאת באהבה ואולי אפילו בהתנדבות!
הוא צפה שעות בקלטות !! אבל פשוט נרדם מהשעמום ..Wink
יוסי צריך הפסקה . הוא איבד את זה לגמרי.
גם אתה צריך הפסקה כי לא היה לך את זה אף פעם
בעוד אנחנו מדברים המשטרה דורשת 250 שוטרים נגד סכנין ....יופי לנו...
חדשות ישנות חטב
עמודים: 1 2 3 4 5
Reference URL's