מכבי נתניה

גירסה מלאה: סיכום ענייני של אוהד לא היסטרי (ושלא מחפש למכור את המנוי)
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5
(21-Sep-2014 7:06)אייל ס כתב: [ -> ]הסיכום עינייני ואולי גם חלק מהפוסט הזה,אך סה"כ מרבית התגובות בפוסטים הם תגובה לעצם התגובה ופחות לתוכנה.
.אנחנו בראש ובראשונה אוהדי מכבי נתניה שרוצים בהצלחתה וכשרואים שרן רול שעולה בהרכב שבת אחרי שבת כשיש אופציות טובות יותר(ולא מפספס שום הזדמנות לפספס) וכשרואים על הספסל מגן ימני,אך כשצריך להחליף מגן,מכניסים בלם לא טכני לעמדת המגן הימני,אנחנו מבינים שיש לנו בעיה בניהול המשחק.
.ואני לא אכנס לבחירת השחקנים וכו וכו וכו,כי זה מאחורינו וכסף אין לשינויים,אני מוטרד מהמנצח על המקהלה הבינונית הזו(במקרה הטוב).

אני מסכים אם אייל אתמול יוסי אשם בהפסד לא פחות ואולי יותר מההגנה לדוגמא רן בן שמעון כבר אחרי עשרים דקות קלט שההגנה שלו על הפנים הרים שלושה שחקנים לחימום . ויוסי לא עושה כלום נגיד שהרוש ביקש למה לא להכניס את קנדה ושאתה רואה 4 : 3 ושאתה יודע שההגנה חרא תכניס את חסן שיהיה עוד גבוה בהגנה . לגבי רן רול גם מול ת"א גם אתמול החמצות מטורופות למה לא לעלות את אור ברוך שקיודה ועמית בצדדים אתמול יצאתי מהמגרש עצוב מאוד ככה לא נשאר בליגה
(21-Sep-2014 13:43)אייל ס כתב: [ -> ]
(21-Sep-2014 13:37)אופיר34 כתב: [ -> ]
(21-Sep-2014 12:13)אייל ס כתב: [ -> ]
(21-Sep-2014 11:23)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(21-Sep-2014 11:00)טל.מ כתב: [ -> ]אין התנכלות להרוש . כולם מחאו לו כפיים אתמול. זה עדיין לא אומר שהוא שוער טוב מלויטה שכולה כתב פוסט בפייסבוק ואם תשאל אותי זה היה סוג של התנצלות - פישלתי אני מתנצל האחריות עלי. מה רע בזה ?

הכי קל לטמון את הראש בחול.

טמינת הראש זה בעיקר מה שאתה ואופיר עושים מתחילת העונה.

אני מנסה להבין , אם אני לא תומך בפיטורים של מאמן או בשחרור של שחקן כזה או אחר במחזור שני זה אומר שאני טומן את הראש בחול ??
נכנסתם פה לאיזה שוונג של ביקורת ואף אחד לא יכול לעצור אתכם. מציע לכם להרגע ולהפסיק את ההתלהמות כי ממילא יוסי מזרחי לא יפעל על פי מה שטל או אייל יגידו לו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אני מנסה להבין,כל מה שאתה יכול לומר על אתמול זה שהיו דברים טובים ולא טובים....נוכחותו של קשטן במשחק השפיע אלייך?

אני מציע לך להתרכז קצת יותר כשאתה קורא פוסטים שלי כי לפי התגובה שלך נראה לי שרוחו של שותפך החדש מתחילה קצת להשפיע על כתיבתך...
אמרתי בדיוק מה לא היה טוב ואני אחזור בשבילך על הדברים - משחק הגנה חלש, תיאום לקוי בין הבלמים , סגירה לקויה של רול וערן על דדי שחגג, גבי ביום חלש, שוער שמקבל גול שאסור לקבל.
ומצד שני ,כן, היו גם דברים טובים (ואני יודע שלאחרונה קצת קשה לך עם דברים טובים...) - בן שושן הוכיח שהוא שחקן אגף מצוין, קאיודה מטרטר הגנות מדופלם, יצירת מצבים טובה של החלק ההתקפי, צלישר במשחק טוב.

אני אמשיך "לטמון את הראש בחול" ולתמוך בקבוצה ובוודאי בשלבים כל כך ראשוניים של העונה. לאף אחד מכם אין פתרון קסם (למרות שאתם חושבים שיש כזה) ,לכן אני ממליץ לכם לנסות לקטר קצת פחות ולהשקיע את המאמצים בדברים היותר חיוביים. אבל זה רק המלצה שבוודאי לא תקבלו....
מה שאתם לא מבינים זה שאף אחד לא שם כאן תקציב של 24 מיליון ש"ח בשביל רק להישאר בליגה. בואו ניתן להם זמן... יכול להיות שכולנו תחת רושם רע מידי אחרי המשחק אתמול...
יש משחקים שפשוט קשה להסביר מה קרה. אני זוכר את מנצסטר יונייטד חוטפת חמישיה בניוקאסל, וזוכר את ארסנל חוטפת שמיניה מיונייטד, ומילאן מובילה 3-0 בטיול בדרך לזכיה בליגת האלופות, חוטפת שלישיה מליברפול ומפסידה בפנדלים, וגם לא אשכח את מכבי נתניה שלנו מובילה בבטחה 0-3 בקופסא מול בני יהודה ומסיימת ב 3-3... זה מה שיפה בכדורגל... ויכול להיות שכולנו קצת יצאנו מפרופורציה. אותי מטריד הביטחון של השוער והחלק האחורי לקראת ההמשך... כלומר, העיניין המנטלי מטריד אותי יותר מהכדורגל אחרי אתמול. אנשים אומרים שהיו כותבים אותו דבר גם אם היינו מנצחים 4-3, ומקצועית זה נכון. מנטלית אם היינו מנצחים 4-3 היינו במקום אחר לגמרי...
(21-Sep-2014 13:57)mordii2 כתב: [ -> ]
(21-Sep-2014 7:06)אייל ס כתב: [ -> ]הסיכום עינייני ואולי גם חלק מהפוסט הזה,אך סה"כ מרבית התגובות בפוסטים הם תגובה לעצם התגובה ופחות לתוכנה.
.אנחנו בראש ובראשונה אוהדי מכבי נתניה שרוצים בהצלחתה וכשרואים שרן רול שעולה בהרכב שבת אחרי שבת כשיש אופציות טובות יותר(ולא מפספס שום הזדמנות לפספס) וכשרואים על הספסל מגן ימני,אך כשצריך להחליף מגן,מכניסים בלם לא טכני לעמדת המגן הימני,אנחנו מבינים שיש לנו בעיה בניהול המשחק.
.ואני לא אכנס לבחירת השחקנים וכו וכו וכו,כי זה מאחורינו וכסף אין לשינויים,אני מוטרד מהמנצח על המקהלה הבינונית הזו(במקרה הטוב).

אני מסכים אם אייל אתמול יוסי אשם בהפסד לא פחות ואולי יותר מההגנה לדוגמא רן בן שמעון כבר אחרי עשרים דקות קלט שההגנה שלו על הפנים הרים שלושה שחקנים לחימום . ויוסי לא עושה כלום נגיד שהרוש ביקש למה לא להכניס את קנדה ושאתה רואה 4 : 3 ושאתה יודע שההגנה חרא תכניס את חסן שיהיה עוד גבוה בהגנה . לגבי רן רול גם מול ת"א גם אתמול החמצות מטורופות למה לא לעלות את אור ברוך שקיודה ועמית בצדדים אתמול יצאתי מהמגרש עצוב מאוד ככה לא נשאר בליגה
לא הפסדנו.
בשירותי הצבאי נתקלתי בביטוי " מה שכותב העט גרזן לא ימחק"

כאן בפורום "יורים עם המקלדת"
מדובר באנשי מקצוע גם השחקנים וגם המאמנים שכבר הוכיחו את יכולתם המקצועית.
אף "קשקשן" בפורום לא התנסה ברמות הללו ולכן אסור לא לקטול בצורה חדה אחרי 2 משחקים - זה לא פרופציונאלי, לא הגון ולא ראוי.

לא כתבתי בכדי לפגוע במישהו אישית אך יש מגמה מיותרת של היסחפות.

האחד סוגר חדשות חשבונות. האחר מצליף ללא הרף כאילו הכל אצלו וסביבו תקין ורק מכבי נתניה עושה לו רע כל היום.

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk

אני בניגוד אצלכם רואה שיש שיפור ושיהיו עוד יותר בהמשך.
ממליץ להפסיק להתסיס וחחשוב איך לחזק את ביטחון השחקנים והסגל.

ראיתי איך האוהדים גמרו מאמן בעונת הירידה...
אתמול היו צעקות וקללות דומות שוב לספסל ולשחקנים - זה ממש מיותר ופועל הפוך על המערכת.

מי שמבקש חדשות לבקרים להחחיץ מאמן, שחקנים ומנהלים שיבדוק עצמו איך מחליפים אוהדים.

אלו שצעקו וקללו הרימו על כתפים לפני מספר חודשים ןיעשו זאת שוב בעתיד.

חביתות....

עמודים: 1 2 3 4 5
Reference URL's