מכבי נתניה

גירסה מלאה: סיכום ענייני של אוהד לא היסטרי (ושלא מחפש למכור את המנוי)
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5
(21-Sep-2014 12:13)אייל ס כתב: [ -> ]
(21-Sep-2014 11:23)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(21-Sep-2014 11:00)טל.מ כתב: [ -> ]אין התנכלות להרוש . כולם מחאו לו כפיים אתמול. זה עדיין לא אומר שהוא שוער טוב מלויטה שכולה כתב פוסט בפייסבוק ואם תשאל אותי זה היה סוג של התנצלות - פישלתי אני מתנצל האחריות עלי. מה רע בזה ?

הכי קל לטמון את הראש בחול.

טמינת הראש זה בעיקר מה שאתה ואופיר עושים מתחילת העונה.

טעות בידך.
אני מודע לבעיות הקיימות ובשביל זה יש מאמן שמקבל שכר שיפתור אותן.
יחד עם זאת אני לא שורף את הכל ולא חושב שהכל שחור משחור.
זה לא נקרא "טמינת ראש בחול".
(21-Sep-2014 12:28)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(21-Sep-2014 11:00)טל.מ כתב: [ -> ]אין התנכלות להרוש . כולם מחאו לו כפיים אתמול. זה עדיין לא אומר שהוא שוער טוב מלויטה שכולה כתב פוסט בפייסבוק ואם תשאל אותי זה היה סוג של התנצלות - פישלתי אני מתנצל האחריות עלי. מה רע בזה ?

טעות בידך.
איש לא שורף ת'כל
מצד שני אנחנו כאן מילדות ועד מוות
וכל אלו שבאים לזמן קצוב לעיתים גורמים לנו נזקים בלתי הפיכים.
אולי באמת עניינית, אני אשמח להבין במה אני טועה:
האם משחק ההגנה שלנו מותיר איזשהו רושם של עבודת מאמן? כי לטעמי אפילו אני הייתי משיג תוצאות יותר טובות.
האם אופציות ההתקפה שלנו בהעדר קאיודה בכלל קיימות והאם אין זהו הלקח שנלמד משנה שעברה?
האם רן רול מתאים לכל קבוצה שהיא מעבר לשליש העליון בליגה הלאומית?
לכל באי הפורום והיציע היה ברור שעל מכבי נתניה לפגוע בול בעמדת הבלם והקשר האחרוי. אז נכון שהיתה מלחמה אבל בחייאת....האם רק לי נראה שלמרות שגבי הרומני שרף קילומטראז כמו מכונה, הוא תמיד הגיע באיחור לכדור?
האם זה תכנית משחק מהפכנית שערן לוי יסגור את דדי בן דיין ושצלישר, גבי ורן רול יסגרו את עיגול האמצע (ומה עם הצדדים מר מזרחי)? פשוט כי ערן לא סוגר דבר ודדי טייל וטייל. מזל שהוא מבוגר ב-5 שנים.
האם זה מוגזם לבקש כי 2 המגינים שלנו לא יסבלו בבעיות בשריר, שרק החלה העונה (זה לעניין החאפר התורן מצוות המאמנים שאחראי על תחום הכושר הגופני)?
הייתי שבוע שעבר בהרצאה של ד"ר חיים שפירא, תורת המשחקים. הוא כל הזמן שינן מנטרה, לחשוב לפני שפועלים. לתשומת לב מר מזרחי כחלק מניהול המשחק המדהים שלו אתמול (ומול הפועל ת"א בליגה, ומול הפועל ת"א בגביע הטוטו).

אולי כדאי שכמה מאיתנו ישחזרו אחורה, כי לי בהחלט יש דה-ז'ה-וו מנפל אחר שאימן כאן ושעונה לשם טל בנין. דאז זה לקח למקבלי החלטות 3/4 עונה להעיף אותו.
הבעיה היא שמדובר באותם מקבלי החלטות...
אני חושב שאין מאמן בשנים האחרונות שלא עשה נזקים. לפעמים זה נראה שהם כאן כדי לעשות נזקים... להגיד בלתי הפיכים זה קצת גדול, אבל בהחלט נעשים כאן המון טעויות, בגלל העדר מנג'ר כמו שיש במכבי ת"א, והיום גם בהפועל ת"א שמתווה דרך.
גם בואו נודה על האמת, רוב המאמנים בארץ או עצלנים, או מיושנים, או חסרי מעוף, או חסרי ניסיון, או הכל יחד, ולא סתם קבוצות הצמרת בארץ הולכות על מאמנים זרים. מכבי ת"א התאהבה בזה. לדעתי גם שחר לא יחזור כל כך מהר לאופציה הישראלית, וגם אלונה תבין את זה בסוף(אם ב"ש תמשיך להיראות רע).
גם אם יוסי מזרחי לא ימשיך, האמת שאני לא רואה את מי אנחנו מביאים במקום... מרוב המאמנים מלבד כמה שמניתי בויכוח על מאמנים ישראלים בשבוע שעבר, אני לא מחזיק.
פתאום עטר(שאני ממש לא מחסידיו) נראה הרע במיעוטו.
(21-Sep-2014 12:33)אייל ס כתב: [ -> ]

טעות בידך.
איש לא שורף ת'כל

אנחנו רק אחרי מחזור 2 למקרה ששכחת.
(21-Sep-2014 12:51)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(21-Sep-2014 12:33)אייל ס כתב: [ -> ]
(21-Sep-2014 11:23)פיליפצוק כתב: [ -> ]הכי קל לטמון את הראש בחול.

טעות בידך.
איש לא שורף ת'כל

אנחנו רק אחרי מחזור 2 למקרה ששכחת.

לכן כאן ועכשיו צריך לנער מישהו ויפה שעה אחת קודם!
(21-Sep-2014 12:37)אסףג כתב: [ -> ]אולי באמת עניינית, אני אשמח להבין במה אני טועה:
האם משחק ההגנה שלנו מותיר איזשהו רושם של עבודת מאמן? כי לטעמי אפילו אני הייתי משיג תוצאות יותר טובות.
האם אופציות ההתקפה שלנו בהעדר קאיודה בכלל קיימות והאם אין זהו הלקח שנלמד משנה שעברה?
האם רן רול מתאים לכל קבוצה שהיא מעבר לשליש העליון בליגה הלאומית?
לכל באי הפורום והיציע היה ברור שעל מכבי נתניה לפגוע בול בעמדת הבלם והקשר האחרוי. אז נכון שהיתה מלחמה אבל בחייאת....האם רק לי נראה שלמרות שגבי הרומני שרף קילומטראז כמו מכונה, הוא תמיד הגיע באיחור לכדור?
האם זה תכנית משחק מהפכנית שערן לוי יסגור את דדי בן דיין ושצלישר, גבי ורן רול יסגרו את עיגול האמצע (ומה עם הצדדים מר מזרחי)? פשוט כי ערן לא סוגר דבר ודדי טייל וטייל. מזל שהוא מבוגר ב-5 שנים.
האם זה מוגזם לבקש כי 2 המגינים שלנו לא יסבלו בבעיות בשריר, שרק החלה העונה (זה לעניין החאפר התורן מצוות המאמנים שאחראי על תחום הכושר הגופני)?
הייתי שבוע שעבר בהרצאה של ד"ר חיים שפירא, תורת המשחקים. הוא כל הזמן שינן מנטרה, לחשוב לפני שפועלים. לתשומת לב מר מזרחי כחלק מניהול המשחק המדהים שלו אתמול (ומול הפועל ת"א בליגה, ומול הפועל ת"א בגביע הטוטו).

אולי כדאי שכמה מאיתנו ישחזרו אחורה, כי לי בהחלט יש דה-ז'ה-וו מנפל אחר שאימן כאן ושעונה לשם טל בנין. דאז זה לקח למקבלי החלטות 3/4 עונה להעיף אותו.
הבעיה היא שמדובר באותם מקבלי החלטות...

פשוט מדהים כמה דדי היה לבד כל המשחק כשגם רול וגם כחלון אף פעם לא בסביבה שלו. ומילא היו סוגרים את האמצע כמו שצריך... ראית מאיפה באו הגולים שלהם? שני קשרים אחוריים שכל מה שהם יודעים זה להגן, וגם לא נמצאים איפה שצריך. בגול הראשון הצליחו לברוח לשניהם והשחקן בעט מ 25 מטר ללא כל הפרעה(ברור שזה היה כדור עלוב שלא היה אמור להיכנס אבל...). וגם דדי כבש בקלי קלות לבד לחלוטין 16 מטר מהשער באמצע... ועוד אומרים שצלישר היה לא רע, בגלל שבאופן מפתיע הוא הצליח לצאת עם הכדור קדימה בין שני שחקנים. בשבילי קשר אחורי כמו צלישר צריך קודם כל למנוע שערים והוא פשוט לא היה פקטור בהגנה אתמול. בכלל לא ברור לי למה צריך לסוע עד רומניה לחפש קשר שלא עולה בשום פרמטר על שחקנים כמו רביד גזל ובן בינימין ש"לא מספיק טובים" עבורנו.

אני מנסה להבין , אם אני לא תומך בפיטורים של מאמן או בשחרור של שחקן כזה או אחר במחזור שני זה אומר שאני טומן את הראש בחול ??
נכנסתם פה לאיזה שוונג של ביקורת ואף אחד לא יכול לעצור אתכם. מציע לכם להרגע ולהפסיק את ההתלהמות כי ממילא יוסי מזרחי לא יפעל על פי מה שטל או אייל יגידו לו.

Sent from my iPhone using Tapatalk
(21-Sep-2014 13:37)אופיר34 כתב: [ -> ]

אני מנסה להבין , אם אני לא תומך בפיטורים של מאמן או בשחרור של שחקן כזה או אחר במחזור שני זה אומר שאני טומן את הראש בחול ??
נכנסתם פה לאיזה שוונג של ביקורת ואף אחד לא יכול לעצור אתכם. מציע לכם להרגע ולהפסיק את ההתלהמות כי ממילא יוסי מזרחי לא יפעל על פי מה שטל או אייל יגידו לו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אני מנסה להבין,כל מה שאתה יכול לומר על אתמול זה שהיו דברים טובים ולא טובים....נוכחותו של קשטן במשחק השפיע אלייך?
(21-Sep-2014 10:05)עידן444 כתב: [ -> ]כמה שהמשחק הזה מתסכל!!!
כדי שחרפת אתמול תימחק שבוע הבא אריאל הרוש צריך לנעול את השער בתצוגת שוערות ענקית, ונתניה מנצחת 2-0 משערי נגיחה של עידו לוי וכריסטיאן סרגי :-)
הסיכוי שלך שאריאלה תתקשר אליך יותר גדול מזה
עמודים: 1 2 3 4 5
Reference URL's