מכבי נתניה

גירסה מלאה: איפה מקבלים זיכוי למנוי?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
(21-Sep-2014 19:46)ORENARIEL כתב: [ -> ]
(21-Sep-2014 19:37)amir כתב: [ -> ]
(21-Sep-2014 18:45)ORENARIEL כתב: [ -> ]
(21-Sep-2014 18:33)ORENARIEL כתב: [ -> ]איך אפשר לאבד יתרון של 2 שערים? איךךךךך
מ- 3-1 להפסיד 5-3? (מנצ'סטר הגדולה הפסידה מול לסטר..)

תדייק יוניטד מנצסטר הגדולה זו עכשיו הסיטי.

התכוונתי בהשוואה למכבי נתניה שלנו .. מקרה דומה
בתור אוהד מנצ'סטר אתה יכול לעשות השוואה שחקן מול שחקן התקפה טובה והגנה חלשה.. קיודה=די מריה וכ'ו
הקבוצה נקראת יונייטד אם תאמר באנגליה מנצסטר לא יבינו אותך.

ואם כבר אתה משווה לפי תפקיד אז את די מריה לרן רול או בן שושן לא ל קאיודה.
פעם היה שיר ״ליברפול באנגליה,נתניה בישראל״ אפשר לעדכן ל״מנצ׳סטר באנגליה,נתניה בישראל״....
על פי מיטב ידעתי זה היה ליברפול באנגליה ב״ש בישראל
ממש לא
ממש כן..תבדוק אותי אפילו ותראה שהמקור זה ליברפול באנגליה ב״ש בישראל
(21-Sep-2014 22:49)אלון כתב: [ -> ]פעם היה שיר ״ליברפול באנגליה,נתניה בישראל״ אפשר לעדכן ל״מנצ׳סטר באנגליה,נתניה בישראל״....

"נוטינגהאם באנגליה וכו"...
ליברפול באנגליה נתניה בישראל. מאיפה הבאת את ב״ש? שים לב שהשנים הגדולות של ליברפול בדיוק חופפות לשנים הגדולות של מכבי נתניה.
(21-Sep-2014 22:49)אלון כתב: [ -> ]פעם היה שיר ״ליברפול באנגליה,נתניה בישראל״ אפשר לעדכן ל״מנצ׳סטר באנגליה,נתניה בישראל״....

זה היה נוטינגהאם באנגליה נתניה בישראל ורק אחרי שנה שנתיים הוחלף לליברפול במקום נוטינגהאם

(21-Sep-2014 23:16)ranelbaz כתב: [ -> ]על פי מיטב ידעתי זה היה ליברפול באנגליה ב״ש בישראל

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk
(22-Sep-2014 8:54)עידן444 כתב: [ -> ]ליברפול באנגליה נתניה בישראל. מאיפה הבאת את ב״ש? שים לב שהשנים הגדולות של ליברפול בדיוק חופפות לשנים הגדולות של מכבי נתניה.

הבאתי את זה שאין באף מקום את המשפט הזה ליברפול באנגליה נתניה בישראל והמשפט ליברפול באנגליה ב״ש בישראל הוא בכול מקום כמעט באינטרנט,בשירים שלהם וכו
כשהיו שרים את זה בנתניה לא היה אינטרנט. אני מבלה במגרש מאז תחילת שנות ה 90 ולא שמעתי את השיר הזה אפילו פעם אחת. זה משהו ישן יותר(לדעתי משנות ה 80). אולי ב״ש משתמשים בזה בשנים האחרונות. זה לא אומר שזה המקור. אבא שלי סיפר לי שזה היה שיר מאוד נהוג ומקובל ביציעי העץ של הקופסא.

מכבי נתניה היתה האימפריה בארץ וליברפול היתה אימפריה באנגליה ובאירופה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
Reference URL's