מכבי נתניה

גירסה מלאה: איפה מקבלים זיכוי למנוי?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
(20-Sep-2014 23:09)zeevmon כתב: [ -> ]עכשיו שאלה רצינית , רואים שהרוש לא בכושר משחק , הוא לא בדיוק התאמן בקיץ , אז למה לא לעלות את שניר דורי או שוער נבחרת הנוער דין גל
מה קורה פה ?

דין גל פצוע.
והרוש זו לא בעיה של מכבי נתניה.
(20-Sep-2014 22:46)zeevmon כתב: [ -> ]יגאל קח נתון , לא ניצחת העונה אף קבוצה מליגת העל במשחק רשמי
עכשיו לך תדחה סיפוקים.

כי שבוע הבא יש את קרית שמונה. שמובילה 2-0 על הפועל תל אביב.

עונת 2005/06 נפתחה בשלושה הפסדים בכל שלושת המח' הראשונים, והנה, ההמשך היה שונה לגמרי. מוקדם מדי להיקלע למרה שחורה. מאוד מאוד מוקדם.
(20-Sep-2014 23:17)אייל ס כתב: [ -> ]
(20-Sep-2014 23:09)zeevmon כתב: [ -> ]עכשיו שאלה רצינית , רואים שהרוש לא בכושר משחק , הוא לא בדיוק התאמן בקיץ , אז למה לא לעלות את שניר דורי או שוער נבחרת הנוער דין גל
מה קורה פה ?

דין גל פצוע.

אתה בטוח שהרוש לא הבעיה ? שוער חלש מאוד, טועה בכמויות לא יוצא לשום כדור כל ההגנה בפניקה. לא טוב מלויטה בכלום. למכור אותו רצינו ..
(20-Sep-2014 23:20)יגאל יהב כתב: [ -> ]
(20-Sep-2014 22:46)zeevmon כתב: [ -> ]יגאל קח נתון , לא ניצחת העונה אף קבוצה מליגת העל במשחק רשמי
עכשיו לך תדחה סיפוקים.

עונת 2005/06 נפתחה בשלושה הפסדים בכל שלושת המח' הראשונים, והנה, ההמשך היה שונה לגמרי. מוקדם מדי להיקלע למרה שחורה. מאוד מאוד מוקדם.

עזוב סטטיסטיקה,גם אם היינו מנצחים הייתי באותה הרגשה,היית במשחק?
טוב אחרי שנסתי להירגע ועדיין לא הצלחתי אנסה להיות יותר עדין בתגובתי.לדעתי,המשחק הזה מצטרף להרבה משחקים לפניו,קבוצה ללא הגנה ומרכז שדה לא תישרוד בליגה.לדעתי ההגנה חלשה יותר מההגנה של שנה שעברה(אני יודע שאנחנו לא באותה הליגה אבל את אותה קבוצה ניצחנו שנה שעברה בחצי הגמר).אמנם כבשנו 4 שערים אבל החמצנו עוד 4 לפחות לכן אני לא מסתנוור מהארבעה שהבקענו כי אם ניקח ממצוע של השישה משחקים האחרונים אז הוא פחות משער למשחק.חילופים לא ברורים(למרות שבן שושן כנראה ביקש להתחלף).חייב להגיע מהפך רציני בקבוצה כדי שנשרוד את העונה הזו.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
חברים,אם היינו 4-2 על מכבי פתח תקווה,שהיא קבוצה גרועה והוצאנו נגדם 4-4 זה כישלון כללי,מתחיל מהשוער שאין לי מושג למה הביאו אותו,שוער גרוע,חוליית הגנה חושך,קישור שאין מה לדבר עליו,ערן לוי אם אתה לא יודע לבעוטט לשער אל תבעט,אתה הבועט הכי גרוע בליגה,יש לך מסירות אומן תתמקד רק על מסירות,לאיים על השער זה לא התפקיד שלך אז חאלס,רן רול לא מתאים לליגת העל,מזלנו שיש לנו עד בן שושן וקאיודה,בלעדיהם אפשר אוטומטית לרדת ליגה,יוסי מזרחי לכבוד מה החילופים המפגרים האלו? מה עובר לך בראש? אבו אעיד הזה רק נכנס וקיבלנו גול מחור ענק שלוו שהכדור פשוט קופץ מעליו,מזרחי אין לי מושג מה עשית בקיץ ומה עשתה כול הקבוצה בקיץ אבל ההתנהלות שלך על הפנים
הטעות הכי מפגרת לדעתי זה לא לשים שחקן על הקורה הרחוקה בקרנות.. כולה שחקן אחד שעומד שם בטוח מציל בעונה לפחות 10 שערים
(20-Sep-2014 23:17)אייל ס כתב: [ -> ]
מה קורה פה ?

דין גל פצוע.
לדעתי היה לו יד או למעשה חוסר יד בכל אחד מהשערים חוץ מהשלישי ששם שחקני האין הגנה כשלו לגמרי
(20-Sep-2014 23:27)אייל ס כתב: [ -> ]
(20-Sep-2014 23:20)יגאל יהב כתב: [ -> ]
עכשיו לך תדחה סיפוקים.

עזוב סטטיסטיקה,גם אם היינו מנצחים הייתי באותה הרגשה,היית במשחק?

לא הבנתי מה ההרגשה ?
אם הייתי מנצח הייתי מאד מרוצה. קודם כל כי הגיע לי ,ודבר שני היו לי עוד 3 נקודות בקופה.
מצד שני, הייתי מודאג ממשחק ההגנה שלנו היום.
שורה תחתונה, היו דברים מדאיגים היום לצד דברים חיוביים.
אייך מקבלים גול מבעיטת דרדלה מ25 מטר בין הרגלים שהידים שלך מושטות לכדור
אני קיבלתי גול כזה שחלמתי בשאננות במשחק בהפסקה בכיתה א' ומאז מעולם לא קיבלתי אפילו אני גול כזה.

וזה שוער נבחרת , מזמן לא ראיתי שוער שמושיט שני ידיים קדימה מפסק רגלים וחוטף דרדלה מ25 מטר,
משיהוא אמר מקסיקו ,

חברה אולי כבר עדיף להביא את שארנוב.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
Reference URL's