מכבי נתניה

גירסה מלאה: איפה מקבלים זיכוי למנוי?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
לויטה לא היה הבעיה של נתניה, טופי לא היה וגם ליפנייה לא, בטח על סמך המחליף שלו, שחקן חלש פיזית שמפסיד כל קרב גובה ומסתבך עם הכדור סתם. הבעיה של נתניה היא על הקווים .
(21-Sep-2014 0:00)טל.מ כתב: [ -> ]לויטה לא היה הבעיה של נתניה, טופי לא היה וגם ליפנייה לא, בטח על סמך המחליף שלו, שחקן חלש פיזית שמפסיד כל קרב גובה ומסתבך עם הכדור סתם. הבעיה של נתניה היא על הקווים .
אתה צודק הרוש הוא שוער גרוע ובטח ובטח לויטה לא היה הבעיהה בהגנה במקום להתחזק רק נחלשנו איך מאבדים יתרון של שני שערים????
מזרחי הוביל 2-0 אמר לעצמו הנצחון בטוח אכניס עכשיו את אבו עביד שיקבל קצת דקות בליגה.
(20-Sep-2014 23:27)אייל ס כתב: [ -> ]
(20-Sep-2014 23:20)יגאל יהב כתב: [ -> ]
(20-Sep-2014 22:46)zeevmon כתב: [ -> ]יגאל קח נתון , לא ניצחת העונה אף קבוצה מליגת העל במשחק רשמי
עכשיו לך תדחה סיפוקים.

כי שבוע הבא יש את קרית שמונה. שמובילה 2-0 על הפועל תל אביב.

עונת 2005/06 נפתחה בשלושה הפסדים בכל שלושת המח' הראשונים, והנה, ההמשך היה שונה לגמרי. מוקדם מדי להיקלע למרה שחורה. מאוד מאוד מוקדם.

עזוב סטטיסטיקה,גם אם היינו מנצחים הייתי באותה הרגשה,היית במשחק?

אורגינל, לא. מנוי יש, אבל לא תמיד אשתמש בו.
"איפה מקבלים זיכוי למנוי" זו הכותרת של השירשור הזה???
אני מעדיף שיבואו 2000 פחות ולא כאלה שאחרי שני משחקים רוצים לקבל את הכסף חזרה, בושה וחרפה!!!
מוקדם להסיק מסקנות איך תראה כל העונה עפ"י שני משחקים.
(21-Sep-2014 0:50)פיליפצוק כתב: [ -> ]"איפה מקבלים זיכוי למנוי" זו הכותרת של השירשור הזה???
אני מעדיף שיבואו 2000 פחות ולא כאלה שאחרי שני משחקים רוצים לקבל את הכסף חזרה, בושה וחרפה!!!

תמיד יהיו כאלו. תמיד יהיו כאלו שלא יבינו שמשחק אחד הוא לא יותר ממה שהוא: משחק אחד בשרשרת ארוכה בה הכל צפוי. אחרי 46 שנה ומחצית השנה כאוהד אני יכול לומר לך שתמיד יהיו כאלו. תשלים עם כך.
(21-Sep-2014 0:50)פיליפצוק כתב: [ -> ]"איפה מקבלים זיכוי למנוי" זו הכותרת של השירשור הזה???

אין מה לעשות משה. זה תרבות הכדורגל בארץ.
מעניין אותי אם גם אוהד של ווטפורד בליגה השלישית באנגליה יפתח פוסט כזה.
(21-Sep-2014 1:12)אופיר34 כתב: [ -> ]

אין מה לעשות משה. זה תרבות הכדורגל בארץ.
מעניין אותי אם גם אוהד של ווטפורד בליגה השלישית באנגליה יפתח פוסט כזה.

ודוקא בשורותינו אני לא בטוח שהמצב הוא הגרוע מכל: במשחק ההורדה של בני יהודה ב-2001 (למי ששכח או לא יודע - משער של טנסה), התמקמתי דוקא ביציע המערבי של המארחים (היציע של האורחים היה הדרומי משמאל). לידי ישב אוהד שלהם שלא הפסיק כל ה-90 לחרף ולנאץ את שחקני קבוצתו. הבנאדם הרגיש שהם חייבים לו הבקעת שער כל חמש דקות, ומשלא עשו זאת התפרק עליהם בכל גידוף אפשרי. לידו החבר'ה שלנו הם הנזירה תרזה.
ברגעים הכי קשים לעולם לא נעזוב
בטוב ברע אני נשבע עד המוות בצהוב (?)
חלאס פאניקה היה משחק התקפה טוב עם הרבה מצבים ונכון שיש המון מה לשפר הגנתית ואני גם מודאג קצת, אבל תנו למחזורים להתגלגל ונדע פחות או יותר לאיזו עונה אנחנו הולכים (אני מהמר על מקום 7-9) תפסיקו כבר להיכנס למרה שחורה כל שבוע, ניצחון אחד יכול לתת בוסט להמשך, שתהיה לנו שנה טובה ומוצלחת
עמודים: 1 2 3 4 5 6
Reference URL's