מכבי נתניה

גירסה מלאה: תומר סוויסה חתם בבית"ר את מי יוסי מזרחי יביא ?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
אני חושב שדודו מתאים למערך הבעיה בנתיים זה רק הפציעה
דודו טוען שהוא לא פצוע ושהוא כשיר לחלוטין
איפה הוא טוען ? ולמה הוא בקושי רץ ? הוא כבר שלושה חודשים פה ולא מצליח לרוץ. לזה יש לו הסבר ?
(16-Sep-2014 13:53)טל.מ כתב: [ -> ]איפה הוא טוען ? ולמה הוא בקושי רץ ? הוא כבר שלושה חודשים פה ולא מצליח לרוץ. לזה יש לו הסבר ?

אופיר נתן את ההסבר,לא "מתאים לסגנון משחק"...
אה ... קראתי בגאזטה דה לספורט שניימאר הוצע לנתניה ותשובה הסכים לממן אבל מזרחי סרב כי יש לו כבר את בן שושן בעמדה הזו. היית מאמין ??
איך בגאזטה אם כבר באס או במארקה. .
האיטלקים מרכלים על הקאטלונים. ככה זה באירופה.
(16-Sep-2014 14:39)אלון כתב: [ -> ]
(16-Sep-2014 13:53)טל.מ כתב: [ -> ]איפה הוא טוען ? ולמה הוא בקושי רץ ? הוא כבר שלושה חודשים פה ולא מצליח לרוץ. לזה יש לו הסבר ?

לזה קוראים קריאה סלקטיבית...
אמרתי וחוזר ואומר (לטובת אותם אלה שמחפשים מחדלים מתחת לקש) - מאד מתאים לטל מ. להגיד שהוא בקושי רץ. הרי מה לא נגיד בשביל להדגיש, להעמיק ולפאר את "המחדל", "השערורייה" , "וחוסר האחריות" של הצוות המקצועי. דודו לא פה כי דודו לא תורם את מה שציפו שהוא יתרום. תקראו לזה פציעה, כושר גופני לקוי, אי התאמה או איך שבא לכם. דעתי היא שהייתה ציפייה למשהו אחר מדודו ובפועל זה לא מה שקורה.
אני מבין את הלהט והתשוקה שיש לצוות הפרובוקטורים פה שמנסה בכל כוחו להכניס לכולם לראש עד כמה יש פה מחדל ענק ,אבל זה לא יעזור, כי גם אם יהיה פה צוות מקצועי ב 100 מליון שקל עדיין ניפול פה ושם עם זרים. זה הכדורגל ואם אתם חושבים שנפגע בכל זר שנביא לפה אתם בבעייה קשה.
(16-Sep-2014 15:03)טל.מ כתב: [ -> ]האיטלקים מרכלים על הקאטלונים. ככה זה באירופה.
כנראה שאתה לא מכיר את האיטלקים. מעניין אותם רק איטלקים.
(16-Sep-2014 15:24)אופיר34 כתב: [ -> ]
(16-Sep-2014 14:39)אלון כתב: [ -> ]

לזה קוראים קריאה סלקטיבית...
אמרתי וחוזר ואומר (לטובת אותם אלה שמחפשים מחדלים מתחת לקש) - מאד מתאים לטל מ. להגיד שהוא בקושי רץ. הרי מה לא נגיד בשביל להדגיש, להעמיק ולפאר את "המחדל", "השערורייה" , "וחוסר האחריות" של הצוות המקצועי. דודו לא פה כי דודו לא תורם את מה שציפו שהוא יתרום. תקראו לזה פציעה, כושר גופני לקוי, אי התאמה או איך שבא לכם. דעתי היא שהייתה ציפייה למשהו אחר מדודו ובפועל זה לא מה שקורה.
אני מבין את הלהט והתשוקה שיש לצוות הפרובוקטורים פה שמנסה בכל כוחו להכניס לכולם לראש עד כמה יש פה מחדל ענק ,אבל זה לא יעזור, כי גם אם יהיה פה צוות מקצועי ב 100 מליון שקל עדיין ניפול פה ושם עם זרים. זה הכדורגל ואם אתם חושבים שנפגע בכל זר שנביא לפה אתם בבעייה קשה.

אני נפעם מהיכולת שלך להסתובב סביב נקודה ולא לגעת בה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Reference URL's