מכבי נתניה

גירסה מלאה: תומר סוויסה חתם בבית"ר את מי יוסי מזרחי יביא ?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
הגישה הראשונית שלי היא להבין למה החאפריות שולטת במועדון ועד מתי זה ימשך. צורת המשחק של נתניה אמורה להבנות מהשחקנים שלה . אני מקווה שתבין את זה יום אחד.. אין כאן תורה מסיני של מועדון שמוכתבת מלמעלה . מזרחי עשה שקשוקה.
יש כאן אנשים שסובלים מהלקאה עצמית קשה.
אצל השכן הם רואים שהכל ורוד ואצלם בבית הכל רקוב, עקום, לא טוב, בעייתי, גובל במחדל גמור.
יש כאן אנשים שמצדיקים כל כשלון כל מחדל ולא רואים את החאפריות המשתוללת אצלם בבית. ככה נשארים בינוניים לנצח .
(16-Sep-2014 10:48)טל.מ כתב: [ -> ]יש כאן אנשים שמצדיקים כל כשלון כל מחדל ולא רואים את החאפריות המשתוללת אצלם בבית. ככה נשארים בינוניים לנצח .

אני זעקתי על הבינוניות של המועדון הזה למעלה משני עשורים, עוד לפני שאתה נכנסת לפורום הזה והתווכחתי פה אם לא מעט אנשים שחיו בסרט שנגיע למשהו בדרך הזו ואני עדיין עומד מאחורי כל מה שכתבתי.
לא יעזור לא ארגון אוהדים ולא משנה איך תקרא לו ולא מחירי כרטיסים ולא איצטדיון הכי מפואר שיש ולא אם תזיז את שעת המשחק מקודש לחול ולהיפך.
כל עוד לא יהיה פה דרך וניהול עיקבי לטווח ארוך ולא בעלים ארעיים שמתחלפים כל שנתיים לא נראה פה הישגיות.
החאפריות מלווה את המועדון הזה עוד משנות תרת"ח ואני כבר הפנמתי שאליפויות והישגים לא נראה בדורנו אז אני יכול לחיות עם החאפריות העיקר שהמועדון הזה ישרוד בליגה הראשונה ולא יתאדה.
(16-Sep-2014 10:24)אופיר34 כתב: [ -> ]
(16-Sep-2014 9:56)טל.מ כתב: [ -> ]אתה גם לא מאמין לתשובת הMRI שאמרה שאין לו סחוס ..? כלומר אני יודע מה תגיד לי עכשיו ״אתה ראית את הMRI ..?" ואתה גם לא מאמין לקולות שיוצאים מהמועדון שטוענים שהשחקן משחק בעמידה כי הוא פשוט לא יכול אחרת ? השחקן חודשיים פה ולא הצליח להשלים שבוע אימונים ברצף.. אז אתה טוען שהאכזבה ממנו היא מקצועית גרידה ? כלומר יש כאן שחקן ששיחק בנבחרת ברזיל צסקא ופנתנייקוס והוא פשוט לא מתאים למה שמזרחי חיפש ... באמת ?? אתה בטוח ? כי אם הוא כל כך יכול תאמין לי שמזרחי היה שם את הרוש בהתקפה כדי ליצור את ההתאמות.. אתה מסובב את המציאות בצורה שתתאים לך ומספר סיפורים. אם זה מנחם אותך אז זו גם דרך .. אז המציאות המרה היא שדודו זו החתמה רשלנית וחסרת אחריות שהוציאה לשגב מהכיס ולנו מהתקציב כנראה מעל מיליון שקל לפחות. זה עובר בשתיקה יחסית במועדון כי אין דרך להתמודד עם ההשלכות של זה. במקום מתוקן מישהו היה הולך על זה הביתה. בנתניה אי אפשר לשלם לו פיצויים ...

אני מאמין באותה מידה להסבר שניתן שהבעייה הזאת קיימת כבר שנים אצל השחקן ושהוא למד להתמודד איתה בהצלחה ע"י טיפול ייעודי שקיבל לטובת העניין. אני גם מאמין שהשחקן עבר בדיקות מקיפות שהגיע לפה ,ועבר אותן בהצלחה. אני גם מאמין שרופא א' אמר שאפשר לשחק עם סוג פציעה כזה ורופא ב' אמר שלא בטוח...
וזה שהוא שיחק בצסקא ופנתנייקוס זה באמת מכובד מאד ,אבל עדיין לא אומר שהוא מתאים לצורת המשחק של מכבי נתניה ולשחקנים שמשחקים לידו. מזרחי נפל פה כפי הנראה בדיוק כמו שטובים ממנו נפלו ועוד יפלו בעתיד. לא חותכים מאמן בגלל דבר כזה.
הבעייה איתך אדון יודע כל, שהגישה הראשונית שלך היא לחפש את הראש הראשון שניתן לערוף ובשביל זה אתה תמצא את כל הסיבות בעולם שיביאו לך את הראש הזה. חשבת אולי להתגייס לדאעש ? מחפשים שם בנרות עורפי ראשים....

להזכירך,דודו היה השחקן הראשון שהגיע לפה,דודו זה השחקן שמזרחי כ״כ רצה,דודו פה כבר 3 חודשים.אתה רוצה להגיד לי ש3 חודשים לקח למזרחי להבין שדודו לא מתאים לו לשיטה? להזכירך מכבי נתניה זו לא ברצלונה שמשחקת באותה שיטה כמה שנים ופתאום הגיע שחקן שלא מתאים למערך,נו אל תהיה תמים...הרי אתה הגבת לאיל ואמרת שאם דודו היה בריא אתה בטוח שהיו מוצאים את התקציב להחתימו.אי התאמה למערך הקבוצתי זו ממש לא הסיבה שדודו לא עובר בבקרה...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
(16-Sep-2014 11:06)אלון כתב: [ -> ]להזכירך,דודו היה השחקן הראשון שהגיע לפה,דודו זה השחקן שמזרחי כ״כ רצה,דודו פה כבר 3 חודשים.אתה רוצה להגיד לי ש3 חודשים לקח למזרחי להבין שדודו לא מתאים לו לשיטה? להזכירך מכבי נתניה זו לא ברצלונה שמשחקת באותה שיטה כמה שנים ופתאום הגיע שחקן שלא מתאים למערך,נו אל תהיה תמים...הרי אתה הגבת לאיל ואמרת שאם דודו היה בריא אתה בטוח שהיו מוצאים את התקציב להחתימו.אי התאמה למערך הקבוצתי זו ממש לא הסיבה שדודו לא עובר בבקרה...

אני רוצה להגיד לך שלפני שזורקים שחקן כזה ,במיוחד בקבוצה מוגבלת כלכלית, עושים כל מה שאפשר על מנת לתת את הצ'אנס ולהבין אם השחקן יכול או לא יכול לתרום לקבוצה.
ושוב, אם דודו לא יהיה פה זה יהיה בגלל שילוב של כושר משחק לקוי וסגנון משחק שכנראה לא מתאים למכבי נתניה. אני משוכנע שאם הכל היה פיקס איתו הוא היה נשאר פה, היה עובר בקרה וגם היה משחק ומשדרג אותנו.
לצערנו, זה לא מתחבר וכנראה לא יקרה. יש פה כשלון בבחירת השחקן ועל זה אין עוררין. לגבי "העונש" שאנשים מסוימים פה חושבים שמגיע לאחראי על העניין ,נראה לי שהלכתם מאד רחוק.
(16-Sep-2014 11:37)אופיר34 כתב: [ -> ]
(16-Sep-2014 11:06)אלון כתב: [ -> ]להזכירך,דודו היה השחקן הראשון שהגיע לפה,דודו זה השחקן שמזרחי כ״כ רצה,דודו פה כבר 3 חודשים.אתה רוצה להגיד לי ש3 חודשים לקח למזרחי להבין שדודו לא מתאים לו לשיטה? להזכירך מכבי נתניה זו לא ברצלונה שמשחקת באותה שיטה כמה שנים ופתאום הגיע שחקן שלא מתאים למערך,נו אל תהיה תמים...הרי אתה הגבת לאיל ואמרת שאם דודו היה בריא אתה בטוח שהיו מוצאים את התקציב להחתימו.אי התאמה למערך הקבוצתי זו ממש לא הסיבה שדודו לא עובר בבקרה...

אני רוצה להגיד לך שלפני שזורקים שחקן כזה ,במיוחד בקבוצה מוגבלת כלכלית, עושים כל מה שאפשר על מנת לתת את הצ'אנס ולהבין אם השחקן יכול או לא יכול לתרום לקבוצה.
ושוב, אם דודו לא יהיה פה זה יהיה בגלל שילוב של כושר משחק לקוי וסגנון משחק שכנראה לא מתאים למכבי נתניה. אני משוכנע שאם הכל היה פיקס איתו הוא היה נשאר פה, היה עובר בקרה וגם היה משחק ומשדרג אותנו.
לצערנו, זה לא מתחבר וכנראה לא יקרה. יש פה כשלון בבחירת השחקן ועל זה אין עוררין. לגבי "העונש" שאנשים מסוימים פה חושבים שמגיע לאחראי על העניין ,נראה לי שהלכתם מאד רחוק.

לא אמרתי שמגיע עונש,אמרתי שכנראה נפלנו עם השחקן ולא בגלל אי התאמה למערך הקבוצתי...
גם יאצק תמיד נופל וקם....
בגלל שאני אוהב שחקנים מהירים ולדעתי זה משהו שחסר לנו, לא הייתי מתנגד להביא את אמיר אבוניל ששוחרר מהפועל חיפה. מניח שהוא שחקן זול. בטח כולם עכשיו יצחקו עלי...
אני מאמין שהוא יכול לתרום יותר מעידן שריקי וניר אברג'יל.
(16-Sep-2014 11:05)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(16-Sep-2014 10:48)טל.מ כתב: [ -> ]יש כאן אנשים שמצדיקים כל כשלון כל מחדל ולא רואים את החאפריות המשתוללת אצלם בבית. ככה נשארים בינוניים לנצח .

אני זעקתי על הבינוניות של המועדון הזה למעלה משני עשורים, עוד לפני שאתה נכנסת לפורום הזה והתווכחתי פה אם לא מעט אנשים שחיו בסרט שנגיע למשהו בדרך הזו ואני עדיין עומד מאחורי כל מה שכתבתי.
לא יעזור לא ארגון אוהדים ולא משנה איך תקרא לו ולא מחירי כרטיסים ולא איצטדיון הכי מפואר שיש ולא אם תזיז את שעת המשחק מקודש לחול ולהיפך.
כל עוד לא יהיה פה דרך וניהול עיקבי לטווח ארוך ולא בעלים ארעיים שמתחלפים כל שנתיים לא נראה פה הישגיות.
החאפריות מלווה את המועדון הזה עוד משנות תרת"ח ואני כבר הפנמתי שאליפויות והישגים לא נראה בדורנו אז אני יכול לחיות עם החאפריות העיקר שהמועדון הזה ישרוד בליגה הראשונה ולא יתאדה.

נו סוף סוף הסכמנו.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Reference URL's