שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
סוג של מחאה.
04-Jun-2014, 22:08
הודעה: #41
סוג של מחאה.
(04-Jun-2014 21:54)אופיר34 כתב:  
(04-Jun-2014 21:32)טל.מ כתב:  הקטע המעניין הוא שאני יכול לכתוב שורה .
שורה כמו עובדתית לא החתימו עד עכשיו אף אחד. ואז או פילדלפיה או אתה גוררים את זה ל14 עמודי תגובה ותגובה שכנגד שבהם אתם מספרים לי על חיי.. בתכלס אין לכם תשובה לשום שאלה ושום תהיה , בטח לא יותר ממני. אז אתה בטוח שאתם חכמים יותר מבינים יותר וכל מה שתשאף לו - יותר ? מה זה בסבלנות ? אסור לכתוב בפורום בעצם כלום נכון ? לכן אמרתי - הפורום הזה מיותר.

דרך אגב לשאלתך - פילי לא מאתגר מספיק. אתה יותר מעניין Wink

בדיוק כמו שאני אכתוב שורה כמו - תקציב הקבוצה יהיה 22-23 מליון (ואל תתפלפל לי עכשיו על כמה מזה הולך לשחקנים כי אתה לא יודע) . גם זה עובדה כי בעל הבית הצהיר את זה תחת כל עץ רענן. גם זה יגרור משאול וממך 20 עמודי תגובה.
אתה תכתוב מה שאתה רוצה ואני אגיב איך שבא לי (ואני אשתדל לא לנבל את הפה). אף אחד לא סתם לאף אחד את הפה, פשוט נמאס לחלק מהאנשים פה לקרוא את הריטואל השנתי הזה שנה אחר שנה. כזה חוסר אמון וכזאת פסימיות מעוררים כל פעם מחדש את הוויכוחים האלה. אל תצפה שכולם כאן יצטרפו לגל השלילי שאתה כל פעם מנסה לייצר פה.
ובאמת זה לא משנה מבחינתי גם אם בסופו של דבר דאבור יהיה הרכש היחידי שלנו. זה עניין עקרוני שקשה להשאר אדיש כלפיו.

אופיר - אם אני אומר משהו בשם הבעלים - לא המצאתי שמעתי אותו ברדיו במו אוזני ואני עדיין לא חרש. ואם אני אומר לך תקציב שחקנים באיזור 10 מ דולר ותקציב רכש 4 מיליון זה רק כי שגב אמר את זה. בטח שאני לא יודע מה קורה בפועל כמו שגם אתה לא. ואנחנו שופטים במקרים כאלה לפי תוצאות כי זה מה שנראה לעין.
אני לא זוכר פוסט אחד של בכי ונהי למה לא הוחתם מישהו. לבוא ולהגיד אנחנו קצת רדומים או אם תרצה ישנים זה לא בדיוק טרוניה מטורפת. המילים הכי חריפות היו טעות טעות טעות על השחרור של טופי. ואם גם זה צורם לך אז בעולמך אין מקום לכלום חוץ מלדעתך הפרטית.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
05-Jun-2014, 0:44
הודעה: #42
RE: סוג של מחאה.
קודם כל אני מאד מופתע לקרוא שהצלחת לטעות ועוד לכיוון החיובי.... - "תקציב שחקנים באיזור 10 מ דולר..." זה משהו שאפילו אני קונה.
חוץ מזה, לא כל כך הבנתי מה שמעת. 10 מליון שחקנים ו 4 רכש ? ומעבר לזה, כמו שהזכרת בעבר, את המספרים האלה הזכיר הגורו שלך אפי ישראל, לא בדיוק האיש הכי אמין ואובייקטיבי עלי אדמות.
והמשפט הכי נכון שלך היום זה באמת לשפוט לפי מה שקורה בפועל ולא לפי מה שאפי ישראל ודומיו מספרים לנו. חבל שאתה לא מיישם גם את המשפט הזה וקופץ עם המסקנות שלך 3 חודשים לפני פתיחת הליגה.
אז יכול להיות שמסע הרכש לא עובד בקצב שציפינו לו ,אבל זה עדיין לא אומר שבסוף אוגוסט לא תהיה לנו קבוצה טובה. ובהחלט צורם לי שבן אדם טוען ששחרור של שחקן הוא טעות לפני שהוא יודע מי השחקן שיבוא במקומו, זה מבחינתי רק מחזק את הדיעה שלי עליך - אתה פשוט מחפש לקטול ולבקר מהר מידי ומוקדם מידי. לדעתי זאת ביקורת לא הוגנת ולא ראויה גם אם בסופו של דבר עומר פרץ יהיה המגן הימני שלנו.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים