מכבי נתניה

גירסה מלאה: סוג של מחאה.
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5
[תמונה: y3ajyjyp.jpg]

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
ואחרי מתפלאים למה קשה למצוא משקיעים ובעלים
תהיו בטוחים שנתניה לא זו שתשבור את ההקפאה הכללית שקיימת כרגע בשוק העברות.
עושה רושם שיש סוג של הסכמה לא כתובה בין בעלי הקבוצות לא להיענות כרגע לדרישות הגבוהות של השחקנים ופשוט להמתין לירידה בדרישות שתבוא ככל ויעבור הזמן ויגבר הלחץ של השחקנים לסגור חוזה.
ברגע שתבצע החתמה או שתיים משמעותית ראשונות ייפרץ הסכר.
(02-Jun-2014 23:47)פיליפצוק כתב: [ -> ]תהיו בטוחים שנתניה לא זו שתשבור את ההקפאה הכללית שקיימת כרגע בשוק העברות.
עושה רושם שיש סוג של הסכמה לא כתובה בין בעלי הקבוצות לא להיענות כרגע לדרישות הגבוהות של השחקנים ופשוט להמתין לירידה בדרישות שתבוא ככל ויעבור הזמן ויגבר על הלחץ של השחקנים לסגור חוזה.
ברגע שתבצע החתמה או שתיים משמעותית ראשונות ייפרץ הסכר.

גם אני חשבתי על זה,מעניין באיזו עדיפות נהיה כשהסכר ייפרץ...
דרך אגב יש קבוצות שמחתימות. הפועל חיפה ביתר הפועל פת וכמובן מכבי חיפה. אין לי מושג מה זה השקט המוזר הזה מכיוון נתניה.
(03-Jun-2014 0:39)טל.מ כתב: [ -> ]דרך אגב יש קבוצות שמחתימות. הפועל חיפה ביתר הפועל פת וכמובן מכבי חיפה. אין לי מושג מה זה השקט המוזר הזה מכיוון נתניה.

כן על איזה ההחתמות בדיוק אתה מדבר? קאלה הקשיש, אבידור הגמור וחיפה שהחתימה עד כה רק קמרוני אחד (גם שחקן מבוגר אפרופו דודו סרנסה).
להביא שחקנים רק בשביל להביא בשביל שתוכל לבקר זה לא יקרה, אני דיברתי על החתמות של שחקנים משמעותיים שכרגע לא מבוצעות בשום מקום.

(03-Jun-2014 0:39)טל.מ כתב: [ -> ]דרך אגב יש קבוצות שמחתימות. הפועל חיפה ביתר הפועל פת וכמובן מכבי חיפה. אין לי מושג מה זה השקט המוזר הזה מכיוון נתניה.

כן על איזה ההחתמות בדיוק אתה מדבר? קאלה הקשיש, אבידור הגמור וחיפה שהחתימה עד כה רק קמרוני אחד (גם שחקן מבוגר אפרופו דודו סרנסה).
להביא שחקנים רק בשביל להביא בשביל שתוכל לבקר זה לא יקרה, אני דיברתי על החתמות של שחקנים משמעותיים שכרגע לא מבוצעות בשום מקום.
קראתי בערוץ 5 שהפועל חיפה החתימו שוער וביתר החתימה את החלוץ של הפועל חיפה בשנה שעברה סתם דוגמאות.
(03-Jun-2014 0:56)טל.מ כתב: [ -> ]קראתי בערוץ 5 שהפועל חיפה החתימו שוער וביתר החתימה את החלוץ של הפועל חיפה בשנה שעברה סתם דוגמאות.

אני דיברתי על רכש ישראלי ואתה מדבר על זרים ובמקרה של זרים נתניה בוחנת טוב טוב ולא ממהרת כדי שלא תהיה לך את ההזדמנות לקטול בשנה הבאה.
ואל תעלה לי את בית"ר כדוגמא לכלום ושום דבר, בעלים שלא משלם משכורות ומחתים שחקנים.
מאיפה אתה יודע מה נתניה קרובה ומה נתניה רחוקה ..? מה אתה ממציא לי סיפורים . שחקן זה שחקן. איפה כתבת בדיוק שהתכוונת לישראלים .. אני התכוונתי לנוצרים אורתודוקסיים עם זיקה ברורה לאיסלאם.
(01-Jan-1970 4:00)טל.מהקבוצה194' כתב: [ -> ]מאיפה אתה יודע מה נתניה קרובה ומה נתניה רחוקה ..? מה אתה ממציא לי סיפורים . שחקן זה שחקן. איפה כתבת בדיוק שהתכוונת לישראלים .. אני התכוונתי לנוצרים אורתודוקסיים עם זיקה ברורה לאיסלאם.

תמשיך תמשיך לקטר, זה הדלק שלך, גם אם הקבוצה תזכה בליגת האלופות, אתה כבר תמצא סיבה להעביר ביקורת.
עמודים: 1 2 3 4 5
Reference URL's