שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
משעמם
03-Jun-2014, 10:30
הודעה: #21
משעמם
(03-Jun-2014 9:40)משה.ד כתב:  טופי זה אבדה לא כל כך נוראה כפי שחלק מנסים לתאר פה. נכון שהיו לו הבלחות של שחקן פנטסטי אבל לצד זה עשה חורים נוראיים והמון שערים קיבלנו בגללו בעיקר בשנת הירידה. כפי הנראה חלקינו סובלים מזכרון קצר ושכחו את שריקות הבוז שהוא קיבל בטרם עבר להפועל חיפה. מבחינת עלות תועלת טוב שעזב.
מה לעשות טל יש גם דעות אחרות ופיליפצוק זה לא אני ואני זה לא פיליפצוק למרות שלשנינו קוראים משה.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2

אין לי בעיה עם דעות אחרות . נהפוך הוא. יש לי בעיה עם כאלה שמסרבים לחשוב .

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
03-Jun-2014, 10:58 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Jun-2014 על ידי 11:03 פיליפצ'וק.)
הודעה: #22
RE: משעמם
טל.מ teline='1401777029' כתב:  
(03-Jun-2014 9:40)משה.ד כתב:  טופי זה אבדה לא כל כך נוראה כפי שחלק מנסים לתאר פה. נכון שהיו לו הבלחות של שחקן פנטסטי אבל לצד זה עשה חורים נוראיים והמון שערים קיבלנו בגללו בעיקר בשנת הירידה. כפי הנראה חלקינו סובלים מזכרון קצר ושכחו את שריקות הבוז שהוא קיבל בטרם עבר להפועל חיפה. מבחינת עלות תועלת טוב שעזב.
מה לעשות טל יש גם דעות אחרות ופיליפצוק זה לא אני ואני זה לא פיליפצוק למרות שלשנינו קוראים משה.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2

אין לי בעיה עם דעות אחרות . נהפוך הוא. יש לי בעיה עם כאלה שמסרבים לחשוב .

זה אתה "החושב" חיפשתי אותך נעים מאוד.
בוא תבין משהו בסיסי, אתה לא המאמן ודעתך לא חשובה ואליך לא יבואו בטענות ואותך לא יפטרו. אז ככה שחפירותיך בנושא די משעממות כבר
יוסי מזרחי החליט שטופי לא מתאים לו מקצועית, זו זכותו בתור האוטוריטה המקצועית.
בניגוד אלייך שמחפש לקנטר אותו בכל הזדמנות, אני נותן לו את הקרדיט למרות שגם לי לא נוח עם המהלך הזה.
03-Jun-2014, 12:07 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Jun-2014 על ידי 12:09 טל.מ.)
הודעה: #23
משעמם
כל הכבוד לך משה. זכותך לחשוב ככה. זכותי לחשוב אחרת וגם בא לי לכתוב על זה. תתמודד.

דרך אגב ועכשיו ברצינות , לכל אלה שיש להם לכאורה מקורבים - מה קורה עם דודו ? זה רלוונטי ? נתניה ירדה ממנו ?

03-Jun-2014, 12:21
הודעה: #24
עד כה כשלו הנתנייתים בכל ניסיונותיהם להחתים שם גדול בקבוצה. רשימת המסרבים ההולכת ומתארכת כוללת את טל בן חיים (הבלם), יובל שפונגין, בן שהר, דודו ביטון, טוטו תמוז, עמית בן שושן ואנתוני נאווקמה. לגבי החלוץ הניגרי של רעננה הבעיה היא בסכום אותו דורש הבעלים, אשר אלון - 700 אלף יורו.
03-Jun-2014, 12:24
הודעה: #25
(03-Jun-2014 12:21)ORENARIEL כתב:  עד כה כשלו הנתנייתים בכל ניסיונותיהם להחתים שם גדול בקבוצה. רשימת המסרבים ההולכת ומתארכת כוללת את טל בן חיים (הבלם), יובל שפונגין, בן שהר, דודו ביטון, טוטו תמוז, עמית בן שושן ואנתוני נאווקמה. לגבי החלוץ הניגרי של רעננה הבעיה היא בסכום אותו דורש הבעלים, אשר אלון - 700 אלף יורו.

השמות שציינת חתמו כבר במקום אחר?
03-Jun-2014, 12:32
הודעה: #26
(03-Jun-2014 12:21)ORENARIEL כתב:  עד כה כשלו הנתנייתים בכל ניסיונותיהם להחתים שם גדול בקבוצה. רשימת המסרבים ההולכת ומתארכת כוללת את טל בן חיים (הבלם), יובל שפונגין, בן שהר, דודו ביטון, טוטו תמוז, עמית בן שושן ואנתוני נאווקמה. לגבי החלוץ הניגרי של רעננה הבעיה היא בסכום אותו דורש הבעלים, אשר אלון - 700 אלף יורו.

ומאיפה הידע?
03-Jun-2014, 12:39
הודעה: #27
משעמם
(03-Jun-2014 12:24)פיליפצוק כתב:  

רוב השמות הם של לגיונרים שמין הסתם לא רוצים להגיע לנתניה . מה אתה מתפלא ?

03-Jun-2014, 12:43
הודעה: #28
(03-Jun-2014 12:39)טל.מ כתב:  
(03-Jun-2014 12:24)פיליפצוק כתב:  

רוב השמות הם של לגיונרים שמין הסתם לא רוצים להגיע לנתניה . מה אתה מתפלא ?

השמות שצויינו אלו שחקנים שיגיעו למי שישלם הכי הרבה!
03-Jun-2014, 12:44
הודעה: #29
משעמם
נו אז מה אתה לא מבין ...? נתניה לא בשוק של ״אלה שישלמו הכי הרבה״.

03-Jun-2014, 12:49
הודעה: #30
(03-Jun-2014 12:44)טל.מ כתב:  נו אז מה אתה לא מבין ...? נתניה לא בשוק של ״אלה שישלמו הכי הרבה״.

אני אשאל שוב למתקשים בהבנה, האם השחקנים ששמותיהם עלו בפוסט לעיל, חתמו כבר במקום אחר?
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים