שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
קנדה?
01-Jun-2014, 13:29
הודעה: #11
RE: קנדה?
(01-Jun-2014 12:51)טל.מ כתב:  ערן לוי מעולם לא היה מעורב בדברים שקנדה היה. מקסימום התחצף למאמן ולא נשמע להוראות. אל תשווה.

וקנדה מעולם לא היה מעורב בדברים שבגללם ערן אף מכל קבוצה בה שיחק.

בשורה התחתונה, מזרחי "תירבת" "שור מועד"

מפגר אבל אופטימי
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
01-Jun-2014, 13:37
הודעה: #12
לא מבין איך אפשר להשוות ערן לוי היה במעצר הגיעו אליו גובים לאימון ואיימו לרצוח אותו אח שלו ברח לחו"ל מחשש לחייו ערן לוי נמצא בהסדר נושים שבקושי נשאר לו מה לאכול? לא לא לא אומר מוטי זה רק עמרי קנדה. ( את השורה האחרונה יבין רק מי שרואה בובה של לילה)

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
01-Jun-2014, 13:52
הודעה: #13
עזוב חבל על הויכוח. ערן לוי אשם. נקודה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
01-Jun-2014, 14:59 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Jun-2014 על ידי 15:03 פיליפצ'וק.)
הודעה: #14
(01-Jun-2014 12:43)אופיר34 כתב:  כמו שערן לוי היה צרה צרורה לפני שהוחתם.
אני מאמין ומקווה שאם יחליטו ללכת עליו יבדקו טוב טוב את מצבו נכון להיום וכמובן סעיפי משמעת לחוזה.
בקיצור, אם מחתימים לוודא שהוא "נקי" מכל השטויות שלו

ממש אבל ממש לא אותו סרט ואפילו לא קרוב.
איך אתה יכול להשוות שחקן עם בעיות התנהגות לשחקן שמעורב בפלילים, מכור להימורים, עם חשד לכאורה למכירה/או הטיית משחקים לא ברור לי.
ואיך אפשר לוודא שהוא "נקי"? מה לשלוח חוקר פרטי אחריו? ומתי אני מעיף אותו לפני או אחרי שיבואו גובים לאימון?
בקיצור, שיישאר איפה שהוא נמצא, קשה לי להאמין שיוסי מזרחי יילך על מהלך כזה.

נ.ב: אתה עושה עוול גדול מאוד לערן לוי.
01-Jun-2014, 16:14 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Jun-2014 על ידי 16:15 אופיר34.)
הודעה: #15
לא אמרתי שקנדה הוא מל"ו הצדיקים, אבל קנדה עם כל הרעש הגדול לא הואשם בדבר ולא נפתח שום תיק פלילי נגדו. ומה שאני הכי אוהב זה את ה"לכאורה" הזה. זה יכול לתפוס על שלשת רבעי מהשחקנים בארץ.
לא זכור לי סיפור אחד שיצא השנה על קנדה ואני מבטיח לך שאם בטעות הוא יחתום וייתן עונה טובה (כמו שערן לוי עשה) אף אחד לא יזכור לו את הבריונים והחשדות.
והיות ואני סומך על מזרחי (וגם אתה מר פיליפצ'וק קצת סומך עליו) אני בטוח שאם הוא יחליט ללכת על קנדה זה יקרה רק אחרי שהוא יבדוק ויתייעץ עם כל מי שצריך לפני שייקח אותו.

נ.ב. - ערן לוי כבודו במקומו מונח אבל הוא לא חסין מביקורת ולא השוויתי בין סוגי "הפשע" שלו ושל קנדה.
01-Jun-2014, 16:53
הודעה: #16
אופיר בבקשה ואם תרצה יש עוד :
עומרי קנדה אמנם משחק בצמרת ליגת העל בשנים האחרונות אבל חובות ההימורים שלו ושל אחיו אינם מניחים לו כאשר הנושים בעקבותיהם. תמלילי שיחות האיומים שקנדה קיבל לאחרונה מפורסמים כאן לראשונה ומטילים ספק על ניסיונו להרחיק את עצמו מהאירועים .
מים"אין איחורים, אין הורדת ריבית, אין שום דבר. אם לא תשלמו בזמן אני מז... אותכם... אתה תצחק היום לאלוהים... בספר תורה... יש לך עד הצהריים להביא לי את הכסף יא..., הבטחתי לאנשים כסף... אני משפריץ אותך, תקשיב, אני מכניס את הסכין אני לא מוציא, אתה יכול להקליט אותי אני לא מוציא את הסכין, אתה תיקח לשמיים את כל הזעם שלי... תקשיב תקשיב, רק עכשיו גיליתי איפה אתם גרים, זהו נגמר הסרט זהו, או משטרה או שנגמר הסרט, ואתה יודע מה זה שנגמר...".זהו רק ציטוט אחד מתוך מסכת הסחיטה באיומים של הכדורגלן עומרי קנדה ואחיו על רקע חוב כספי לאלעד סרדניוף (31), אף הוא כדורגלן המשחק בהפועל כפר שלם מליגה א'.על פי כתב האישום, שהגישה התביעה המשטרתית, לפני כשנתיים וחצי סיכמו עומרי קנדה ואחיו עם יוסי (שם בדוי) כי האחרון ילווה לעומרי 70 אלף שקלים, אותם יחזיר בריבית של 10 אחוזים, בנוסף לתשלום חודשי של 7,000 שקלים. כחלק מהסיכום העביר יוסי לאחים קנדה 20 אלף שקלים, וחודש לאחר מכן העביר להם 50 אלף שקלים נוספים. חלק ניכר מהכסף קיבל יוסי מהנאשם סרדניוף. בחלוף ארבעה חודשים החליט יוסי לסיים את ההתקשרות עם האחים קנדה והעביר את הטיפול בחוב לסרדניוף עצמו.סדרת אירועי הסחיטה החלה בתחילת 2012. כאשר עומרי היה מאחר בתשלום החודשי נהג סרדניוף להתקשר אליו ולאיים בפגיעה בו, באחת הפעמים הוא אף ציין כי החוב עומד כבר על 90 אלף שקלים. בחלוף ארבעה שבועות הגיע סרדניוף למגרש הכדורגל במתחם וולפסון בחולון, בו התאמן עומרי במסגרת הפועל תל אביב, והטיח בו כי יש לו שבוע לארגן את ההחזר החודשי ואת הקנס על האיחור – 10,000 שקלים נוספים.האירוע הזה זכור היטב לחובבי מדורי הספורט, שכן הוא סוקר אז בהרחבה בכל אמצעי התקשורת.כתב.

The following 1 user Likes amir's post:
אלון (0101-0606-2014201420142014)
01-Jun-2014, 17:13
הודעה: #17
מכיר את הסיפור הזה כמו כולם.
זה קרה לפני שנתיים וחצי. לא יודע מה קורה איתו היום ואם הוא עדיין מסובך בסיפור הזה או לא. אני מניח שאם לא יצא משהו לתקשורת כנראה שזה מאחוריו. אני רק אומר שמיקצועית הוא בהחלט מגן טוב, ואם יצליחו להבין שכל הסיפור הזה מאחוריו אזי הוא לגיטימי.
01-Jun-2014, 17:13
הודעה: #18
(01-Jun-2014 16:14)אופיר34 כתב:  לא אמרתי שקנדה הוא מל"ו הצדיקים, אבל קנדה עם כל הרעש הגדול לא הואשם בדבר ולא נפתח שום תיק פלילי נגדו. ומה שאני הכי אוהב זה את ה"לכאורה" הזה. זה יכול לתפוס על שלשת רבעי מהשחקנים בארץ.
לא זכור לי סיפור אחד שיצא השנה על קנדה ואני מבטיח לך שאם בטעות הוא יחתום וייתן עונה טובה (כמו שערן לוי עשה) אף אחד לא יזכור לו את הבריונים והחשדות.
והיות ואני סומך על מזרחי (וגם אתה מר פיליפצ'וק קצת סומך עליו) אני בטוח שאם הוא יחליט ללכת על קנדה זה יקרה רק אחרי שהוא יבדוק ויתייעץ עם כל מי שצריך לפני שייקח אותו.

נ.ב. - ערן לוי כבודו במקומו מונח אבל הוא לא חסין מביקורת ולא השוויתי בין סוגי "הפשע" שלו ושל קנדה.

תעשה גוגל על עמרי קנדה ותראה(אין לי כח להעתיק את כל הלינקים),אתה יכול לטמון את הראש בחול אבל הבחור מסובך כבר כמה שנים ועובדה שהוא לא מחזיק מעמד בשום קבוצה,בקיצור"לא להכניס ראש בריא(אני מקווה...) למיטה חולה"...
01-Jun-2014, 17:17
הודעה: #19
שיהיה לגיטימי במקום אחר.

01-Jun-2014, 17:25
הודעה: #20
אני לא רוצה לטמון את הראש בחול אבל אולי הוא סיים את כל החובות.
תגידו יש איזה הוצאה לפועל של השוק האפור( למה קוראים לו אפור הוא שחור) שאפשר לברר לגבי חובות לא אבודים.
הייתי מציע להקים מרכז מידע לבירור.
ברצינות. אפשר להחתים על חוזה קאט בכל מקרה של הפרת משמעת ולחפש גם מחליף ראוי .כי מבחינת כדורגל נטו הוא אחד המגינים הטובים.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים