מכבי נתניה

גירסה מלאה: קנדה?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
נתניה הגישה הצעות לקנדה ולשמעון הרוש

מוטי פשכצקי | 10:50 | 01.06.14
מזרחי רוצה את שני המגנים. דודו סארנסה ינחת השבוע?

נתניה הגישה הצעות לקנדה ולשמעון הרוש
התחנה הבאה - נתניה? (אלן שיבר)
מכבי נתניה סימנה את עמרי קנדה ושמעון הרוש. המאמן יוסי מזרחי מעוניין בשני המגנים לקראת העונה הקרובה. והבעלים אלי שגב כבר שוחח עם הרוש והציע לו חוזה ארוך טווח, אך לאחרון ביקוש גם בהפועל חיפה. גם מול קנדה כבר מתנהל משא ומתן.

יוסי מזרחי ועוזרו, שי הולצמן, יגיעו היום לנתניה כדי לבדוק מספר שחקנים שביקשו להיבחן, כשעוד לפני כן עשויים בצוות המקצועי לקבל החלטה סופית לגבי צמד המגנים, שצפויים להחליף את אדיר טובול וטובארנו פינאס ששוחררו.

כאופציית גיבוי, שמו של קובי מוסא עלה במקרה והמשא ומתן הכספי מול קנדה לא יצליח. במקביל נמשכים המגעים עם הבלם הצרפתי של אומוניה ניקוסיה, סופיאן סרפא בן ה-29, כמו גם עם הקשר הברזילאי דודו סארנסה שהסכים להצעה הכספית ועשוי לנחות בישראל כבר השבוע לבדיקות רפואיות והתרשמות.

עומר פרץ שסיים חוזה יקבל הצעה לחוזה חדש ואילו שלו מנשה ועידן שריקי עשויים לקבל השבוע הודעה שהם לא בתוכניות המקצועיות, על אף שהשניים מחזיקים בחוזים. בכל מקרה, יוסי מזרחי הבהיר להנהלה כי שחקנים בעלי חוזים יישארו אם לא יגיע רכש אחר.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2
בלי ספק יהיו קטעים באימונים. רק שיודיעו מראש מתי האימונים של הבוגרים בשפירא כדי שהילדים בצד השני של המתחם לא יתקלו בכל הגובים והבריונים למיניהם שיבואו לביקור נימוסים אצל קנדה..
אם מתעלמים מהבעיה האנושית (בשאיפה שהוא כבר לא שם) אני דווקא חושב שקנדה מגן ימני בהחלט טוב. יש לו גם מהירות וגם טכניקה, ואם הולכים על ישראלי אז בהחלט הוא יכול להיות מגן ראוי .הרבה יותר ממוסא לדעתי.
לגבי הרוש - עדיף כמובן על מה שהיה לנו בשנה האחרונה (וזה לא חכמה) אבל עדיין לדעתי לא מציאה גדולה.
עוד שבועיים לדעתי אנחנו נמשיך לראות "נתניה הגישה הצעות" זה כבר עצוב
עמרי קנדה זה צרה צרורה, אני מאוד מקווה שזה לא רציני.
כמו שערן לוי היה צרה צרורה לפני שהוחתם.
אני מאמין ומקווה שאם יחליטו ללכת עליו יבדקו טוב טוב את מצבו נכון להיום וכמובן סעיפי משמעת לחוזה.
בקיצור, אם מחתימים לוודא שהוא "נקי" מכל השטויות שלו
ערן לוי מעולם לא היה מעורב בדברים שקנדה היה. מקסימום התחצף למאמן ולא נשמע להוראות. אל תשווה.
ערן לוי בא עם תיק יפה משלו (גם אם הוא לא כולל הימורים בפנים) וקיבל צ'אנס.
אותו כנ"ל לגבי קנדה. אם האיש "חזר בתשובה" והפסיק עם השטויות אזי הוא לגיטימי.
הכי חשוב לעשות בדיקה מקיפה לגביו לפני שמחתימים (אם וכאשר...)
(01-Jun-2014 12:57)אופיר34 כתב: [ -> ]ערן לוי בא עם תיק יפה משלו (גם אם הוא לא כולל הימורים בפנים) וקיבל צ'אנס.
אותו כנ"ל לגבי קנדה. אם האיש "חזר בתשובה" והפסיק עם השטויות אזי הוא לגיטימי.
הכי חשוב לעשות בדיקה מקיפה לגביו לפני שמחתימים (אם וכאשר...)

אם היה "נקי" הפועל חיפה לא היתה משחררת אותו ולא היה מחליף כל שנה קבוצה.גם בעונה האחרונה היה מעורב בסיפורים כאלה ואחרים,לכאורה,לא הייתי לוקח סיכון איתו...
בינתיים פשכצקי רק מחרטט אותנו ואף שם שהוא רשם לא הגיע בא נקווה שקנדה לא יהיה הראשון שהוא צדק לגביו. ואני אישית לא מאמין שזה נכון.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
עמודים: 1 2 3
Reference URL's