שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הודעה שקיבלתי מטופי.
23-May-2014, 19:06
הודעה: #11
הודעה שקיבלתי מטופי.
טוב שלא אמרת ליאור ראובן ...

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
23-May-2014, 20:12
הודעה: #12
RE: הודעה שקיבלתי מטופי.
טופי שחקן טוב אבל מכאן ועד להפוך אותו לאליל ולשחקן חשוב שלא ניתן היה לוותר עליו המרחק הוא רב.
כל "המאמנים" כאן חושבים שהם יודעים יותר טוב מכולם איך בונים קבוצה.
23-May-2014, 20:34
הודעה: #13
הודעה שקיבלתי מטופי.
אני ממש אנסה לענות לך בסבלנות בצורה שתבין ..
טופי שחקן מצוין לליגה שלנו. הוא מהיר הוא טכני הוא חזק מאוד הוא היה שחקן ההגנה הכי טוב שלנו בשנה שעברה. כן הוא לוקה בפעולה האחרונה ועם זה נתניה לא תוכל למצוא מגן טוב יותר . לא בגלל שאין ביקום אלא בגלל שנתניה צריכה להחליף חצי הרכב ועכשיו נוסף עוד אחד לרשימה ונתניה מוגבלת בכסף! ומזרחי (לדעתי) לוקח כאן הימור כי באגף ימין תמצא בסוף מגן הרבה פחות טוב ולא שדרוג, כי צריך לשדרג את עמדת הבלם המגן השמאלי הקשר האחורי החלוץ ליד קאיודה עוד קשר קידמי .. ועכשיו תוסיף לזה עוד מגן .. מי לדעתך תקבל ? תפעיל רגע את הראש ?

23-May-2014, 22:12
הודעה: #14
טל - לא, אולי, לא ולא. הוא לא מצוין, הוא לא טכני בגרוש ואני רוצה להאמין שהתבלבלת שכתבת את זה, הוא אולי מהיר (נחמד, לא איזה אלעד גבאי או דלה ימפולסקי), אבל הוא מפסיד המון מאבקים והוא היה רחוק מלהיות השחקן הטוב ביותר שלנו בהגנה (סיבטי ליפנייה, ליאור ז'אן). לא יהיה קשה למצוא לו מחליף, כי הוא לא נתן לנו איזשהו ערך מוסף שלא נוכל בלעדיו. אפשר לחשוב שאנחנו מוותרים כאן על מגן שחורש כל משחק את האגף, ממטיר כדורים לחלוצים ושאם עוזבים אותו לבד אז הוא מניף את הרגל ומשחרר פצצות שמחייבות את ההגנה של היריב לצאת אליו.

[img]http://srv2.jpg.co.il/4/5241460cd3e91.jpg[/img]
23-May-2014, 22:23
הודעה: #15
Re: RE: הודעה שקיבלתי מטופי.
(23-May-2014 22:12)אבירמבו המכבי כתב:  טל - לא, אולי, לא ולא. הוא לא מצוין, הוא לא טכני בגרוש ואני רוצה להאמין שהתבלבלת שכתבת את זה, הוא אולי מהיר (נחמד, לא איזה אלעד גבאי או דלה ימפולסקי), אבל הוא מפסיד המון מאבקים והוא היה רחוק מלהיות השחקן הטוב ביותר שלנו בהגנה (סיבטי ליפנייה, ליאור ז'אן). לא יהיה קשה למצוא לו מחליף, כי הוא לא נתן לנו איזשהו ערך מוסף שלא נוכל בלעדיו. אפשר לחשוב שאנחנו מוותרים כאן על מגן שחורש כל משחק את האגף, ממטיר כדורים לחלוצים ושאם עוזבים אותו לבד אז הוא מניף את הרגל ומשחרר פצצות שמחייבות את ההגנה של היריב לצאת אליו.

אני אענה במקום טל ברשותו .
את כל זה אנחנו ראינו כל הזמן אז איך שרצקי לקח אותו הוא הרי השתדרג לא?

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
23-May-2014, 22:26
הודעה: #16
טופי במבחן המספרים הוא כישלון ויכול להיות שמזרחי מאמין שמגן צריך להביא גם מספרים ולא רק נחישות וכח.
23-May-2014, 22:34
הודעה: #17
הודעה שקיבלתי מטופי.
(23-May-2014 22:12)אבירמבו המכבי כתב:  טל - לא, אולי, לא ולא. הוא לא מצוין, הוא לא טכני בגרוש ואני רוצה להאמין שהתבלבלת שכתבת את זה, הוא אולי מהיר (נחמד, לא איזה אלעד גבאי או דלה ימפולסקי), אבל הוא מפסיד המון מאבקים והוא היה רחוק מלהיות השחקן הטוב ביותר שלנו בהגנה (סיבטי ליפנייה, ליאור ז'אן). לא יהיה קשה למצוא לו מחליף, כי הוא לא נתן לנו איזשהו ערך מוסף שלא נוכל בלעדיו. אפשר לחשוב שאנחנו מוותרים כאן על מגן שחורש כל משחק את האגף, ממטיר כדורים לחלוצים ושאם עוזבים אותו לבד אז הוא מניף את הרגל ומשחרר פצצות שמחייבות את ההגנה של היריב לצאת אליו.

אבירם אני ראיתי מגן שכמעט לא ניתן לעבור אותו מגן שמפרפר על הקרן של היריב לא מגן אחד ולא שניים ובפירוש לוקה בפעולה האחרונה ( לא סתם אמרתי פה כל הזמן דני אלבס ... מי שראה את ברצלונה יודע למה התכוונתי ). לגבי האולי מהיר .. בחייך ראינו אותו לא פעם ולא פעמיים חוזר מהחצי השני אחרי התקפה ומצליח להקדים שחקן שהיה לפניו ב20 מ לפחות..
אני לא עושה אותו מגן השנה באירופה בפירוש לא. אני רק מרשה לעצמי לנחש מה ניתן להביא בתקציב של נתניה שיהיה טוב יותר. שום מגן ישראלי לא עולה לי בראש . אם למזרחי יש שחקן זר תותח לעמדה הזו - סבבה .
וכן .. מה שטוב לק״ש לא טוב לנתניה ?

23-May-2014, 22:53 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-May-2014 על ידי 22:53 אבירמבו המכבי.)
הודעה: #18
השאלה הזו לא במקום, כי עירוני קריית שמונה הביאה בעונה החולפת את אחמד סבע והוא מיעט לשחק בה. אז עירוני קריית שמונה גם נופלת מדי פעם עם שחקני הרכש שלה.

ובוא נגדיר "מפרפר". חן עזרא היה מפרפר שחקנים, כי הוא היה מבטל אותם, חולף על פניהם ומקרב את מכבי נתניה לכיבוש שער. לכל משחקי הרגליים שטופי עושה כשהכדור בחזקתו, אבל לא זז, אני לא קורא פרפור, כי זה לא מקדם את המשחק של מכבי נתניה. וגם אם הוא מדי פעם כן חולף על פני היריב שמולו (וזה גם צריך לקרות מדי פעם, כי הוא בכל זאת שחקן כדורגל), אז הוא לא מאיים על השער או מכין מצב הבקעה לשחקן אחר.
כמו שכבר כתבתי, לא קל לעבור אותו, כי הוא טוב באחד על אחד, אבל העמידה שלו גרועה והוא עושה המון חורים בעקבות כך. שחקן שמשחק בקבוצת כדורגל צריך לדעת להתנהל בתוך מערך הגנה. נסה לצפות בשידורים חוזרים או במשחקים מוקלטים של מכבי נתניה... הבן אדם וואחד עפיפון.

עופר ורטה, אלעד גבאי, עומר ורד - אם נצליח לשים את היד על אחד מהם, השתדרגנו. במיוחד אם זה יהיה עומר ורד, שלדעתי תוך עונה אחת אצלנו יגיע לנבחרת.

[img]http://srv2.jpg.co.il/4/5241460cd3e91.jpg[/img]
23-May-2014, 23:40
הודעה: #19
(23-May-2014 22:34)טל.מ כתב:  

אבירם אני ראיתי מגן שכמעט לא ניתן לעבור אותו מגן שמפרפר על הקרן של היריב לא מגן אחד ולא שניים ובפירוש לוקה בפעולה האחרונה ( לא סתם אמרתי פה כל הזמן דני אלבס ... מי שראה את ברצלונה יודע למה התכוונתי ). לגבי האולי מהיר .. בחייך ראינו אותו לא פעם ולא פעמיים חוזר מהחצי השני אחרי התקפה ומצליח להקדים שחקן שהיה לפניו ב20 מ לפחות..
אני לא עושה אותו מגן השנה באירופה בפירוש לא. אני רק מרשה לעצמי לנחש מה ניתן להביא בתקציב של נתניה שיהיה טוב יותר. שום מגן ישראלי לא עולה לי בראש . אם למזרחי יש שחקן זר תותח לעמדה הזו - סבבה .
וכן .. מה שטוב לק״ש לא טוב לנתניה ?

אז עכשיו קריית שמונה היא המודל לחיקוי שלנו?
23-May-2014, 23:44
הודעה: #20
הודעה שקיבלתי מטופי.
שמע .. לא מודל רע לחיקוי. איך שלא תסובב את זה. אלופה לפני שלוש שנים מחזיקת גביע המדינה, כל שנה בצמרת, שחקנים אטרקטיביים , בעל בית משוגע אבל מבין כדורגל, תומך נלהב שרק משקיע, מאמן השנה .. וכל זה התקציב לא הרבה יותר גדול משלך עם מתקן לא משהו ו3000 אוהדים.
משהו לא בסדר בזה ?

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים